مقاله: 10 شخصیت برتر انیمه شیطان کش از بدترین تا بهترین

به گزارش بلاگ پو، این را می دانیم که کاگایا نقش مهمی در اتفاقات بعدی داستان شیطان کش ایفا می کنند. هواداران بی صبرانه منتظر نقش رهبر گروه شیطان کش ها در داستان زندگی تانجیرو و شاید بتوان گفت کل بشر هستند.

مقاله: 10 شخصیت برتر انیمه شیطان کش از بدترین تا بهترین

تانجیرو هم نبردهای تماشایی را پشت سر گذاشته است و هم ظرفیت های آشکار نشده زیادی دارد. کاملا مشخص است که در آینده از او بیشتر خواهیم دید. تنها آرزویمان این است که او و خواهرش در نهایت به آن سرانجام خوشی برسند که شایستگی اش را دارند.

باید منتظر باشیم و ببینیم او چه نقشه هایی برای آینده بشر کشیده است. اگرچه با توجه به نیروهایی که به ارتش خون ریزش اضافه کرده است، تا حدودی می توان به محتوای این نقشه ها پی برد. قطعا این نقشه ها به هیچ وجه به نفع بشر نخواهند بود.

در همان ابتدای داستان، تانجیرو یک تراژدی غم انگیز را تجربه کرد؛ به قتل عام رسیدن تمام خانواده (به جز خواهرش نزوکو). یک تراژدی شوک آور و دردناک. اما او مجبور بود تمام این ها را فراموش کند و به دنبال راه حلی برای نجات خواهرش باشد. در فیلم قطار موگن دیدیم که این فاجعه هنوز در اعماق ذهن تانجیرو جا خوش کرده و به این راحتی نمی تواند فراموشش کند.

منبع مقاله: 10 شخصیت برتر انیمه شیطان کش از بدترین تا بهترین

انتشار: 24 دی 1400 بروزرسانی: 24 دی 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 58393

به "مقاله: 10 شخصیت برتر انیمه شیطان کش از بدترین تا بهترین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: 10 شخصیت برتر انیمه شیطان کش از بدترین تا بهترین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید