یک دقیقه دیر رسیدم، اتوبوس تیم رفت

به گزارش بلاگ پو، علی موسوی یکی از مهاجم های گلزن استقلال بود که به لیگ آلمان رفت و در تیم های فورتنا کلن و بایر لورکوزن بازی کرد.

یک دقیقه دیر رسیدم، اتوبوس تیم رفت

به گزارش خبرنگاران به نقل از روزنامه خبرنگاران؛ دیروز مهدی پاشازاده در شبکه سه خاطره جالبی از ماجرای خواب ماندن موسوی در فورتنا کلن تعریف کرد. او گفت: هر چه به فصل سرما نزدیک تر می شدیم علی بیشتر می خوابید. یک بار خواب مانده بود. با ساعت به تمرین آمد و به مربی ساعت را نشان می داد و ادای خوابیدن را در می آورد که ساعت خواب مانده و به خاطر همین او دیر آمده. مربی هم ساعت را گرفت و از استادیوم پرت کرد به خیابان! حالا علی موسوی در گفت و گو با جام جم در این باره چیزهای جالب تری تعریف می نماید.

خاطره ای که مهدی پاشازاده تعریف کرد درست است؟

کامل تعریف ننموده. من روز اولی که به فورتنا کلن رفتم، همه چیز عالی بود. هر بازی هم انجام می دادم، گل می زدم. در 6 بازی متوالی برای تیم گل زدم. مدیرعامل فورتنا کلن اینقدر ذوق زده شده بود که گفت اگر همین طور به گلزنی ادامه دهی بلیت سفر به دور جهان را برایت می گیرم که بروی همه جا را ببینی.

بعد چه اتفاقی افتاد؟

بعد از بازی ششم دیگر از من شناخت پیدا نموده بودند. یک بازی می خواستم به زمین بروم. حریف بازیکنی داشت از من سیاه تر. دیدم چپ چپ نگاه می نماید. چند دقیقه بعد هم با شش استوک رفت روی پای من و نزدیک به یک ماه و نیم از میادین دور بودم. بعد هم که سوز و سرما آمد و باعث شد من دیگر علی سابق نشوم. در نیم فصل دوم سه گل بیشتر نزدم. در کل تعداد گل هایی که در لیگ و حذفی زدم 11 گل بود. مهدی سرما را تعریف کرد ولی مصدومیتم را نگفت.

ماجرای ساعت بردن سر تمرین چه بود؟

می دانید که آنجا یک دقیقه دیر بروید یعنی فاجعه اتفاق افتاده. همه نیم ساعت قبل تمرین می آمدند من یک روز نیم ساعت بعد از تمرین رفتم! دیدم بازیکنان تمرین می نمایند. مربی تیم هم نشسته بود روی توپ و وقتی من را دید، صورتش از عصبانیت قرمز شد. گفتم چکار کنم چکار نکنم ساعتم را نشانش دادم که یعنی این خواب مانده. ساعت را گرفت و طوری پرت کرد که رفت افتاد خیابان بغل استادیوم. گفت می دانی نیم ساعت دیر آمده ای یعنی چه؟ بنده خدا من را می شناخت. آخرش خندید.

خاطره دیگری هم درباره دیر رفتن داری؟

یک بار می خواستیم به اردو برویم. آنجا یک دقیقه دیر هم می رفتی یعنی فاجعه اتفاق افتاده. من یک دقیقه دیرتر رسیدم. دیدم هیچکس نیست. گفتم خب خداراشکر هنوز هیچکس نیامده و من نفر اول هستم. کلی منتظر ماندم گفتم ای بابا چرا نمی آیند؟ خیلی هم شاکی بودم که همه دیر نموده اند نگو یک دقیقه قبل از این که من برسم اتوبوس تیم رفته بود! من آخرین نفر بودم. دیدم خیلی وضع خراب است گفتم سرما خورده ام و نتوانستم بیایم!

یعنی می گفتی سرماخورده ای ایراد نمی گرفتند؟

اگر پایت در گچ هم بود باید سر تمرین می رفتی و فقط اگر سرما می خوردی می گفتند مسئله ای نیست و در خانه بمان. من هم یکی دو بار گفتم سرما خوردم و در خانه استراحت کردم! آخر خیلی زود باید به باشگاه می رفتیم. راس ساعت هفت و نیم صبح باید می رسیدیم و صبحانه می خوردیم. یادم هست یک روز برف آمده بود. تراس خانه من پر از برف بود. در را باز کردم و گفتم خب خداراشکر با این شرایط تمرین تعطیل است. فکر کردم مثل مدارس خودمان است! خلاصه با تاخیر رفتم سر تمرین دیدم همه با شورت و تی شرت دارند تمرین می نمایند و تکل می زنند. آن وقت من دو تا گرمکن و دو تا شلوار پوشیده بودم. از سرما یخ زده بودم و نمی توانستم تکان بخورم!

abanhome.com: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 25 دی 1400 بروزرسانی: 25 دی 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 46199

به "یک دقیقه دیر رسیدم، اتوبوس تیم رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک دقیقه دیر رسیدم، اتوبوس تیم رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید