محدودیت ترافیکی جاده ها تا 24 خرداد ، انسداد پنج جاده به دلیل نداشتن ایمنی

به گزارش بلاگ پو، مقام مسئول مرکز مدیریت راههای کشور با اشاره به تردد روان در محورهای فیروزکوه، کندوان، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت در راستا رفت و برگشت، گفت: در حال حاضر ترافیک در محور هراز راستا جنوب به شمال محدوده سه راهی چلاو سنگین است.

محدودیت ترافیکی جاده ها تا 24 خرداد ، انسداد پنج جاده به دلیل نداشتن ایمنی

به گزارش خبرنگاران، ایمان محرابی نیا در گفتگو با فارس در تشریح آخرین شرایط ترافیکی جاده ها ، گفت: در حال حاضر ترافیک در محور هراز راستا جنوب به شمال محدوده سه راهی چلاو سنگین است.

وی بیان نمود: دوربین های نظارت تصویری تردد روان در محورهای فیروزکوه، کندوان، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در راستا رفت و برگشت نشان می دهد.

مقام مسئول مرکز مدیریت راههای کشور اظهار کرد: در حال حاضر ترافیک در آزادراه قزوین-کرج-تهران بین ساسانی تا پل کلاک نیمه سنگین است.

محرابی نیا یادآور شد: در محورهای شمالی فاقد بارش و مداخلات جوی خاصی گزارش نشده است.

محدودیت ترافیکی جاده ها تا روز شنبه 24 خرداد 99

وی گفت: تردد موتورسیکلت از ساعت 12 امروز 21 خرداد تا ساعت 6 روز شنبه 24 خرداد در محورهای کرج-چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران -سمنان-مشهد و بالعکس ممنوع است.

مقام مسئول مرکز مدیریت راه ها اضافه کرد: در محور کندوان تردد خودرو از ساعت 13 تا 24 روز جمعه 23 خرداد از کرج و ابتدای آزاد راه تهران-شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است؛ با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 24 روز جمعه از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یک طرفه خواهد بود.

محرابی نیا اظهار کرد: در محور کندوان تردد تریلر و کامیون کماکان ممنوع است.

وی بیان نمود: در محور هراز تردد وسایل نقلیه از ساعت 13 تا 22 روز جمعه 23 خرداد از رودهن به سمت آمل ممنوع است، با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 22 روز جمعه از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشا به صورت یک طرفه خواهد بود.

مقام مسئول مرکز مدیریت راه ها اضافه کرد: در محور هراز تردد تریلرها کماکان ممنوع است همچنین تردد کامیون غیر از حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روز چهارشنبه 21 خرداد و همچنین از ساعت 6 تا 24 روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری ممنوع است.

وی تأکید کرد: اجرای محدودیت های مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محورها خواهد بود و چنانچه شرایط ترافیک عادی باشد با هماهنگی اجرای محدودیت ها کان لم یکن می شود.

سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 17.2 درصد

محرابی نیا اظهار کرد: بر اساس اطلاعات سامانه های ترددشمار برخط و دوربین های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب محورهای مواصلاتی کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها اضافه کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس رصد 2250 دستگاه ترددشمار جاده ای، نسبت به روز قبل 0.6 درصد کاهش دارد، در همین مدت سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 17.2 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.

انسداد پنج جاده به دلیل نداشتن ایمنی

محرابی نیا گفت: در حال حاضر محور فرعی شمشک-دیزین، محور خرم آباد-پل دختر در استان لرستان، محور قزوین - همدان در کیلومتر 110 ، جاده شهداد-نهبندان در استان کرمان و جاده رامیان-اولنگ-شاهرود، به دلیل نداشتن ایمنی مسدود است.

آزادراه کرج-تهران پرترافیک ترین جاده کشور

وی اظهار کرد: در آزادراه کرج - تهران، آزادراه کرج - قزوین و آزادراه تهران - کرج در شبانه روز گذشته بیشترین تردد ثبت شد.

abanhome.com: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 25 دی 1400 بروزرسانی: 25 دی 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 27916

به "محدودیت ترافیکی جاده ها تا 24 خرداد ، انسداد پنج جاده به دلیل نداشتن ایمنی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محدودیت ترافیکی جاده ها تا 24 خرداد ، انسداد پنج جاده به دلیل نداشتن ایمنی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید