سریال صفر بیست و یک؛ هر آنچه که باید درباره سریال 021 بدانید!

به گزارش بلاگ پو، براساس برخی اخبار غیر رسمی، قرار است که سریال صفر بیست و یک 021 در چهار فصل ساخته و پخش شود. البته در حال حاضر فصل اول آن ساخته شده و از روز دوشنبه روی آنتن می رود. مجموعه تلویزیونی صفر بیست و یک (021) پیش از این نیوجرسی نام داشت که در میانه فیلمبرداری تغییر نام داد. درست همان زمان بود که موضوع 90 قسمتی بودن این سریال کمدی تلویزیونی مطرح شد.

سریال صفر بیست و یک؛ هر آنچه که باید درباره سریال 021 بدانید!

خبرنگاران| سریال صفر بیست و یک 021 جدیدترین سریال آماده پخش شبکه است که از روز دوشنبه 5 آبان ماه روی آنتن می رود. سریال کمدی صفر بیست و یک را سیدجواد رضویان و سیامک انصاری کارگردانی کرده اند و قرار است فصل اول صفر بیست و یک در 25 قسمت پخش گردد.

به گزارش خبرنگاران، سریال کمدی صفر بیست و یک 021 ششمین تجربه سید جواد رضویان در مقام کارگردانی مجموعه های تلویزیونی است. البته سیامک انصاری در کنار رضویان به صورت مشترک کار کارگردانی این اثر را برعهده دارند. با این حال صفر بیست و یک اولین تجربه کارگردانی سیامک انصاری در حوزه مجموعه تلویزیونی است. البته سیامک انصاری همزمان با کارگردانی مشترک سریال صفر بیست و یک، کارگردانی مجموعه تلویزیونی سیم آخر را هم شروع کرده است. براساس گزارش ها قرار است که سریال سیم آخر هم به زودی از شبکه پنج پخش گردد.

همچنین تهیه کنندگی صفر بیست و یک (021) را مهدی فرجی تهیه کننده سریال نون. خ برعهده گرفته است. تهیه کننده ای که نشان داده کارش را در این حوزه به خوبی بلد است.

اما صفر بیست و یک که تصویر برداری آن از تابستان شروع شده بود، هفته های گذشته به کار خود انتها داد و بر اساس اعلام روابط عمومی سیما از هفته جاری روی آنتن شبکه سه می رود.

سید جواد رضویان کارگردان این سریال، به تازگی تیزر صفر بیست و یک را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده و وعده داده که پخش این سریال در زمان اعلام شده انجام خواهد شد.

براساس برنامه ریزی های اجرا شده صفر بیست و یک (021) هر شب ساعت 20:45 از شبکه 3 سیما پخش می گردد و به نوعی جایگزین سریال نجلا خواهد بود. تکرار صفر بیست و یک نیز روز بعد ساعت 14 پخش می گردد.

در این سریال کمدی سیامک انصاری، سید جواد رضویان، امیر حسین رستمی، نگار عابدی، سیاوش طهمورث، سروش جمشیدی، رویا میر علمی، علیرضا استادی، آزیتا ترکاشوند، مریم شیرازی، افشین آقایی، پادینا کیانی و مهبد بیور به ایفای نقش خواهند پرداخت.

طبق بعضی اخبار غیر رسمی، قرار است که صفر بیست و یک (021) در چهار فصل ساخته و پخش گردد. البته در حال حاضر فصل اول آن ساخته شده و از روز دوشنبه روی آنتن می رود.

مجموعه تلویزیونی صفر بیست و یک (021) پیش از این نیوجرسی نام داشت که در میانه فیلمبرداری تغییر نام داد. درست همان زمان بود که موضوع 90 قسمتی بودن این سریال کمدی تلویزیونی مطرح شد.

فلیمنامه صفر بیست و یک (021) را شبنم وثوقی و هدی ایزدی نوشته اند.

سید جواد رضویان و سیامک انصاری نشان داده اند که در ساخت و بازی در فیلم و سریال های کمدی تبحر دارند، حالا هم موضوع این سریال حول محور ماجرایی کمدی می چرخد.

قصه صفر بیست و یک در مورد دو باجناق است که روابط محبت آمیز ای با هم ندارند. این دو مرد که در شهرداری کار می کنند، برای زمین زدن همدیگر تلاش می کنند و در راستای همین تلاش ها اتفاقات بامزه و بانمکی را رقم می زنند. شعار اصلی این سریال حول محور ضرب المثل مشهور ژیان ماشین نمی شه، باجناق فامیل نمی شه! می گردد.

البته کلیت سریال به همان ضرب المثل طنز قدیمی ژیان ماشین نمی شه، باجناق فامیل نمی شه! ختم می گردد.

در حال حاضر نام سیامک انصاری، سید جواد رضویان، امیر حسین رستمی، نگار عابدی، سیاوش طهمورث، سروش جمشیدی، رویا میر علمی وعلیرضا استادی به عنوان بازیگران شاخص سریال تلویزیونی صفر بیست و یک (021) مطرح است.

او که سال هاست نقش اصلی آثار مهران مدیری را برعهده دارد، حالا در مقام کارگردان و بازیگر مجموعه تلویزیونی ساخت حضور خواهد داشت. سیامک انصاری هنرپیشه، طنزپرداز و کارگردان بوده و متولد 12 مرداد ماه سال 1347 در تهران است.

به گفته خود سیامک انصاری، پدرش از تجار سرشناس فرش و مادرش خانه دار بوده است. انصاری مدرک کارشناسی نمایش و تلویزیون خود را از دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد اسلامی تهران، دریافت کرده است.

او در سال 1390 با طناز هادیان همسر سابقش ازدواج کرد، اما زندگی مشترک آنان پس از 7 سال، به جدایی ختم شد. انصاری اولین فعالیت تلویزیونی خود را در سال 74 با بازی در مجموعه ماه مهربان شروع کرد و در پس از آن با بازی در فیلم سفر به چزابه، فعالیت خود در عرصه سینما را نیز کلید زد.

سیامک انصاری از کارکشته های حوزه کمدی است و با بازی در سریال های کمدی بسیاری پیروزیت های زیادی کسب کرده است. او همکاری های زیادی با مهران مدیری، از بهترین کارگردانان ایرانی دارد و این دو با هم چندین و چند همکاری نظیر پاورچین، نقطه چین، جایزه بزرگ، شب های برره، باغ مظفر، مرد هزارچهره، مرد دو هزارچهره و قهوه تلخ داشتند. آخرین کار او در تلویزیون حضور در برنامه دورهمی و همکاری مجددش با مهران مدیری بود.

انصاری علاوه بر سینما و تلویزیون، در حوزه موسیقی نیز فعالیت دارد. بررسی ها نشان می دهد که سیامک انصاری به ساز پیانو مسلط است.

رضویان که در طول سال های اخیر علاوه بر بازیگری در آثار کمدی وارد عرصه برنامه سازی و کارگردانی شده، با ساخت سریال صفر بیست و یک، ششمین کار خود در مقام کارگردانی مجموعه های تلویزیونی را انجام داده است.

سید جواد رضویان 6 مردادماه سال 1353 در شهر قم به جهان آمد. او به واسطه همکلاس بودن و دوستی با افرادی، چون مهران غفوریان، امیر غفارمنش و بیژن بنفشه خواه، به طور اتفاقی وارد عرصه نمایش شد و از سال 1373 فعالیت هنری خود را به طور جدی تری شروع کرد.

رضویان با سریال سیب خنده پا در جهانی سریال های کمدی گذاشت و با درخشش در سریال پاورچین، چارخونه و ارث بابام بسیار خوش درخشید و به شهرت رسید. او سپس با کارگردانی و بازیگری در سریال های زیادی توانست جای پای خود را در سینما و تلویزیون محکم کند. او در برنامه سه ستاره در روز های انتهای سال 94 اعلام کرد که دیگر در تلویزیون کار نخواهد کرد، ولی با بازی در سریال همسایه ها که از شبکه دو پخش شد بار دیگر به تلویزیون برگشت.

امیرحسین رستمی متولد12 بهمن 1354 در تهران است. امیرحسین رستمی فارغ التحصیل لیسانس رشته بازیگری از دانشکده هنر های زیبای دانشگاه آزاد است. او فقط یک خواهر بزرگتر از خود دارد.

رستمی نخستین کار تصویری اش را در سال 78-77 با رامبد جوان در سریال هزاران ستاره شروع کرد که در ایران پخش نشد و در شبکه جام جم اروپا برای ایرانیان مقیم آنجا به نمایش گذاشته شد. بعد از آن چند فیلم کوتاه و کلیپ هایی که به سفارش سازمان ملل در زمینه ترک اعتیاد بود را با رامبد جوان کار کرد. نخستین فیلم سینمایی اش فقط چشم هایت را ببند علیرضا امینی بود که علاوه بر بازی، دستیار کارگردان هم بود که متاسفانه در ایران پروانه نمایش نگرفت، ولی در بسیاری از جشنواره های خارجی به نمایش درآمد و جوایزی هم کسب کرد.

امیرحسین رستمی به مدت یک دوره هنرجوی کارگاه آزاد بازیگری به مدیریت امین تارخ، در سال 1382 بوده است. وی فعالیت سینمایی خود را در مقام بازیگری از سال 1385 با فیلم فقط چشم هاتو ببند شروع کرد. اما در سال 88 با بازی در سریال شمس العماره دیده شد.

حسن طهمورث نیا مشهور به سیاوش طهمورث بازیگر تئاتر، سینما، تلویزیون متولد 3 اسفند 1325 در تهران است. طهمورث فارغ التحصیل رشته تئاتر از دانشکده هنر های دراماتیک است.

سیاوش طهمورث 2 برادر و 2 خواهر دارد و خودش فرزند آخر خانواده است. سیاوش طهمورث در 7 سالگی پدر خود را از دست داد و از 13 سالگی مجبور شد که کار کند.

سیاوش طهمورث نخستین بار در تلویزیون، سال 1361 در سریال همشهری بازی کرد و و با فیلم آن سفر کرده در سال 1363 وارد سینما شد. از مهم ترین آثار سیاوش طهمورث می توان به بازیگری در سریال نابرده رنج، سریال زیر تیغ و سریال شاه شکار اشاره کرد که بازی در سریال زیر تیغ بیشتر باعث شهرت وی شد.

سیاوش طهمورث در تئاتر هم فعالیت کرده و نمایش های متعددی را روی صحنه برده است. سیاوش طهمورث علاوه بر بازیگری فعالیت های هنری دیگری همچون دوبله، کارگردانی و نویسندگی نیز انجام می دهد.

سروش جمشیدی متولد 20 اسفند 1358 در تهران است. او که اصالتی یزدی دارد فعالیت حرفه ای خود را در سال 1377 از تئاتر و رادیو شروع کرد.

از سال 1377 کارش رو با تئاتر و رادیو شروع کرد، در تمام این مدت این کمدین فرصتی برای نشان دادن توانایی هایش نداشت، سریال درحاشیه مهران مدیری فرصتی بود تا توانایی هایش رو به رخ بکشد. او در مورد مدیری می گوید: مردی که همیشه ممنون ومدیونشون خواهم بود که بی هیچ منتی بهم اعتماد کردن و اجازه دادن خودمو ثابت کنم، همیشه بهترین ها رو براشون آرزو می کنم.

سروش جمشیدی درباره بازی خود در آثار مهران مدیری که باعث شد او دیده گردد بیان نمود که عده ای فکر می کنند او یک باره پیدایش شده است.

سروش جمشیدی در سریال دورهمی به کارگردانی مهران مدیری حضور داشت با اشاره به فعالیت هنری خود از سال 77 گفته من پیش از سال 77 تئاتر کار می کردم و آن سال ها به دانشگاه یزد رفتم و به واسطه تئاتر وارد تلویزیون یزد شدم. در یزد در چند فیلم، مجموعه تلویزیونی و حتی در رادیو بازی کردم و همیشه ترجیحم کمدی بوده است.

او همچنین گفته بازی من در یزد پیروز بود و حتی هنوز هم بعضی از مردم یزد مرا با نقشی که در یک سریال داشتم، می شناسند. با این حال با وجود اینکه حدود 18 سال کار هنری کردم بیشتر مردم مرا با سریال درحاشیه 1 و 2 شناختند و من در مجموعه های مهران مدیری دیده شدم و خیلی مدیون و ممنون او هستم.

سروش جمشیدی می گوید که من از سال های 84 و 85 به تهران آمدم و در فیلم ها و سریال های تلویزیونی حضور داشتم. حتی در مجموعه خروس به کارگردانی سعید آقاخانی بازی کردم و البته، چون در این سال ها اتفاقی که می خواستم برایم رخ نداده بود به عنوان دستیار کارگردان و منشی صحنه نیز فعالیت می کردم. با این حال در همین دو سالی که در سریال های آقای مدیری بازی داشتم دیده شدم و این باعث شد که عده ای فکر کنند من یک باره سبز شده ام، اما واقعا اینگونه نیست و من پیشینه ای 18 ساله دارم.

آزیتا ترکاشوند متولد 30 خردادماه 1359 در بروجرد است، پدرش نظامی بوده و 5 خواهر و 5 برادر دارد، که یکی از برادرانش مدتی پیش درگذشت.

آزیتا ترکاشوند فارغ التحصیل لیسانس رشته ادبیات فارسی است دوره های بازیگری را در آموزشگاه هنری زیر نظر رسول ملاقلی پور و رویا افشار طی کرد و کارش از روی صحنه با اتود های نمایش شروع شد.

او در فیلم قلاده های طلا و مجموعه های تلویزیونی گاندو، کلاه پهلوی و هیولا نقش آفرینی کرده است.

رویا میرعلمی در سال 1357 در قزوین به جهان آمده است. رویا میرعلمی متاهل است و یک پسر دارد. وی کارشناسی طراحی صحنه از دانشکده هنر های زیبای دانشگاه تهران دارد. رویا میرعلمی بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر است و عمده فعالیت های میرعلمی در حوزه تئاتر است.

از کارنامه هنری رویا میرعلمی می توان به فیلم هایی، چون برادر (مهدی غضنفری) -1387 ، صبح روز هفتم (مسعود اطیابی) -1387 و بیداری (فرزاد موتمن) -1387 و سریال هایی، چون وجدان آشفته (منوچهر هادی) -1388 و زمانه (حسن فتحی) -1391 اشاره کرد.

علیرضا استادی متولد سال 1352 در شهر ری تهران است. اوتحصیلات خود را در مقطع کارشناسی رشته نمایش از دانشکده هنر و معماری کسب کرده است. علیرضا استادی بازیگری را از سال 1377 با فیلم هیوا به کارگردانی رسول ملاقلی پور شروع کرده است و با فیلم بعدی همین کارگردان نسل سوخته ادامه داد.

استادی که تجربه بازیگری در تئاتر را نیز در کارنامه دارد، با ایفای نقش راننده کامیون در فیلم سینمایی بی خود و بی جهت به شهرت رسید و به چهره ای شناخته شده مبدل شد.

علیرضا استادی پس از درخشش در این فیلم با کارگردانانی، چون بهرام توکلی، محسن تنابنده، وحید جلیلوند و سهیل بیرقی همکاری پیروزیت آمیزی داشته است.

abanhome.com: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: فرادید
انتشار: 25 دی 1400 بروزرسانی: 25 دی 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 36524

به "سریال صفر بیست و یک؛ هر آنچه که باید درباره سریال 021 بدانید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سریال صفر بیست و یک؛ هر آنچه که باید درباره سریال 021 بدانید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید