سامسونگ صدرنشین فهرست مبتکرترین شرکت فناوری دنیا شد

به گزارش بلاگ پو، پس از آن که شرکت سامسونگ در صدر فهرست ثبت اختراعات ایالات متحده که توسط سایت روزنامه نگاری داده Sqoop تهیه شده بود، ایستاد، اکنون یکی از مبتکرترین شرکتها در دنیا است.

سامسونگ صدرنشین فهرست مبتکرترین شرکت فناوری دنیا شد

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، این مطالعه شرکتها را در سه معیار رتبه بندی نموده است: تعداد یاری هزینه های ثبت اختراع ابزار درخواست شده؛ تعداد برنامه های ثبت اختراع ابزار اعطا شده؛ و تعداد ثبت اختراعات طراحی شده توسط دفتر ثبت اختراعات.

جالب است بدانید که سامسونگ در صدر هر سه رده بندی و IBM در رده دوم نهاده شد. بیل هنکس ، بنیانگذار و مدیرعامل Sqoop ، در تبادل نظر با بیزینس اینسایدر، در خصوص این مطالعه گفت که تعداد درخواست حق ثبت سامسونگ و IBM مبهوت کننده است.

در سال 2019 به سامسونگ 9،413 حق ثبت اختراع دریافت کرد. 8،668 نسخه مرتبط با ثبت اختراع ابزار؛ و 605 مورد نیز درباره ثبت اختراع طراحی است. در حالی که به IBM به 9،190 پرونده ثبت اختراع ابزار اعطا شده و 8292 برنامه ثبت اختراع نیز دریافت نموده است.

اما نکته جالب در این رده بندی این است که هیچ یک از چهار شرکت بزرگ سیلیکون ولی یعنی اپل ، گوگل ، فیس بوک و آمازون در رتبه بالایی قرار نگرفتند.در فهرست تعداد ثبت اختراعات طراحی شده، اپل در رده چهارم قرار گرفته است. در حالی که در فهرست تعداد اختراعات ثبت شده آلفابت(شرکت مادر گوگل) در رده نهم قرار گرفته است.

هانکس در پاسخ به سؤال از رتبه های نسبتاً پایین اپل ، گوگل ، فیس بوک و آمازون گفت: مردم باید شرایط IBM و سامسونگ را به عنوان غول های فناوری قدیمی تر به خاطر بسپارند. سامسونگ قبل از آغاز جنگ جهانی دوم تأسیس شد ، در حالی که IBM قدمتی بیش از یک قرن دارد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: انتخاب
انتشار: 13 شهریور 1400 بروزرسانی: 13 شهریور 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 19176

به "سامسونگ صدرنشین فهرست مبتکرترین شرکت فناوری دنیا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سامسونگ صدرنشین فهرست مبتکرترین شرکت فناوری دنیا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید