سایپا چیزی برای از دست دادن نداشت، کار مسئله ای پیش رو داریم

به گزارش بلاگ پو، به گزارش خبرنگاران، محمد ترکاشوند پس از شکست مقابل سایپا در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت: بازی قشنگی بود. تیم سایپا چیزی برای از دست دادن نداشت و انتحاری بازی کرد. سرویس های ریسکی خوبی زدند. دریافت ما دچار مشکل بود، حمله های ما نخوابید و نتوانستیم برعکس دور بعد خوب دفاع کنیم.

سایپا چیزی برای از دست دادن نداشت، کار مسئله ای پیش رو داریم

وی ادامه داد: در بازی رفت انگیزه بیشتری داشتیم و کم اشتباه ظاهر شدیم. به هر حال تیم جوان چنین شرایطی را دارد. یک روز همه چیز از نظر روحی روانی خوب است و یک روز شرایط متفاوت است.

وی توضیح داد: در یک صحنه نیز که به رای اعتراض داشتیم تشخیص ویدئوچک هم برایش مشکل بود. شاید اگر آن صحنه درست تشخیص داده می شد از نظر روحی روانی در شرایط بهتری بسر می بردیم.

سرمربی تیم ولیبال پیکان با اشاره به بازی سوم گفت: هر تیمی که کم اشتباه بازی کند و روز خوبی داشته باشد به مرحله بعد صعود خواهد نمود.

ترکاشوند درباره این که آیا تیم امروز بی انگیزه بازی کرد یا خیر، اضافه نمود: بی انگیزه نبودیم. پشت خط زن ما امروز در شرایط ایده آل بسر نمی برد، کمی عصبانی شد و این عصبانیت نیز بر روی سایر بازیکنان تاثیر گذاشت. ما به بازیکنان خود یاد داده ایم که تا آخرین لحظه بجنگند.

سرمربی تیم ولیبال پیکان ادامه داد: زمان زیادی تا بازی سوم نداریم. یک روز را برای ریکاوری خواهیم گذاشت. واقعا برگزاری سه بازی سنگین در یک هفته کار مسئله ای است. برای هر مرحله برنامه داریم. اگر امروز برنامه را در زمین اجرا می کردند چه بسا که بازی حتی به ست پنجم کشیده نمی شد.

وی در خاتمه گفت: تمام کوشش خود را برای بازی بعد خواهیم کرد تا به مرحله بعد صعود کنیم.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 13 شهریور 1400 بروزرسانی: 13 شهریور 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 4879

به "سایپا چیزی برای از دست دادن نداشت، کار مسئله ای پیش رو داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سایپا چیزی برای از دست دادن نداشت، کار مسئله ای پیش رو داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید