کاراته

از استقبال خوب تماشاگران تا احتمال لغو مسابقات در سالهای آینده

به گزارش خبرنگاران به پاریس، این دوره از مسابقات با حضور 703 کاراته کا از 92 کشور در شرایطی به میزبانی پاریس جریان دارد که بسیاری از حاضرین در سالن معتقدند که این مسابقات به دلیل عدم تثبیت این رشته در المپیک از رونق خواهد افتاد و با حمایت نکردن دولت فرانسه،...

24 اسفند 1398

اولین فینال مهدیزاده در وزن جدید، حذف بهمنیار و باقری

به گزارش خبرنگاران، آخرین مرحله از رقابتهای لیگ جهانی کاراته صبح امروز به میزبانی اسپانیا در مادرید شروع شد که در مهمترین اتفاق، امیر مهدیزاده کاراته کای تیم ملی کشورمان برای اولین بار بعد از تغییر وزن به ملاقات نهایی صعود کرد.

25 دی 1398

3 ورزشکار زنجانی به مرحله چهارم اردوی تیم ملی کاراته راه یافتند

خبرنگاران: مربی تیم ملی کاراته گفت: چهارمین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی جوانان و نوجوانان برای شرکت در مسابقات مالزی با حضور سه ورزشکار زنجانی شروع می گردد.

13 آذر 1398

بانوی مدال آور رفسنجانی از مسابقات کاراته اندونزی بازگشت

خبرنگاران: الهه رضازاده نماینده استان کرمان در مسابقات همبستگی کشورهای مسلمان در اندونزی بعد از ظهر امروز در میان استقبال شماری از مردم و ورزشکاران به رفسنجان بازگشت.

18 شهریور 1398

ستاره ای که تمرین در کانادا را به اردوی تیم ملی ترجیح می دهد، تداوم بازیکن سالاری در تیم ملی کاراته بانوان؟

در آستانه مسابقات کاراته قهرمانی آسیایی کاپیتان تیم ملی به جای حضور در اردوی تیم ملی به پیگیری تمرینات خود در کانادا می پردازد.

18 مرداد 1398

کاراته وان ترکیه، اباذری و قراری زاده فینالیست شدند، خدابخشی به دیدار رده بندی راه یافت

در سرانجام روز نخست لیگ سری آ ترکیه، تیم کشورمان 4 فینالیست داشت؛ کاتای تیمی بانوان و نماینده وزن منهای 84 کیلوگرم هم به دیدار رده بندی راه یافتند.

1 مرداد 1398

هامون درفشی پور: کاراته برای تبدیل شدن به ضلع پنجم رشته های مدال آور در المپیک، باید حمایت گردد، با پس اندازم در مسابقات چین شرکت کردم

هامون درفشی پور ملی پوش کاراته ایران گفت: اگر قصد داریم در توکیو کاراته را به عنوان ضلع پنجم رشته های مدال آور ورزش کشور تبدیل کنیم باید حمایت بیشتری صورت گیرد.

10 فروردین 1398

ذبیح اله پورشیب: برای کسب طلای کاراته دنیا بی تابم و امیدوارم بالاخره به آن برسم، توانایی کسب نتیجه ای بهتر از لینز را داریم

ذبیح اله پورشیب، کاپیتان تیم ملی کاراته گفت: هر مدالی مهمی که در کاراته وجود داشته است را کسب کردم و امیدوارم بالاخره به مدال طلای دنیا نیز برسم.

26 اسفند 1397