3 نقطه ضعف اسپانیای لوئیز انریکه در آستانه بازی با کرواسی

به گزارش بلاگ پو، تیم ملی فوتبال اسپانیا امشب در چارچوب بازی های لیگ ملت های اروپا میزبان کرواسی است و در آستانه این بازی روزنامه اسپانیایی مارکا در مطلبی تحلیلی اشاره به بخش هایی داشته که این تیم در آن ها احتیاج به تقویت دارد.

3 نقطه ضعف اسپانیای لوئیز انریکه در آستانه بازی با کرواسی

1- توان تهاجمی و گل زدن بیشتر

تیم ملی اسپانیایی که لوئیز انریکه ساخته در بازی ها به اندازه کافی حمله می نماید، اما از تعداد زیادی حمله و شوت به سمت دروازه تعداد خیلی کمی گل می شوند و اگر این تیم بخواهد موفق باشد باید بلد باشد از کمترین موقعیت بیشترین استفاده را ببرد. گاهی در برخی بازی ها شرایط طوری است که موقعیت زیادی به دست نمی آید و در نتیجه اگر این تیم بتواند موقعیت های کمش را به گل تبدیل کند موفق خواهد بود.

2- عقب نشینی در دقایق پایانی

در آخرین دیدار این تیم هم مشاهده شد که وقتی تیم از حریف جلو بود و بازی به دقایق پایانی رسیده بود عقب نشینی نموده بود و این عقب نشینی می تواند خطرناک باشد، همان طور که بارها دخئا دروازه تیم را نجات داد و حتی توپ دنی ولبک که از خط دروازه رد گردیده بود هم مردود اعلام شد. اسپانیا نباید در بازی با کرواسی به حریف اجازه دهد بیش از اندازه به دروازه اش نزدیک گردد.

3- ناتوانی در دوئل های هوایی و بازی روی هوا

در بازی های گذشته هم دیده شد که هر بار توپی از روی نقطه کرنر روی دروازه اسپانیا ارسال می شد یا حتی بیشتر اوقاتی که دروازه بان ها با ضربات بلند بازی را شروع می کردند این اسپانیا بود که در دوئل های هوایی شکست می خورد و توپ معمولا به حریف می رسید. بازی هوایی یکی از استراتژی هایی است که برای تیم های بزرگ بسیار مهم است و مطمئنا لاروخا هم باید بیشتر روی آن تمرکز کند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 آذر 1397 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 1489

به "3 نقطه ضعف اسپانیای لوئیز انریکه در آستانه بازی با کرواسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "3 نقطه ضعف اسپانیای لوئیز انریکه در آستانه بازی با کرواسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید