جزئیات ثبت نام جذب هیات علمی ، شروع ثبت نام از 26 شهریور ماه

به گزارش بلاگ پو، رئیس مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم به تشریح روند جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی در امسال پرداخت و گفت: فراخوان جذب اعضای هیئت علمی از هفته آینده 26 شهریور ماه اعلام می گردد و ثبت نام در این فراخوان تا 6 مهر ادامه دارد.

جزئیات ثبت نام جذب هیات علمی ، شروع ثبت نام از 26 شهریور ماه

ایسنا نوشت: دکتر رضوان طلب ضمن بیان این مطلب به جزئیات جذب هیئت علمی در دانشگاه ها و برنامه زمانی فراخوان آن در امسال پرداخت و گفت: فراخوان برنامه زمانی استخدام اعضای هیئت علمی در دانشگاه ها و مؤسسات عالی مرداد ماه به اطلاع دانشگاه ها رسید و این مراکز از 19 مرداد تا 4 شهریور ماه جاری فرصت داشتند احتیاجهای خود را برای جذب هیئت علمی به مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم اعلام نمایند.

وی در ادامه توضیح داد: پس از اعلام احتیاج دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی برای جذب اعضای هیئت علمی این احتیاج و نحوه تخصیص ظرفیت از سوی مرکز نظارت هیئت علمی وزارت علوم صورت گرفت و وزارت علوم از 5 شهریور ماه تا 16 این ماه فرصت داشت این تقاضاها را مورد آنالیز قرار دهد.

رئیس مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم همچنین خاطر نشان کرد: پس از اعلام نظر وزارت علوم در مورد تقاضاهای جذب هیئت علمی وزارت علوم نظر نهایی مورد تطبیق یا تأیید مرکز نظارت و ارزیابی مراکز آموزش عالی قرار می گیرد و در واقع این مراکز از 20 تا 25 شهریور ماه فرصت دارند این تطبیق احتیاجها را انجام دهند.

دکتر رضوان طلب با تاکید بر اینکه فراخوان جذب اعضای هیئت علمی سال 98 شهریور ماه اعلام خواهد شد، گفت: متقاضیان جذب در دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی از 26 شهریور تا 6 مهر به مدت 11 روز فرصت دارند در این فراخوان ثبت نام نمایند و بعد از ثبت نام متقاضیان فرآیند رسیدگی در دانشگاه ها از 13 مهر تا 13 دی انجام می گردد و دانشگاه ها در این بازه زمانی تقاضاها را آنالیز می نمایند.

به گفته وی، پس از آنالیز فرآیند رسیدگی به متقاضیان جذب در دانشگاه ها، مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم از 14 دی تا 29 بهمن ماه فرصت دارد آنالیز های خود را در این زمینه انجام دهد و در نهایت نظر نهایی خود را برای پذیرش و یا عدم پذیرش اعلام کند.

رئیس مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم خاطر نشان کرد: برنامه زمانبندی بیست و دومین فراخوان نیمه متمرکز جذب اعضای هیئت علمی (پیمانی و طرح سربازی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی و پژوهشی کشور) همانطور که عنوان شد به اطلاع این مراکز خواهد رسید و این مراکز در صورت احتیاج به استفاده از مشاوره و هدایت کارشناسان مرکز جذب می توانند پرسش های خود را ظرف مدت یک روز کاری در سامانه ثبت نمایند و پاسخ خود را از سوی این مرکز دریافت نمایند.

رئیس مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم تاکید نمود: هر داوطلب به محض ثبت نام در فراخوان از حقوق قانونی ثبت نام نیز برخوردار است و باید شرایط سالم و عادلانه شرکت وی در رقابت فراهم گردد و از هر گونه تعدی حق و حقوق و یا محدود نمودن دایره انتخاب شوندگان قبل از آنالیز علمی و سایر صلاحیت ها خودداری صورت گیرد.

رئیس مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم در خاتمه توضیح داد: فرآیندهای جذب صرفاً به وسیله سامانه جذب اعضای هیئت علمی صورت می گیرد و شایسته است تمام ذی نفعان و همچنین مراجع ذی ربط امور مربوط به اعضای هیئت علمی و مراحل مختلف آن را صرفاً به وسیله این سامانه پیگیری نمایند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 13 شهریور 1400 بروزرسانی: 13 شهریور 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 12069

به "جزئیات ثبت نام جذب هیات علمی ، شروع ثبت نام از 26 شهریور ماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات ثبت نام جذب هیات علمی ، شروع ثبت نام از 26 شهریور ماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید