دانشگاه های انگلیس پاییز بازگشایی می شوند

به گزارش بلاگ پو، براساس تازه ترین تصمیم اتخاذ شده توسط دولت انگلیس، بعضی از دانشگاه های این کشور در ترم پاییز بازگشایی خواهند شد.

دانشگاه های انگلیس پاییز بازگشایی می شوند

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل لیسانس در انگلیس هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی انگلیس، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی انگلستان، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های انگلیس انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی بلاگ پو به نقل از تایمز هایر اجوکیشن، براساس تازه ترین تصمیم اتخاذ شده توسط دولت انگلیس، بعضی از دانشگاه های این کشور در ترم پاییز بازگشایی خواهند شد.

همه گیری ویروس کرونا برگزاری کلاس های دانشگاهی را دچار اختلال کرد و از ماه های اول شیوع این ویروس دانشگاه های بسیاری در سراسر دنیا تصمیم به برگزاری آنلاین کلاس ها گرفتند.

مشاوره دولت انگلیس به مؤسسات آموزشی این کشور گفته است، در عین حال که از فضای بیرون پردیس های دانشگاهی بیش از قبل باید استفاده گردد، موارد بهداشتی و ضدعفونی کردن نیز باید به مراتب بسیار رعایت گردد.

از طرف دولت به دانشگاه های انگلیس همچنین گفته شده که هنگام باز شدن در پاییز طیف وسیعی از اقدامات محافظتی را اجرا نمایند، اما هزینه های اضافی باید توسط بودجه های موجود مؤسسات تأمین گردد.

آموزش عالی انگلیس یادآور شده، ممکن است بازگشایی ساختمان های کم تراکم، مانند فضاهای یادگیری غیررسمی، ابتدا به عنوان روشی تدریجی گسترش دسترسی به محوطه دانشگاه ضمن تأمین نیازهای کارکنان و دانشجویان در نظر گرفته گردد.

این سازمان می افزاید: دانشگاه ها باید ترکیبی مناسب از محتوای آنلاین و چهره به چهره را برای هر موضوع در نظر بگیرند و شرایط انتقال ویروس را کاهش دهند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 10 شهریور 1399 بروزرسانی: 10 شهریور 1399 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 29589

به "دانشگاه های انگلیس پاییز بازگشایی می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشگاه های انگلیس پاییز بازگشایی می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید