شگفتانه و تکان شگفت انگیز؛ پیشنهاد ویژۀ عید فطر برای ایرانسلی ها

به گزارش بلاگ پو، ایرانسل به مناسبت عید سعید فطر، برای مشترکان اینترنت پرسرعت همراه، پیشنهاد ویژۀ شگفتانۀ عید فطر و برای مشترکان اینترنت پرسرعت ثابت، هزاران جایزۀ ویژه در بخش تکان شگفت انگیز اپلیکیشن ایرانسل من ارائه کرد.

شگفتانه و تکان شگفت انگیز؛ پیشنهاد ویژۀ عید فطر برای ایرانسلی ها

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، شگفتانه، شامل یک گیگابایت اینترنت هدیه و سه گیگابایت اینترنت پرسرعت همراه با قیمت تخفیفی ویژه است.

مشترکان اینترنت پرسرعت همراه ایرانسل، می توانند بستۀ رایگان یک گیگابایتی را در روزهای 4 یا 5 خرداد ماه 1399 با شماره گیری کد دستوری #1399 فعال کنند. این بستۀ هدیه، طی این دو روز تنها یک بار قابل فعال سازی و به مدت یک ساعت پس از فعال سازی قابل استفاده است.

همچنین این دسته از مشترکان، از 4 تا 10 خرداد ماه 1399، می توانند با پرداخت تنها 12هزار تومان، از بستۀ تخفیفی سه گیگابایتی اینترنت پرسرعت بهره مند شوند. مهلت استفاده از این بسته صرف نظر از تاریخ خرید، تا سرانجام دهم خرداد ماه است.

این بسته با شماره گیری کد دستوری #5 و یا مراجعه به بخش پیشنهادها در اپلیکیشن ایرانسل من قابل فعال سازی است.

هزاران جایزه در ایرانسل من؛ ویژه کاربران اینترنت ثابت TD-LTE

همچنین مشترکان خدمات اینترنت ثابت TD-LTE ایرانسل، به مناسب عید سعید فطر، می توانند از 29 اردیبهشت تا 4 خرداد، هر روز به بخش تکان شگفت انگیز در اپلیکیشن ایرانسل من مراجعه و یکی از برندگان 1110 جایزۀ روزانه و 130 جایزۀ ویژۀ قرعه کشی عید سعید فطر باشند.

جوایز روزانه این بخش شامل 10 بسته اینترنت 20 گیگابایتی، 100 بسته اینترنت 2 گیگابایتی و 1000 بسته اینترنت 200 مگابایتی و جوایز ویژه قرعه کشی عید سعید فطر نیز شامل 10 ربع سکه طلا، 20 مودم TD-LTE به همراه سیم کارت ویژه و بسته 30 گیگابایتی و 100 بسته اینترنت 50 گیگابایتی است.

مشترکان ایترنت ثابت ایرانسل برای شرکت در قرعه کشی، لازم است از 29 اردیبهشت تا 4 خرداد هر روز به ایرانسل من مراجعه و شانس خود را در قسمت تکان شگفت انگیز امتحان کنند.

2121

wonder-hanger.ir: واندر هنگر | مجله معرفی کالاها و خدمات و تولید داخلی

10az10.ir: مجله سرگرمی، مجله گردشگری، موفقیت، پزشکی، سلامت، مد و لباس

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 14 مهر 1400 بروزرسانی: 14 مهر 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 26880

به "شگفتانه و تکان شگفت انگیز؛ پیشنهاد ویژۀ عید فطر برای ایرانسلی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شگفتانه و تکان شگفت انگیز؛ پیشنهاد ویژۀ عید فطر برای ایرانسلی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید