مقاله: راز جزیره ترسناک عروسک های مرده در مکزیک

به گزارش بلاگ پو، به گزارش مجری سفرهای گردشگری: درست در جنوب مکزیکو سیتی، در میان کانال های سوچیمیکو شما می توانید یک جزیره کوچک با پس زمینه ای غم انگیز پیدا کنید. این جا به نام جزیره عروسک ها شناخته می گردد. این مکان ترسناک به روح از دست رفته یک دختر فقیر اهدا شده است که اتفاقات عجیب و غریبی در سرنوشتش رقم خورده بود.

مقاله: راز جزیره ترسناک عروسک های مرده در مکزیک

گفته می گردد که سال ها پیش جسد دختری در اطراف جزیره پیدا شد که به طور مرموز و ترسناکی غرق شده بود. مردم محلی اعتقاد دارند که این عروسک ها، تسخیر شده روح آن دختر هستند. در افسانه های محلی می شنوید که عروسک ها سرشان، دست ها و پاهایشان و حتی چشم هایشان را تکان می دهند.

برخی از شاهدانی که با قایق در حال رد شدن از کنار جزیره بودند شنیده اند عروسک ها در گوش هم نجوا می نموده اند و برخی نیز ادعا مینمایند که عروسک ها از آن ها خواسته اند که وارد جزیره بشوند و در اینجا زندگی نمایند. امروزه حتی بعد از سالها، بازتماشامایندگان ادعا مینمایند که صدای عروسک ها را می شنوند و زمانی که در جزیره هستند آن ها را احساس می نمایند که به دنبالشان روانند.

کیندی واسکو عکاس معروف از این جزیره تماشا کرد و از آن به عنوان چندش آورترین مقصدی که تا به حال دیده یاد نموده است. او به خبرگذاری ها چگونگی رفتش به این جزیره رنگارنگ میان درختان گانگولا را توضیح داد. سفر در کانال های هزارتوی مکزیکو که با صدای پرندگان بسیار دلنشین گشته بود آغاز شد. اما به طور ناگهانی سرعت قایقشان در میان برگ های شناور زنبق آبی کم شد و سکوت عجیبی جزیره را فرا گرفت. او اینطور اظهار کرد: ‘در لحظات پایانی سفر، قایق در پیچ و خم آبراه گم شد و پیش رویم چشم انداز عجیبی از صدها و یا شاید هزاران عروسک حلق آویز شده جزیره کوچکی نمایان شد. با پا گذاشتن در جزیره، عروسک هایی را دیدم که نه تنها از درختان آویزان بودند، بلکه در پای درختان رها شده بودند؛ برخی از آنها از یک رشته سیم مانند آویزان شده بودند. برای چند دهه، عروسک ها در معرض آب و هوا فرسوده و فاسد شده بودند … بسیاری از عروسک ها در تار عنکبوت ضخیم پوشیده شده و برخی از اندام هایشان گمشده بودند. برخی از آنها جایگاه حشراتی شده بودند که از چشم و بدنشان بیرون می آمدند.

منبع مقاله: راز جزیره ترسناک عروسک های مرده در مکزیک

انتشار: 18 دی 1400 بروزرسانی: 18 دی 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 58147

به "مقاله: راز جزیره ترسناک عروسک های مرده در مکزیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: راز جزیره ترسناک عروسک های مرده در مکزیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید