شخصیت شناسی از روی انگشت شست

به گزارش بلاگ پو، از روی شکل دست ها می توان به ویژگی های شخصیتی افراد پی برد حتی از روی فرم انگشت ها در ادامه می توانید از روی فرم انگشت شست به ویژگی های شخصیتی خود پی ببرید.

شخصیت شناسی از روی انگشت شست

فرم A

اگر هر دو بند انگشت شبیه هم هستند فرد متعادلی هستید که سعی می نماید همیشه به دنبال آرامش و تعادل باشد. فن بیان و تدریس خوبی دارید و تجربیات زیادی را از زندگی به دست آورده اید. دوستان و اطرافیان تان به توجه و توصیه های شما احتیاج دارند.

فرم B

اگر اولین بند انگشت تان بلندتر از دومین بند است فرد کمال گرایی هستید. روی ایده ها و نظریات خود بسیار پایبند هستید و همه چیز باید نظم و ترتیب داشته باشد. همیشه هدفی برای رسیدن به آن دارید. ایده های شما فقط در حد حرف نیست بلکه ترجیح می دهید وارد عمل شوید. مردم به شما بخاطر صداقتی که دارید احترام می گذارند و روی حرف های شما حساب می نمایند.

فرم C

اگر بند دوم انگشت تان بلندتر از بند اول است آدم سخت کوشی هستید. گاهی اوقات رسیدن به هدف کار راحتی نیست اما همیشه به موانع غلبه نموده و بهترین راه ها را پیدا می کنید. شما فرد باهوش و با اعتماد به نفسی هستید. همیشه ایده های خوبی دارید و هیچ چیزی باعث سردرگمی شما نمی گردد به همین دلیل است که در محل کار همه به شما اعتماد دارند.

فرم D

اگر انگشت شست انعطاف پذیری دارید فردی عاطفی و احساساتی هستید. مردم شما را دوست دارند زیرا به راحتی خودتان را با شرایط جدید وفق می دهید. بسیار خلاق و هنرمند هستید. روحیه کنجکاوی دارید و همیشه بهترین راه ها را برای حل مسائل و رسیدن به هدف پیدا می کنید.

فرم E

اگر انگشت شست انعطاف پذیری ندارید فرد لجبازی هستید که دوست دارید به همه چیز تسلط داشته باشد. به خاطر چهره بی احساسی که دارید دیگران شما را مثل سنگ می بینند اما می دانند که همیشه به وعده های تان عمل می کنید به همین دلیل می توانند به شما تکیه نمایند. گاهی اوقات مردم از اعتماد شما سوءاستفاده می نمایند اما بیشتر اوقات راه درستی را انتخاب می کنید که خودتان صدمه نبینید.

انگشت شست شما شبیه کدام یک از موارد بالاست؟

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

asiaro.ir: سفر به آسیا و کشورهای شرق آسیا، آسیای مرکزی و خاورمیانه

thailandro.ir: سفر به تایلند با همه خوشی ها و تفریحات هیجان انگیز

منبع: بدونیم
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 3765

به "شخصیت شناسی از روی انگشت شست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شخصیت شناسی از روی انگشت شست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید