رقابت های انتخابی المپیک قایقرانی آب های آرام لغو شد

به گزارش بلاگ پو، فدراسیون جهانی کانوئینگ پس از جلسه با کمیته بین المللی المپیک تمامی رقابت های خود تا انتها ماه می میلادی (اواسط خرداد) را لغو کرد.

رقابت های انتخابی المپیک قایقرانی آب های آرام لغو شد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از فدراسیون قایقرانی، فدراسیون دنیای کانوئینگ (ICF)، طی بیانیه ای گفت به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا در دنیا، تمامی رقابت های ورزشی خود را تا خاتمه ماه می لغو کرد.

برهمین اساس رقابت های قهرمانی آسیا و انتخابی المپیک اسلالوم و آبهای آرام که قرار بود در تایلند برگزار شود لغو شده است.

با توجه به اینکه مسابقات پیش روی آب های آرام انتخابی المپیک توکیو محسوب می شود مسئولان فدراسیون دنیای کانوئینگ تصمیمات خود برای این رقابت ها را گفتند.

متن خبر منتشر شده در سایت فدراسیون دنیای کانوئینگ به توضیح زیر است:

فدراسیون دنیای قایقرانی اعلام می نماید به دلیل نگرانی موجود در رابطه با ویروس کرونا، تمامی رویدادهای زیر نظرICF و رویدادهای بین المللی قایقرانی که قرار بود تا آخر ماه می برگزار شوند، یا به تعویق خواهند افتاد و یا لغو خواهند شد.

مسابقات کسب سهمیه دنیای در کانو اسپرینت و پاراکانو که مقرر بود در دویسبورگ آلمان و در تاریخ یکم تا چهارم خرداد برگزار شود، در این تاریخ برگزار نخواهد شد. با این حال، عوامل برگزاری این مسابقات و ICF در حال آنالیز احتمال برگزاری این رویداد در دهم تیرماه هستند. تصمیم اتخاذ شده در این رابطه در تاریخ دهم اردیبهشت اعلام خواهد شد.

ICF از رنکینگ های دنیای برای تخصیص سهمیه ها برای کانو اسلالوم استفاده خواهد نمود.

در حال حاضر، ICF در حال رایزنی با IOC برای استفاده از نتایج بین المللی برای تخصیص سهمیه های به جامانده در رشته کانو اسپرینت به کشورها است.

اگر مسابقات دویسبورگ برگزار نشود، در صورت تأیید IPC (کمیته بین المملی پارالمپیک) نتایج پاراکانو قهرمانی دنیا 2019 برای تخصیص سهمیه نهایی استفاده خواهد شد.

کمیته بین المللی المپیک با قطعیت بیان نموده است که بازی های المپیک در زمان مقرر برگزار خواهد شد و ICF در کوشش است تا اطمینان حاصل کند که تمامی سهمیه های موجود به مناسبترین و منصفانهترین شکل ممکن انجام گیرد.

بیانیه نهایی ICF درباره مسابقات:

کانو اسپرینت و پارا کانو:

مسابقات قهرمانی آسیا در رشتههای پاراکانو و کانو اسپرینت به میزبانی تایلند در شهر پاتایا لغو شد.

کاپ دنیای 2 کانو اسپرینت و قهرمانی دنیا پاراکانو به میزبانی آلمان در شهر دویسبورگ با یک ماه تأخیر برگزار می شود که البته تصمیم نهایی در این زمینه در دهم اردیبهشت اعلام می شود.

قهرمانی دنیا جوانان و زیر 23 سال کانو اسپرینت که از 26 لغایت 30 تیرماه در برندنبورگ آلمان برگزار خواهد شد به قوت خود باقی است. با این حال شرایط مجددا در تاریخ 15 اردیبهشت آنالیز خواهد شد.

سوپر کاپ کانو اسپرینت که در مردادماه 99 در اوکلاهومای آمریکا برگزار خواهد شد به قوت خود باقی است.

مسابقات قهرمانی دنیا در ماده های غیر المپیکی کانو اسپرینت که در تاریخ 23-21 خرداد در سگد مجارستان برگزار خواهد شد به قوت خود باقی است.

مسابقات قهرمانی دنیا کانو اسپرینت پیشکسوتان که در مرداد ماه به میزبانی کشور اکراین برگزار خواهد شد، به قوت خود باقی است.

اسلالوم:

تمامی مسابقات قاره ای از جمله مسابقات قهرمانی آسیا به میزبانی تایلند در شهر پاتایا لغو شد.

کانوپولو:

مسابقات قهرمانی دنیا که از تاریخ 18 لغایت 23 شهریور به میزبانی کشور ایتالیا و در شهر رم برگزار خواهد شد همچنان به قوت خود باقی است اما شرایط در حال نظارت و آنالیز میباشد.

کمیته برگزاری این مسابقات و ICF توافق کردند که تاریخ های مقرر شده برای مکاتبات این مسابقات از 4 فروردین به 25 فروردین موکول شود.

مذاکرات بعدی در رابطه با این رویداد درتاریخ 22 فروردین خواهد بود.

دراگون بوت:

مسابقات قهرمانی دنیا که در تاریخ 25-22 آبان برگزار خواهد شد همچنان به قوت خود باقی است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، شیوع ویروس کرونا ورزش دنیا را تحت تاثیر قرار داده و به نظر می رسد المپیک را نشانه گرفته است و باید دید با شرایط لغو رقابت های مختلف ورزشی سرنوشت این المپیک چه خواهد شد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 آبان 1400 بروزرسانی: 26 آبان 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 22204

به "رقابت های انتخابی المپیک قایقرانی آب های آرام لغو شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رقابت های انتخابی المپیک قایقرانی آب های آرام لغو شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید