شهیدی: نیروی امنیتی پاکستان، خیابان ها را می بست تا تیم ها به هتل بروند

به گزارش بلاگ پو، خبرنگاران/خراسان رضوی سرمربی تیم ملی سرکل کبدی ایران گفت: هدف ایران قهرمانی در رقابت های جهانی بود و فقط به فینال فکر می کردیم، اما با ناداوری نتوانستیم به بازی پایانی برسیم.

شهیدی: نیروی امنیتی پاکستان، خیابان ها را می بست تا تیم ها به هتل بروند

مرتضی شهیدی در گفت وگو با خبرنگاران، در مورد مقام سوم تیم ملی سرکل کبدی ایران در رقابت های دنیای پاکستان، اظهار کرد: در این رقابت ها، 10 تیم برتر دنیا در قالب دوگروه به مصاف هم رفتند که ایران با تیم های سیرالئون، انگلیس، آلمان و هند در یک گروه نهاده شد.

وی مطرح نمود: پس از شکست تیم های آلمان، انگلیس و سیرالئون، برای معین سرگروه به مصاف هند رفتیم که به ادعای کارشناسان، این بازی یک فینال زودرس بود. در این بازی که با اشتباهات متعدد داوری همراه بود از هندوستان شکست خوردیم و برای رفتن به فینال باید پاکستان، میزبان مسابقات را می بردیم.

سرمربی تیم ملی سرکل کبدی ایران اضافه نمود: تیم ملی پاکستان با ترکیبی کامل و برای قهرمانی در این تورنمنت به میدان آمده بود و جو سالن برگزاری مسابقات به نفع میزبان بود. مقابل تیم ملی پاکستان بازی خوبی به خصوص در فاز هجومی به نمایش گذاشتیم، اما در نهایت بازی را به این تیم واگذار کردیم.

شهیدی گفت: در مرحله بعد و برای کسب عنوان سوم یا چهارم به مصاف استرالیا رفتیم. از ابتدای بازی تمامی دستورات در زمین به نحو احسن توسط بازیکنان به اجرا درآمد. در یک بازی منطقی و کاملا تکنیکی توانستیم این تیم را شکست دهیم و به مقام سوم دنیا دست پیدا کردیم.

وی با بیان اینکه هدف تیم ملی ایران حضور در فینال و قهرمانی در این رقابت ها بود، شرح داد: از ابتدا برای فینال آماده بودیم. با تمرینات منظم و خوب، خود را در فینال می دیدیم و می خواستیم هرطور شده قهرمان دنیا شویم. اگر تیم داوری در بازی با هند عملکرد بهتری داشت، قطعا یک پای فینال بودیم.

سرمربی تیم ملی سرکل کبدی ایران در مورد میزبانی پاکستان و مسائل در این کشور تشریح کرد: میزبانی پاکستان تعریفی نداشت. یکی از مسائل تیم ها این بود که نیروهای امنیتی پاکستان، تمام تیم ها را با هم به محل مسابقات می برد و تیمی که عصر بازی داشت، باید تا شب در محل مسابقات می ماند تا بتواند به هتل اقامت برگردد. تیم امنیتی کشور پاکستان با پوشش کامل و بستن خیابان ها، اتوبوس تیم ها را تا هتل مشایعت می کرد.

شهیدی ادامه داد: تغذیه هم یکی از دیگر از مسائل ورزشکاران ایرانی در این رقابت ها بود، اما از لحاظ اقامت مسئله ای نداشتیم.

سرمربی تیم ملی سرکل کبدی ایران گفت: از مسؤولان درخواست دارم تا ورزشکاران سرکل کبدی ایران را که با کمترین امکانات توانستند مقام سوم را دنیا کسب نمایند، فراموش ننمایند. سرکل کبدی صندلی خوبی در ایران دارد. اگر مسؤولان در استان و در سطح کشور به این رشته توجه نمایند، مطمئنا نتایج بهتری گرفته می گردد. بهترین مدافع و مهاجم سرکل کبدی، از خراسان رضوی هستند و این موضوع نشان از پتانسیل بالای این رشته در استان دارد.

شهیدی در مورد سایر خراسانی های حاضر در تیم ملی شرح داد: علی صفری به عنوان کاپیتان، محسن رزم آرا، امین پورابراهیم و احمد میرزاپور اعضاء خراسانی تیم ملی در این رقابت ها بودند. احمد میرزاپور که به عنوان بهترین مهاجم دنیا شناخته می گردد، به کانادا رفته و برای این کشور بازی خواهدکرد.

abanhome.com: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را از ما بخواهید.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای گردشگری و تجاری و آموزشی | مجری مستقیم و کارگزار سفرهای بین المللی خارجی

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 5 آبان 1400 بروزرسانی: 5 آبان 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 22602

به "شهیدی: نیروی امنیتی پاکستان، خیابان ها را می بست تا تیم ها به هتل بروند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهیدی: نیروی امنیتی پاکستان، خیابان ها را می بست تا تیم ها به هتل بروند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید