سروی: قطعاً برای کسب بهترین نتیجه در ویتنام حاضر شده ایم، اوج آمادگی بازیکنان در بازی های آسیایی خواهد بود

به گزارش بلاگ پو، نایب رئیس بانوان فدراسیون تکواندو گفت: قطعا کادرفنی و بازیکنان ما برای کسب بهترین نتیجه در مسابقات قهرمانی آسیا حاضر شده اند، اما اکثر رقبای قدرتمند ما در آسیا حضور دارند.

سروی: قطعاً برای کسب بهترین نتیجه در ویتنام حاضر شده ایم، اوج آمادگی بازیکنان در بازی های آسیایی خواهد بود

سفر به دل زیباترین منطقه آسیا را با تور ویتنام تجربه کنید.

زهرا سروی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در مورد شرایط تیم ملی تکواندوی بانوان ایران گفت: بچه ها تمرینات بدنسازی و فنی خود را در مدت اردوی آماده سازی انجام دادند و حالا باید منتظر روزهای مسابقه و نتایج مسابقات باشیم. در مورد شرایط آمادگی بازیکنان نیز قطعاً کادرفنی براساس رویدادهای پیش روی تیم ملی بانوان، بازیکنان را به پیک آماده سازی رسانده است، اما قطعاً اوج آمادگی بازیکنان بازی های آسیایی جاکارتا خواهد بود.

وی پیش بینی خود در مورد نتایج تیم ملی تکواندو بانوان در مسابقات قهرمانی آسیا را این طور بیان نمود: تجربه این سال ها به ما یاد داده است میدان مسابقه غیرقابل پیش بینی است و باید اجازه بدهیم تا ببینیم چه اتفاقاتی در داخل زمین رقم خواهد خورد، اما بعد از مدال کیمیا (علیزاده) و حضور در مسابقات جهانی، روند پیشرفت بانوان به صورت ملموس کاملاً احساس شده است. امیدوارم با توجه به سرمایه گذاری که فدراسیون انجام داده است، بتوانیم نتایج خوبی را در ویتنام داشته باشیم.

نایب رئیس بانوان فدراسیون تکواندو خاطر نشان کرد: قطعاً کادرفنی و بازیکنان ما برای کسب بهترین نتیجه در مسابقات قهرمانی آسیا حاضر شده اند، اما همان طور که می دانید حریفان قدرتمند ما عموماً از کشورهای آسیایی هستند. با این وجود کادرفنی با برنامه ریزی به دنبال این بود تا بچه ها به لحاظ فنی برای میدانی در حد آسیا آماده باشند و امیدوارم نتایج خوبی نیز رقم بخورد.

سروی در مورد اعزام مهتاب نبوی، نخستین پاراتکواندوکار بانوان ایران به مسابقات قهرمانی آسیا گفت: طی فراخوانی که چندین دوره فدراسیون انجام داد، قرار شد بخش پاراتکواندو فدراسیون نیز فعال باشد و قهرمانی آسیا اولین اعزام ما در این بخش بانوان خواهد بود. مهتاب نبوی نیز دختری است که علاوه بر کار تخصصی و فنی در حوزه تکواندو در سایر بخش ها نیز توانمند و هنرمند است. همه تکواندو را به عنوان ورزش خشن و سخت می شناسند، اما نبوی نشان داده است تکواندو و هنر به هم آمیخته شدند. آرزوی قلبی همه ما نیز این است که نبوی در اولین حضور خود در مسابقات قهرمانی آسیا دست پر به ایران بازگردد.

وی درباره احتمال درخشش دختران تکواندوی ایران هم اظهار داشت: ما برای کسب بهترین نتیجه در ویتنام حاضر شدیم و همواره به توانمندی دختران ایرانی باور داشته ایم. دختران ما بارها و بارها تاریخ ساز بودند و امیدوارم در ویتنام نیز نتایج خوبی برای تکواندوی بانوان رقم بخورد. ما در سه بخش کیوروگی، پومسه و پاراتکواندو نماینده داریم و امیدوارم این نماینده ها با شایستگی از پرچم کشورمان دفاع نمایند.

منبع: تسنیم
انتشار: 7 مهر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 11248

به "سروی: قطعاً برای کسب بهترین نتیجه در ویتنام حاضر شده ایم، اوج آمادگی بازیکنان در بازی های آسیایی خواهد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سروی: قطعاً برای کسب بهترین نتیجه در ویتنام حاضر شده ایم، اوج آمادگی بازیکنان در بازی های آسیایی خواهد بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید