پیروزی عاشورزاده و خدابخشی و شکست یعقوبی در انتخابی تیم ملی تکواندو

به گزارش بلاگ پو، در سرانجام مسابقات انتخابی تیم ملی تکواندوی مردان برای مسابقات قهرمانی آسیا که از صبح امروز (شنبه) هشتم اردیبهشت برگزار گردید، نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا معرفی شدند.

پیروزی عاشورزاده و خدابخشی و شکست یعقوبی در انتخابی تیم ملی تکواندو

به گزارش خبرنگاران، از صبح امروز (شنبه) هشتم اردیبهشت ماه 1397، مرحله آخر مسابقات انتخابی تیم ملی تکواندو مردان پیگیری شد تا نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا 2018 ویتنام معرفی شوند.

در نخستین مسابقه وزن 58- کیلوگرم، فرزان عاشورزاده توانست محمد کاظمی را 10 بر 9 از پیش رو بردارد تا برای فیکس شدن در ترکیب تیم ملی، رقیب محمدحسین پلنگ افکن در بازی دوم گردد. عاشورزاده توانست 3 بر 1 رقیب دوم خود را هم شکست داده و فیکس تیم ملی گردد.

اما در وزن چهارم(68- کیلوگرم) ابوالفضل یعقوبی با حساب 12 بر دو مقابل امیرمحمد بخشی تن به شکست داد تا بخشی با مجموع دو پیروزی در وزن چهارم به عضویت تیم ملی درآید.

همچنین در وزن 54- کیلوگرم، مسابقه ابراهیم صفری و آرمین هادی پور در حالی که تا ثانیه 40 راند سوم صفر بر صفر در جریان بود، به دلیل مشکل سیستم الکترونیکی با نظر سرمربی تیم ملی مجددا برگزار گردید. که هادی پور توانست با حساب 11 بر 10 به پیروزی رسید و در ترکیب تیم ملی قرار بگیرد.

در مبارزه انتخابی وزن 63- کیلوگرم نیز سروش احمدی و امیرحسین محمدخانلو به مصاف هم رفتند که در خاتمه، احمدی با حساب 20 بر 18 حریف خود را شکست داده و به ترکیب تیم ملی رسید.

در حساس ترین مبارزه امروز نیز مهدی خدابخشی و عرفان ناظمی در وزن 80- کیلوگرم مقابل هم به روی شیاپچانگ رفتند که این بازی در خاتمه پنج راند 5 به 5 مساوی شد تا تکلیف این بازی را راند طلایی تعیین کند. خدابخشی توانست در این راند ناظمی را شکست داده و عضو تیم ملی گردد.

پیش از این و در جریان مسابقات جام فجر تکواندو، امیرحسین ساسان در وزن پنجم، پوریا عرفانیان در وزن هفتم و سعید رجبی در وزن هشتم به ترکیب تیم ملی راه یافته بودند.

از بین این هشت تکواندوکار شش نماینده به عنوان تیم ملی راهی مسابقات قهرمانی آسیا می شوند.

نتایج مسابقات انتخابی امروز (شنبه) هشتم اردیبهشت ماه برای معرفی ترکیب تیم ملی در مسابقات قهرمانی آسیا 2018 ویتنام، به قرار زیر است:

وزن 54- کیلوگرم، آرمین هادی پور

وزن 58- کیلوگرم، فرزان عاشورزاده

وزن 63- کیلوگرم، سروش احمدی

وزن 68- کیلوگرم، امیرمحمد بخشی

وزن 80- کیلوگرم، مهدی خدابخشی

bestcanadatours.com

مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا
منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 16856

به "پیروزی عاشورزاده و خدابخشی و شکست یعقوبی در انتخابی تیم ملی تکواندو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیروزی عاشورزاده و خدابخشی و شکست یعقوبی در انتخابی تیم ملی تکواندو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید