مزایای پارتیشن فریم لس را بدانیم

به گزارش بلاگ پو، حتما میدانید دکوراسیون داخلی در هر مکانی از جذابیت بسیاری برخوردار است.

مزایای پارتیشن فریم لس را بدانیم

اگر شما به این موضوع توجه دارید و در نظر دارید فضای خود را به برترین حالت دیزاین نمایید، انتخاب پارتیشن فریم لس میتواند گزینه بسیار خوبی باشد.

این نوع از پارتیشن علاوه بر زیبایی دارای مزایای بسیاری خواهد بود که در این مقاله به آنالیز آن خواهیم پرداخت:

  • اشغال فضای کم

بی تردید پارتیشن فریم لس در بین انواع پارتیشن اداری، کمترین اندازه اشغال فضا را به خود اختصاص داده است. از این رو کاربران بدون هیچ دغدغه ای می توانند از این پارتیشن برای حفظ تمام متراژ دفتر کار خود بهره ببرند.

  • نظارت بر کارکنان

از این طریق تمام فضای های اداره در معرض دید مدیران قرار گرفته و آن ها می توانند نظارت دقیقی روی کار و عملکرد کارکنان داشته باشند. از این طریق امکان بالا رفتن راندمان کاری آن ها نیز وجود خواهد داشت.

  • زیبایی محیط

هیچ مزیتی نمی تواند جایگزین مزیت زیبایی پارتیشن فریم لس گردد. این پارتیشن با زیبایی خاصی که دارد می تواند دکوراسیون اداره شما را نیز تحت تاثیر قرار داده و جذابیت های آن را چندین برابر کند.

  • قابلیت اجرا در هر شرایطی

برخلاف بسیاری از انواع پارتیشن ها که احتیاج به ارتفاع خاص و یا متراژ خاصی برای اجرا دارند، پارتیشن فریم لس در هر فضایی از کف تا سقف قابلیت اجرا خواهد داشت.

قابلیت ترکیب پارتیشن فریم لس با پارتیشن های دوجداره برای قسمت هایی که نباید دید داشته باشند و یا عبور کابل برق و شبکه از داخل پارتیشن الزامی باشد.

  • هزینه های ارزان

ترکیب مزیت های بالا با قیمت های ارزان پارتیشن فریم لس، آن را تبدیل به یک پارتیشن همه چیز تمام نموده است. البته برای رسیدن به این مهم، انتخاب یک سازنده درجه یک نیز لازم خواهد بود.

مزیت پارتیشن آلومینیومی در چیست؟

پارتیشن های آلومینیومی به علت وزن سبک، قابلیت نصب و حرکت آسان، قابلیت شخصی سازی و بعلاوه مقاومت بالا در برابر ضربه، حرارت و نور، یک گزینه مناسب برای استفاده در دفاتر کار می باشند.

استفاده از پارتیشن های آلومینیومی در ادارات، به عنوان راه چارهی برای تقسیم فضای باز به بخش های جداگانه بسیار مفید است. بعلاوه، برای ایجاد خصوصیت و حفظ حریم شخصی کارکنان، استفاده از پارتیشن های آلومینیومی، یک راه چاره مناسب است.

این پارتیشن ها، به طور خاص در فضاهای با ترافیک بالا و استفاده روزانه مانند دفاتر کار، به علت قابلیت شخصی سازی و امکان شکستن فضا به بخش های جداگانه، بسیار مناسب هستند.

در نتیجه، پارتیشن های آلومینیومی به عنوان یک راه چاره سبک و مقاوم برای تقسیم فضا و انعطاف پذیری در طراحی داخلی دفاتر کار، بسیار مورد توجه قرار گرفته اند.

استفاده از پارتیشن آلومینیومی در ادارات، به دلایل زیادی از جمله مزایای زیر هواداران زیادی دارد:

1. وزن کم:

پارتیشن های آلومینیومی نسبت به پارتیشن های دیگر وزن سبکتری دارند و بنابراین ساخت و نصب آن ها آسان تر و سریع تر است.

2. قابلیت شخصی سازی:

پارتیشن های آلومینیومی به راحتی شخصی سازی می شوند و می توان به صورت دلخواه به آن ها فضای رنگی و طرحی داد.

3. مقاومت بالا:

دارای مقاومت بالایی در برابر خوردگی، آتش سوزی، عفونت ها و … هستند که این ویژگی به آن ها دوام و عمر بیشتری می بخشد.

4. قابل حمل و نصب:

استفاده از این نوع پارتیشن، به علت ساختار سبک و مقاومت بالا، کاربردی در فضاهای باز و تغییرات فضایی مختلف دارد و می توان آن ها را به راحتی جابجا کرد.

5. قابلیت صداگیری:

پارتیشن های آلومینیومی دارای خصوصیات صوتی بسیار خوب هستند و در جلوگیری از انتشار صداها به خوبی عمل می نمایند.

6. دوام بالا:

پارتیشن ها به علت مقاومت بالا در برابر شکستگی و خوردگی، دارای دوام بالایی هستند و از چندین سال خدمت بهره مند هستند.

بنابراین استفاده از پارتیشن آلومینیومی در شرکت ها، به علت مزایای فراوان آن، به عنوان یک راه چاره خوب برای بهینه سازی فضا و افزایش کارایی محیط کار، پیشنهاد میگردد.

انتخاب پارتیشن ام دی اف

MDF یکی از گزینه های مطلوب ساخت پارتیشن است. در پارتیشن ام دی اف ساختار و اسکلت پارتیشن از ام دی اف است و با روکشی از لمینت که لبه های آن با PVC پوشانده شده است.

پارتیشن ام دی اف ساختاری بسیار محکم و طول عمر زیادی دارند .

پارتیشن MDF دوجداره به نوعی پارتیشن گفته میگردد که علاوه بر تفکیک قسمت های مورد احتیاج در یک مکان، توانایی بالایی در جلوگیری از ایجاد آلودگی صوتی داشته باشد.

این پارتیشن در ارتفاع کوتاه، نیمه بلند، بلند و بعلاوه تا ارتفاع سقف قابل فراوری و اجرا می باشد. ارتفاع پارتیشن به عواملی مثل جریان گردشی هوا و عایق شدن از نظر صوتی بستگی دارد.

بعلاوه در پارتیشن از شیشه دوجداره بکار برده می گردد که ارتفاع شیشه ها بر اساس خواسته مشتری و روشنایی موجود در فضا قابل تغییر است.

پارتیشن دوجداره ام دی اف

از پارتیشن های دو جداره با هدف چند تکه سازی فضای داخل و برقراری نظم استفاده مینمایند. چرا که ساختارآن از جنس کلاف دور ام دی اف و پرنماینده آن از ام دی اف و شیشه به شکل دو جداره یا تک جداره با تنوع رنگی بسیار زیاد میباشد. پارتیشن دوجداره ام دی اف دارای ویژگی های مثبت و قابل توجهی نسبت به بقیه پارتیشن ها است که می توان با توجه به احتیاج خود و تحقیق و یکی از آنها را برگزینید.

در این نوع پارتیشن از ستون زیاد استفاده نمی گردد، به علت اینکه بدنه پارتیشن به اندازه لازم مقاومت و استحکام دارد و توانایی قرار گرفتن بر روی زمین را دارد از ستون استفاده نمینمایند.

در پارتیشن های ام دی اف از نوع دوجداره به علت حذف خطوط اضافی در طراحی پروفیل، باعث زیباتر شدن آن شده است.

چوباسیستم انتخابی برای خرید انواع پارتیشن اداری-تجاری

امروزه ایجاد فضای لوکس و استفاده بهینه از فضای موجود مهمترین درخواست شرکت های معتبر می باشد. در کنار این قابلیت ها نگاهی به هزینه ای اجرای دکوراسیون داخلی و انتخاب مناسب ترین مسیر پیاده سازی نیز بسیار اهمیت خواهد داشت. چوبا سیستم با مشاوره رایگان و اجرای پارتیشن شرکتی فصل تازهی از نو آوری را برای مشتریان خود به نمایش گذاشته است.

استفاده مناسب از فضای داخلی هر ساختمان از اهمیت بسیاری برخوردار است. حال این فضامربوط به مجتمع تجاری و اداری یا ساختمان مسکونی شما باشد. بهره برداری صحیح و اصولی این مکان را میدهد تا از جزئ به جزئ فضای موردنظرتان برترین استفاده را ببرید و با کمی دکور و زیباسازی جلوه بهتری به آن ببخشید. چوبا سیستم با سابقه و تجربه 25 ساله خود و انجام چندین پروژه در زمینه اجرای دکوراسیون داخلی و پارتیشن های شرکتی،مشاوره رایگان همراه مشتریان عزیز خواهد بود تا باایجاد فضای لوکس و استفاده بهینه از همه فضای موجود مکانی، مکانی مناسب و راحت را برای فعالیت شما فراهم سازد.

در این مقاله چوبا سیستم اطلاعات جامعی درباره انواع پارتیشن های موجود در بازار صحبت کردیم. اگر قصد خرید پارتیشن را دارید، چوباسیستم با 25 سال سابقه کار در زمینه دکوراسیون داخلی محیط های تجاری و اداری و مسکونی و نصب انواع پارتیشن های اداری سعی نموده است در همه این سال ها برترین محصولات و خدمات را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

برای کسب اطلاعات و مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت ها با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما شما را در این زمینه بهتر هدایت نمایند.

فصل تازه نوآوری و خلاقیت را باما تجربه کنید

همین حالا با ما تماس بگیرید

09128472183

021-22059443

021-88936570

چقدر می پسندید؟

منبع: اتاق
انتشار: 7 دی 1402 بروزرسانی: 7 دی 1402 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 72683

به "مزایای پارتیشن فریم لس را بدانیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مزایای پارتیشن فریم لس را بدانیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید