تمجید علی علیپور از مهدی طارمی

به گزارش بلاگ پو، علی علیپور که در ماریتیمو نمایش خوبی داشت، در این پنجره راهی ژیل ویسنته شد. این بازیکن در مصاحبه ای با نشریه آبولا از دلیل این انتقال صحبت کرد و به تمجید از طارمی پرداخت.

تمجید علی علیپور از مهدی طارمی

علیپور درباره اهمیت انتقال از ماریتیمو به ژیل ویسنته و انتظاراتش از حضور در این تیم گفت: من به اهدافم در ماریتیمو رسیدم. باید قدمی بلند تر برمی داشتم و به تیمی قدرتمندتر می رسیدم. در این جهت و در این جاده ، من شناسایی کردم، تصمیم گرفتم به تیمی با سطح بالاتر و رده بالاتر نقل مکان کنم. تیمی که می خواهد در اروپا بازی کند. من می خواهم توانایی ها و استعدادم را ثابت کنم. به ژیل ویسنته یاری کنم تا در اروپا پیروز گردد. من برای پیروزیت و پیروزی کوشش می کنم، برای اینکه تیم به سطح بالاتر برسد و بتواند در لیگ قهرمانان اروپا بازی کند.

مهاجم ایرانی در رابطه با فوتبال پرتغال گفت: فوتبال پرتغال در سطح بسیار بالایی واقع شده است و بسیار در جهان شناخته شده است. من اهداف روشنی برای خودم دارم، من می خواهم با قدم های کوچک و با سرعتی آرام به این اهداف نزدیک شوم. هدفم اصلا پول نیست. شبیه به طارمی. دنبال او می روم و می خواهم در لیگ قهرمانان اروپا بازی کنم. می خواهم بتوانم به اسپانیا یا انگلیس برسیم. این هدفم است و برایش رویاپردازی نموده ام.

وی ادامه داد: زمانی که به ماریتیمو آمدم، پول زیادی از دست دادم زیرا پیشنهاد خیلی خوبی از چین داشتم ولی می خواستم به لیگ پرتغال بیایم زیرا برایم پیشرفت خیلی اهمیت داشت. فوتبال پرتغالی ، جایی است که می توانی نفس بکشی و به پیشرفت برسی. از لحاظ فرهنگی نیز پرتغال شباهت های زیادی با ایران دارد.

علیپور در رابطه با صحبت با سرمربی تازه و نقش او در ترکیب آینده ژیل ویسنته گفت: من برای همه مربیان بزرگ احترام قائلم. مربیانی که بخشی از آنها در لیگ پرتغال هستند. تمام بازیکنان خوب جهان می خواهند زیر دستان مربیان خوب تربیت شوند. من بازی های ژیل ویسنته را دیدن کردم و معتقدم که مربی بسیار خوب تیم را در جهت مثبت و پیشرفت حفظ نموده است. هر موقع بازی آنها را دیدن می کردم، احساس تازگی و سرخوشی به من دست می داد. چقدر این تیم پرانرژی است و می تواند با استراتژی بازی کند.

وی ادامه داد: من هنوز با مربی به صورت مستقیم صحبت نکردم. من خیلی خشنود هستم و مفتخرم که بخشی از این تیم و ایده های مربی چون ریکاردو سوارس بدل شده ام. او واقعا مربی خوبی است.

علیپور در رابطه با زمان خداحافظی از فوتبال نیز گفت: هدف اصلی من بازی و قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپاست. من نمی دانم چقدر طول خواهد کشید ولی من بازی در پرتغال این شانس را دارم تا در این رقابت حاضر شوم و برای رویایم بجنگم. من می توانم برای رسیدن به این رویا، سالیان سال بازی کنم.

منبع: فرارو
انتشار: 16 تیر 1401 بروزرسانی: 16 تیر 1401 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 64213

به "تمجید علی علیپور از مهدی طارمی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمجید علی علیپور از مهدی طارمی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید