رادوشوویچ: می خواهم همواره بهترین باشم

به گزارش بلاگ پو، از صندلی پدیده معین است که چه بازی سختی داریم اما این چیزی نیست که ما را نگران کند چون همواره برای پیروزی به زمین می رویم و برای قهرمانی بازی می کنیم.

رادوشوویچ: می خواهم همواره بهترین باشم

غیبت بیرانوند در بازی با سپیدرود این شانس را به بوژیدار رادوشویچ داد که بعد از ماه ها دوباره درون دروازه پرسپولیس بایستد و اتفاقا مثل بازی های قبلی اش، این بار هم تیم برانکو برنده بود. اتفاقی که خود رادوشویچ درباره اش گفته: هر وقت برای پرسپولیس بازی می کنم دوست دارم بهترین عملکرد را داشته باشم و امیدوارم کادر فنی هم از من راضی باشد. خوشحالم که حضورم معمولا با پیروزی تیم همراه می گردد و البته امیدوارم پرسپولیس همواره برنده باشد. من هم همواره چه در تمرین و چه در بازی انگیزه زیادی دارم تا بتوانم خودم را ثابت کنم و همواره گفته ام که بازی کردن برای پرسپولیس برایم لذت بخش است.

این دروازه بان کروات آینده پرسپولیس در لیگ برتر و جام حذفی را هم این طور پیش بینی نموده است: در نیم فصل دوم کار سخت تری داریم، همچنین در ادامه جام حذفی که تیم هایی مثل پدیده و سپاهان در راستا ما قرار دارند. با این حال باید بگویم که شخصیت پرسپولیس این امکان را فراهم می نماید که در خاتمه فصل دو جام به طرفداران هدیه بدهیم چون پتانسیل رسیدن به قهرمانی در هر دو جام را داریم. البته می دانیم که کار سختی داریم و باید نسبت به گذشته خیلی بیشتر کوشش کنیم.

در خاتمه، رادوشویچ با این چند جمله به استقبال بازی با پدیده رفته: از صندلی پدیده معین است که چه بازی سختی داریم اما این چیزی نیست که ما را نگران کند چون همواره برای پیروزی به زمین می رویم و برای قهرمانی بازی می کنیم.

2 - 350

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 13 شهریور 1400 بروزرسانی: 13 شهریور 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 4410

به "رادوشوویچ: می خواهم همواره بهترین باشم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رادوشوویچ: می خواهم همواره بهترین باشم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید