نصرتی: دست اسکوچیچ برای انتخاب نفرات تیم باز است

به گزارش بلاگ پو، بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران می گوید دست سرمربی تیم ملی برای انتخاب ترکیب باز است.

نصرتی: دست اسکوچیچ برای انتخاب نفرات تیم باز است

محمد نصرتی در گفت وگو با خبرنگاران، درباره عمکرد تیم ملی فوتبال ایران در سه ملاقات گذشته خود، اظهار کرد: باید به بازیکنان و اعضای کادرفنی خدا قوت بگویم. در اولین بازی مشکلاتی گریبانگیر تیم ملی شده بود اما خدا را شکر که تیم ملی با همدلی بازیکنان با وجود شرایط سخت بازی های خوبی انجام داد. پیش از بازی ها با رای ظالمانه که دادند، شرایط میزبانی را از ما گرفتند اما بازیکنان فوق العاده کار کردند. پیروزی در بازی بحرین هم روحیه و انرژی تیم را دو چندان کرد و بعد با تیم دوم خودمان به کامبوج 10گل زدیم.

وی اضافه کرد: الان به بازی با عراق رسیده ایم و با توجه به نتیجه لبنان برابر کره و نتیجه ای که اردن خواهد گرفت، ما احتمالا می توانیم به عنوان تیم دوم صعود کنیم اما با این روحیه و انرژی که بازیکنان ما دارند، قطعا برابر عراق برنده می شویم. متاسفانه چیزی که کار را سخت می نماید این است که زمین بازی شرایط خوبی ندارد اما صحبت های بازیکنان بعد از بازی برابر بحرین نشان داد ما یک تیم هستیم و مطمئنا می توانیم با این روحیه تیمی برابر عراق به فزونی برسیم.

او در ادامه درباره حواشی بازی های ایران برابر عراق هم گفت: به واسطه حساسیت هایی که از قبل وجود داشته، همواره بازی های ایران و عراق حساسیت هایی دارد. در برهه ای بحرین و امارات و کویت برای ما حساس بودند. اما کیفیت فوتبال ما از عراق بهتر است. البته ما نباید عراق را دست کم بگیریم و بازیکنان اگر 60 تا 70 درصد کیفیت فنی خود را داشته باشند، برابر عراق به فزونی می رسیم.

نصرتی به بازیکنان حاضر در تیم ملی اشاره نمود و گفت: در بازی برابر کامبوج از نفراتی که کمتر بازی نموده بودند استفاده کردیم و خیلی خوب ظاهر شدند و معین شد آنها فاصله ای با نفرات اصلی تیم ندارند. دست کادر فنی الان باز است و تنها مشکل کیفیت زمین مسابقه است. کیفیت این زمین، کیفیت بازی را کم می نماید.

این کارشناس فوتبال همچنین گفت: احتیاط شرط عقل است. باید در طول بازی برابر عراق مراقب باشیم و پشت محوطه جریمه خطای بی مورد به حریف ندهیم و سعی کنیم خودمان از ضربات ایستگاهی استفاده کنیم. من پیش بینی می کنم دو بر صفر برنده خواهیم بود.

abanhome.com: بازسازی ساختمان | برای اجرای یک طرح بازسازی مقرون به صرفه با کارشناسان گروه ساختمانی آبان مشورت کنید

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 49621

به "نصرتی: دست اسکوچیچ برای انتخاب نفرات تیم باز است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نصرتی: دست اسکوچیچ برای انتخاب نفرات تیم باز است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید