گزینه عجله دارم به اسنپ و تپسی برمی شود ؟!

به گزارش بلاگ پو، بر اساس نظریه معاونت حقوقی ریاست جمهوری، گزینه عجله دارم مصداق گران فروشی نیست و سکوهای تاکسی اینترنتی می توانند این گزینه را به خدمات خود برگردانند.

گزینه عجله دارم به اسنپ و تپسی برمی شود ؟!

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران و براساس گزارش پیوست، بر اساس نظریه معاونت حقوقی ریاست جمهوری، گزینه عجله دارم مصداق گران فروشی نیست و سکوهای تاکسی اینترنتی می توانند این گزینه را به خدمات خود برگردانند. نظریه معاونت حقوقی در صورتجلسه با موضوع حذف گزینه عجله دارم منتشر شده که در نهم خردادماه به امضای سید امیر سیاح رئیس مرکز ملی مطالعات، پایش و بهبود محیط کسب وکار کشور رسیده است.

این در حالی است که سازمان تعزیرات حکومتی در اسفندماه گذشته، گزینه عجله دارم را مصداق گران فروشی اظهار داشت و پلتفرم های تاکسی اینترنتی مجبور به حذف این گزینه از خدمات خود شدند.

متن صورتجلسه از این قرار است :

بر اساس نظریه معاونت حقوقی ریاست جمهوری، گزینه عجله دارم در سکوهای اینترنتی مصداق گرانفروشی نیست و سکوهای تاکسی اینترنتی می توانند این گزینه را به خدمات خود برگردانند و سکوها مکلفند اطلاعات بررسی قیمت گذاری خود را طی دو هفته به دبیرخانه هیات عالی نظارت بر سازمان های صنفی کشور ارائه نمایند.

227227

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 15 خرداد 1403 بروزرسانی: 15 خرداد 1403 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 73136

به "گزینه عجله دارم به اسنپ و تپسی برمی شود ؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزینه عجله دارم به اسنپ و تپسی برمی شود ؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید