رفتن آذری روحیه ما را خراب کرد، داور بر روند بازی تاثیرگذار بود

به گزارش بلاگ پو، به گزارش خبرنگاران، ذوب آهن لیگ برتر را بدون حضور سرمربی خود، علیرضا منصوریان که به دلیل محرومیت در کنار این تیم نبود، با شکست ناباورانه سه بر دو در برابر سایپا شروع کرد.

رفتن آذری روحیه ما را خراب کرد، داور بر روند بازی تاثیرگذار بود

محمد خرمگاه سحرگاه آدینه در نشست خبری پس از این دیدار گفت: بازیکنان ما کوشش خوبی کردند و آنچه را که کادر فنی از آن ها خواسته بود، در زمین پیاده کردند اما شانس با ما یار نبود و توپ های ساده ای روی بی تجربگی بازیکن ما وارد دروازه مان شد.

وی این بازی را نویدی برای آینده روشن ذوب آهن دانست و اضافه نمود: خوشبختانه بازیکنان ما آنچه را که کادر فنی از آنها انتظار داشت در زمین پیاده کردند و این بازی نوید روزهای بهتری را به ما می دهد که مطمئنا شرایط بهتر و آینده ای روشن در انتظار ذوب آهن است.

مربی ذوب آهن درباره وضعیت باکر، مدافع جدید این تیم ابراز داشت: باکر بازیکن خوب و قابلی است ولی هنوز به طور کامل و صد در صد آماده نیست، ما ناچاریم از باکر استفاده کنیم در حالی که او هنوز از لحاظ بدنی عقب است، بایستی یاری کنیم در این مدافع جدید ما هر چه زودتر به آمادگی کامل برسد و به ما یاری کند.

وی با حمایت از محمدباقر صادقی دروازه بان این تیم اضافه نمود: کیفیت و عیار بازیکنان در یکی دو بازی معین نمی گردد؛ محمدباقر صادقی دروازه بان خوب و قابلی است و مطمئناً آینده بسیار روشنی در پیش روی اوست ولی صادقی و دیگر بازیکنان تیم در حال حاضر شرایط سختی را سپری می نمایند.

خرمگاه بیان داشت: ما یک تیم هستیم و اگر شکست می خوریم همه در این شکست دخیلیم و اگر پیروز می شویم همه در این پیروزی سهیم هستیم.

وی از جدایی آذری از ذوب آهن و تغییر مدیرعامل این باشگاه گفت و گفت: جدایی آذری در وضعیت روحی ما تاثیر گذاشت و وضعیت روحی ما به هم خورد. اگر این تغییر روز آدینه انجام می شد ما روحیه و شرایط بهتری داشتیم و این اتفاق روحیه ما را تضعیف کرد.

وی آذری را مدیر دلسوزی توصیف کرد و ادامه داد: به آذری به طور ویژه خسته نباشید می گویم. آذری مدیر دلسوزی بود که برای فوتبال کشور و باشگاه ذوب آهن زحمت زیادی کشید. جدایی وی تصمیم و صلاحدید باشگاه بود و امیدوارم شرایط خوبی در آینده داشته باشد

. مربی سبزقباها چراغعلی را بی تجربه خواند و اضافه نمود: اشتباه چراغعلی از روی بی تجربگی بود. او بازیکن جوان و بی تجربه ای است و امیدوارم این اشتباه و این نتیجه برای او درس بزرگی باشد.

وی ضعف ذوب آهن در خط دفاع را به مربوط به مربی دانست و اضافه نمود: مشکل خط دفاع مربوط به مربی است و باید تدبیری بیندیشیم که به سادگی گل نخوریم و به جایی برسیم که در هر بازی کلین شیت کنیم.

خرمگاه داوری را نیز در شکست ذوب آهن مقصر دانست و اضافه نمود: داوری هم عملکرد خوبی نداشت و همه صحنه های 50-50 را به سود سایپا سود زد. البته ما اعتراضی به داوری نداریم اما امیدوارم ممبینی پس از این تدابیری بیاندیشد که داوران تستی برای بازی های ما انتخاب نشوند و ما دیگر از نظر داوری اذیت نشویم.

وی در این باره ادامه داد: این نخستین قضاوت منصوریان در لیگ برتر بود و شرایط بازی بر روی قضاوت او تاثیر داشت. چراغعلی در نیمه نخست به راحتی کارت زرد گرفت در صورتی که بازیکن حریف می توانست مستقیما اخراج گردد. 2 بازیکن سایپا باید از زمین اخراج می شدند. یک پنالتی هم به سود ما گرفته نشد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

malayro.ir: مالزی: سفر به کشور زیبای مالزی و دیدار از شهرهای توسعه یافته کوالالامپور، پنانگ و لنکاوی

asiaro.ir: آسیا رو: سفر به آسیا، جنوب شرقی آسیا، آسای مرکزی و خاورمیانه

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 25 دی 1400 بروزرسانی: 25 دی 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 11055

به "رفتن آذری روحیه ما را خراب کرد، داور بر روند بازی تاثیرگذار بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رفتن آذری روحیه ما را خراب کرد، داور بر روند بازی تاثیرگذار بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید