کتاب

فراز هایی از داستان تاریخ معاصر را در هوای حوالی حوا بخوانید

کتاب هوای حوالی حوا اثر کامران داوری نیکو در انتشارات کتاب نیستان منتشر شد.

7 آذر 1400

گشایش نمایشگاه دستاوردهای حقوق بشری ایران در ژنو

نمایشگاه دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران در حوزه حقوق بشر، از روز دوشنبه 13 آبان در محل دفتر سازمان ملل متحد در ژنو گشایش یافت.

30 آبان 1400

در کشور ما جاذبه های گردشگری فراوانی وجود دارد

در کشور ما جاذبه های گردشگری فراوانی وجود دارد که یکی از این جاذبه ها روستا هایی هستند که دارای نقاطی بکر و طبیعت زیبا هستند که همواره نظر مسافران را برای گذراندن تعطیلات جذب می کند.

30 آبان 1400

اینترنت و سواد مجازی

کتاب اینترنت و سواد مجازی با حضور دکتر سعیدرضا عاملی دوشنبه 20 آبان 1398 از ساعت 10 تا 12 در پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات رونمایی می گردد.

30 آبان 1400

اطلاعیه فدراسیون بعد از باخت تیم ملی، یک فیفادی دیگر از دست رفت؛ فرصت ترمیم داریم

فدراسیون فوتبال ضمن اعلام بی نتیجه ماندن مذاکره با سایر کشور ها برای بازی تیم ملی فوتبال در فیفادی 28 آبان، تاکید کرد ضعف های تیم ملی در فاصله زمانی باقی مانده ترمیم می شود!

30 آبان 1400

هنرمندان پیشکسوت طومار نوشتند، گلایه از تبعیض و نگرانی از ادغام

مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت از امضای یک طومار خطاب به دولت، توسط اعضای این موسسه درباره طرح ادغام موسسه در بنیاد رودکی خبر داد.

30 آبان 1400

یک سال پس از معرفی شهر جهانی زیلو

هنرصنعت زیلوی میبد پس از چندین دهه فراموشی به همت مسئولان این شهرستان و استان یزد احیا و یک سال قبل در چنین ایامی، با نظر مثبت شورای جهانی صنایع دستی و با تایید روسای قاره ها به ثبت جهانی رسید و اینک مسئولان این شهر جهانی کوشش دارند ضمن تکمیل چرخه زیلو،...

30 آبان 1400

قلعه دختر میانه Kiz Castle

در این مقاله از وب سایت گردشگری خبرنگاران شما را با قلعه دختر میانه در آذربایجان شرقی آشنا خواهیم کرد. در ادامه مطلب همراه ما باشید.

30 آبان 1400

ماجرای تنها ایرانی عضو حزب نازی

کسی به درستی نمی داند، اما خبر داریم که از 1318، همراه با بهرام شاهرخ، رادیو فارسی برلین را اداره می کرد. بنابراین، داوود منشی زاده دست کم از سال 1316، جذب سازمان های اطلاعاتی آلمان نازی شده بود.

30 آبان 1400

برنامه همکاری با متخصصان ایرانی خارج از کشور منتشر شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری، زیست بوم فناوری و نوآوری در سال های اخیر با حمایت های صورت گرفته رشد خوبی را تجربه نموده است، تعداد زیادی از محققان ایرانی غیر مقیم به کشور بازگشته اند و رونق بخش فعالیت های استارتاپی و دانش بنیان شده...

30 آبان 1400

آموزش عالی بعد از کرونا دچار زلزله سهمگینی خواهد شد ، خداحافظی دانشجویان با دانشگاه های پولی!

پروفسور بازاریابی دانشگاه نیویورک پیش بینی می نماید که بعد از ریشه کن شدن ویروس کرونا دیگر دانشگاه ها به حالت اولیه خود برنخواهند گشت.

30 آبان 1400

توقف فعالیت 169 واحدگردشگری ایلام به دلیل کرونا

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام گفت: فعالیت 169 واحد گردشگری این استان شامل 44 واحد پذیرایی، 11 هتل، 9 مهمانپذیر سنتی، 65 خانه مسافر و 40 واحد بوم گردی این استان در ایام کرونا متوقف شد که خسارت وارده به هر کدام از این واحدها برآورد شده است.

30 آبان 1400

دانشگاه تهران وارد حوزه نشر الکترونیک شد

به گزارش خبرنگاران ، به نقل از روابط عمومی نشر صاد، تفاهمنامه همکاری بین نشر صاد و دانشگاه تهران با توجه به اهمیت کتاب های الکترونیک و مزایای بالقوه نشر دیجیتال در سال های اخیر و به منظور پیشبرد راستا تعالی آموزشی بر مبنای نشر دیجیتال امضا شد.

30 آبان 1400

پیتر خرگوشه 3؛ از داستان احتمالی تا پیش بینی تاریخ انتشار

پیتر خرگوشه 3 می تواند ادامه داستان شیطنت آمیز این خرگوش کوچک باشد. درباره داستان و تاریخ انتشار این فیلم خبرهایی منتشر شده که برای طرفدارانش جالب خواهد بود.

30 آبان 1400

8 دنباله انیمیشن های پیکسار از بدترین تا برترین

در حالی که فیلم های پیکسار تحسین منتقدان و مخاطبان را برمی انگیزند، دنباله های آن ها همواره هم به میزان قسمت اول خوب از آب در نمی آیند. اینجا 8 دنباله از انیمیشن های پرطرفدار کمپانی پیکسار را از بدترین تا برترین نام بردیم.

30 آبان 1400

این فیلم ها پایانی احساسی و تکان دهنده دارند

هنر هفتم صنعتی است که همواره برای امیددادن به مشتری هایش سنگ تمام می گذارد. بسیاری از سیاه ترین فیلم های تاریخ سینما در نهایت با سرانجامی امیدوارکننده به سرانجام می رسند تا تماشاگر همواره به زندگی دلبسته باشد. اما فیلم هایی هم وجود دارند که به این قاعده...

30 آبان 1400

جابجایی فرهنگیان به صورت شفاف انجام شد

خبرنگاران/چهارمحال و بختیاری مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت: کوشش شد برای سال تحصیلی پیش رو جابجایی فرهنگیان به صورت شفاف انجام گردد، فرهنگیان از دو سال گذشته به صورت پلکانی جابجا شدند و سال جاری هم با انتقالی 529 فرهنگی موافقت شد. ...

30 آبان 1400

اعلام نتایج مرحله اول هفتمین دوره جایزه شعر احمد شاملو

تهران (پانا) - نتایج مرحله اول هفتمین دوره جایزه شعر شاملو اعلام شد.

30 آبان 1400

تجمیع خدمات برخط کتابخانه ملی در سامانه حمد

مظفر پاسدارشیرازی، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران، درباره رونمایی از سامانه حمد -حافظه ملی دیجیتال ایران- به نام پلتفرم مرکزی ارائه دهنده خدمات دیجیتال سازمان و تجمیع کننده سایر سامانه...

30 آبان 1400

طرحهنر رضایت از زندگی برای پیشگیری از طلاق در قزوین اجرا می گردد

به گزارش خبرنگاران، میلاد قلی پور مدیر پایگاه فرهنگی اجتماعی سلامگاه قزوین چهارشنبه شب در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی استان که در تبلیغات اسلامی قزوین برگزار گردید گفت: بیشترین اعتیاد و افراد مهاجر در مناطق آسیب پذیر هستند لذا یک نظام نامه تعریف...

30 آبان 1400
تعداد: (948)