تمرکز روی جوانگرایی در فوتسال است، دعوت نشدن توسلی دلیل خاصی نداشت

به گزارش بلاگ پو، به گزارش خبرنگاران، نخستین مرحله از اردوی تیم ملی فوتسال بانوان در سال جدید از 26 فروردین ماه جاری استارت خواهد خورد و ملی پوشان خود را برای حضور در تورنمنت چهارجانبه روسیه مهیا می نمایند. کادرفنی ملی پوشان را در حالی به اردوی ملی فراخوانده است که خبری از نام فرزانه توسلی نیست.

تمرکز روی جوانگرایی در فوتسال است، دعوت نشدن توسلی دلیل خاصی نداشت

علی رعدی، مشاور فنی تیم ملی فوتسال بانوان در مصاحبه با خبرنگاران، درباره دلیل دعوت نشدن توسلی به اردوی ملی گفت: دلیل خاصی نداشت، نفراتی به اردو دعوت شدند که در دو اردوی قبل حضور داشته اند و مجدداً به اردو فراخوانده شدند.

وی در پاسخ به این سوال که تصمیم بر این است توسلی دیگر به اردوهای ملی دعوت نگردد؟ گفت: خیر، چنین چیزی ممکن نیست و بحث کلی مطرح نیست. فعلاً به اردو دعوت نشده است در ادامه، اردوهای ملی قرار است برگزار گردد.

رعدی درباره برنامه های در نظر گرفته شده برای فوتسال بانوان گفت: مرحله نخست اردو از 27 تا 31 فروردین ماه جاری برگزار خواهد شد و مرحله دوم نیز از 8 تا 14 اردیبهشت ماه برپا می گردد و سپس تیم ملی راهی تورنمنت چهارجانبه روسیه خواهد شد.

مشاور فنی تیم ملی فوتسال بانوان تاکید نمود: پس از بازگشت تیم ملی از تورنمنت چهارجانبه روسیه، تمرکز بر روی بخش استعدادیابی، جذب نیروهای جوان و پشتوانه سازی تیم ملی برای مسابقات آینده است.

او درباره دیدارهای تدارکاتی نیز گفت: کمیته فنی در حال آنالیز است، در حال حاضر چیزی اعلام نکرده اند.

فرزانه توسلی نیز در مصاحبه با خبرنگاران، درباره دعوت نشدنش به اردوی تیم ملی گفت: در جریان دلیل این کار نیستم، تصمیم کادر فنی است. در اردوی تیم ملی پیش از بازی با روسیه به فدراسیون نامه زدم و در جریان غیبتم از تیم ملی بودند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

malayro.ir: مالزی: سفر به کشور زیبای مالزی و دیدار از شهرهای توسعه یافته کوالالامپور، پنانگ و لنکاوی

asiaro.ir: آسیا رو: سفر به آسیا، جنوب شرقی آسیا، آسای مرکزی و خاورمیانه

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 25 دی 1400 بروزرسانی: 25 دی 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 6113

به "تمرکز روی جوانگرایی در فوتسال است، دعوت نشدن توسلی دلیل خاصی نداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمرکز روی جوانگرایی در فوتسال است، دعوت نشدن توسلی دلیل خاصی نداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید