تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا درباره اتوبوس های شهری ، ضربدرها بی اثر شد

به گزارش بلاگ پو، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: استفاده از همه جایگاه ها و ظرفیت نشسته اتوبوس در شرایط کرونا بر اساس تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا مجاز است.

تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا درباره اتوبوس های شهری ، ضربدرها بی اثر شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از فارس، محمود ترفع، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران درباره اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در اتوبوس های پایتخت گفت: شرکت واحد اتوبوسرانی تهران خود را موظف می داند تا جای ممکن در حیطه اتوبوس های تحت نظارت خود بر حسن اجرای این طرح اهتمام ورزد، مشروط به اینکه در این شرایط حداقل حمایت های مورد احتیاج از جانب دولت به عمل آید.

وی با اشاره به اینکه تا جای ممکن نباید مسافر سرپایی در اتوبوس داشته باشیم، اضافه کرد: البته تحقق این موضوع در شرایطی که ناوگان اتوبوسرانی پایتخت به شدت با کمبود اتوبوس روبه رو است، سخت است.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با تاکید بر اینکه انتظارات از این مجموعه باید متناسب با امکاناتی باشد که به آن اختصاص یافته است، اعلام کرد: برای اجرای طرح فاصله گذاری در ناوگان اتوبوسرانی به سه برابر اتوبوس های موجود احتیاج داریم، در حالی که طی 10 سال گذشته یک دستگاه اتوبوس از سوی دولت به ناوگان اتوبوسرانی پایتخت تحویل نشده است.

ترفع با تاکید بر اینکه استفاده از تمامی جایگاه ها و ظرفیت نشسته اتوبوس ها در شرایط کرونا بر اساس تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا مجاز است، گفت: به موازات این مجوز، بر مبنای آخرین پروتکل ابلاغی، استفاده تمامی مسافران اتوبوس از ماسک اجباری است.

wonder-hanger.ir: واندر هنگر | مجله معرفی کالاها و خدمات و تولید داخلی

10az10.ir: مجله سرگرمی، مجله گردشگری، موفقیت، پزشکی، سلامت، مد و لباس

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 14 مهر 1400 بروزرسانی: 14 مهر 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 27511

به "تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا درباره اتوبوس های شهری ، ضربدرها بی اثر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا درباره اتوبوس های شهری ، ضربدرها بی اثر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید