آزمون الکترونیکی پایان ترم پیام نور می تواند در دانشگاه های دیگر اجرا شود

به گزارش بلاگ پو، عضو کمیسیون اقتصادی گفت: با توجه به تجربه خوب دانشگاه در برگزاری سراسری آزمون ها بهتر است سایر دانشگاه ها نیز امتحانات سرانجام ترم را شبیه دانشگاه پیام نور برگزار کنند.

آزمون الکترونیکی پایان ترم پیام نور می تواند در دانشگاه های دیگر اجرا شود

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، نشست صمیمی با حضور نژادعلی رئیس دانشگاه پیام نور خراسان رضوی و جمعی از اعضای هیئت علمی با حجه الاسلام بحرینی عضو کمیسیون مالی وکننده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی در دانشگاه پیام نور مرکز مشهد برگزار گشت.

بحرینی در این نشست بیان نمود: دانشگاه پیام نور امروز به عنوان یک مجموعه آموزشی قوی در سطح کشور فعالیت می کند.

عضوکمیسیون مالی با اشاره با برگزاری مطلوب آزمون های پایان ترم دانشگاه پیام نور شرح داد: با توجه به تجربه خوب دانشگاه در برگزاری سراسری آزمون ها نظر من این است که در دوره لیسانس بهتر است سایر دانشگاه ها نیز امتحانات پایان ترم را شبیه دانشگاه پیام نور برگزار کنند.

وی در مورد طرح تبدیل وضعیت نیرو های قراردادی دانشگاه پیام نور نیز گفت: کمیسیون مشترک خدمات کشوری را تشکیل داده ایم و تبدیل نیرو های قرار دادی در کمیسیون اجتماعی نیز مورد تصویب قرارگرفت که انشالله با طرح و کسب آرای لازم در صحن علنی مجلس مشکل نیرو های قراردادی دانشگاه نیز حل خواهد شد.

در این نشست نژادعلی ضمن خیر مقدم با اشاره به برخی ویژگی های دانشگاه پیام نور اضافه نمود: دانشگاه پیام نور علی رغم گستردگی در سطح استان و برخورداری از 30 مرکز و واحد با حفظ کیفیت آموزشی خود توانسته است به دلیل بافت ورسالت خود، به عنوان یک نهاد آموزشی فرهنگی فعالیت می کند و در اکثر بررسی های اجرا شده در بین مجتمع های آموزشی عالی استان دارای شاخص های فرهنگی وآموزشی است.

رئیس دانشگاه پیام نور خراسان رضوی ضمن معرفی مزایای دانشگاه پیام نور یاد آورشد: با توجه به اینکه در برخی شهرستان ها تنها مجتمع آموزشی موجود، دانشگاه پیام نور است این دانشگاه با دریافت کمترین شهریه دانشگاهی، در کنار بستر ها و تسهیلات متعدد مالی توانسته است، دسترسی به آموزش باکیفیت را برای تمامی شهروندان استان تسهیل کند.

وی در مورد بحث آمایش نیز تاکید کرد: مقصود از آمایش تعطیلی یک مرکز دانشگاهی نیست بلکه هدف متناسب سازی نیاز منطقه و آموزش است و در مرکزی که صرفا دانشگاه پیام نور وجود دارد بدون شک اقدام ما تقویت این مجموعه دانشگاهی در سطح شهرستان خواهد بود.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

malayro.ir: مالزی: سفر به کشور زیبای مالزی و دیدار از شهرهای توسعه یافته کوالالامپور، پنانگ و لنکاوی

asiaro.ir: آسیا رو: سفر به آسیا، جنوب شرقی آسیا، آسای مرکزی و خاورمیانه

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 دی 1400 بروزرسانی: 25 دی 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 13607

به "آزمون الکترونیکی پایان ترم پیام نور می تواند در دانشگاه های دیگر اجرا شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزمون الکترونیکی پایان ترم پیام نور می تواند در دانشگاه های دیگر اجرا شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید