اخبار اقتصادی

خرید یوسی پابجی موبایل لذت بیشتر رو با خرید یوسی پابجی موبایل امتحان کن!!!!!

لذت بیشتر رو با خرید یوسی پابجی موبایل امتحان کن!!!!!رپرتاژ آگهی - پابجی موبایل یکی از بازهای پرطفدار در دنیا محسوب می شود و خرید یوسی پابجی موبایل یکی از روش هایی است که گیمرهای پابجی برای به دست آوردن هیجان بیشتر و موفقیت در بازی از آن استفاده می کنند....

4 آذر 1399

دستاورد سفر دو روزه وزیر جهاد کشاورزی به خراسان جنوبی چه بود؟

تهران (پانا) - وزیر جهاد کشاورزی گفت در سفر به خراسان جنوبی مقرر شد باغی از ذخایر ژنتیکی استان شامل؛ زرشک، زعفران و عناب تهیه و حفظ گردد.

3 آذر 1399

گزارش، ترکیه و تبعات آزمایش اس 400؛ واکنش آمریکا و ناتو چه خواهد بود؟

شرایط خاص حاکم بر آمریکا کاری نموده که ناتو و واشنگتن، دست کم در شرایط کنونی در خصوص تست موشکی ترکیه از اتخاذ مواضع تند پرهیز نمایند. اما شواهد نشان می دهد که این به معنی خاتمه کار نخواهد بود.

1 آذر 1399

اجرای طرح هر پشت بام یک نیروگاه خورشیدی برای مشترکان پرمصرف

مصطفی رجبی مشهدی گفت: طرح هر پشت بام یک نیروگاه خورشیدی با هدف بهینه سازی مصرف در مرحله نخست برای مشترکان پرمصرف برق به مرحله اجر در خواهد آمد.

29 آبان 1399

تحریم های آمریکا علیه اشخاص و نهادها به اتهام ارتباط با ایران

وزارت خزانه داری آمریکا از اعلام تحریم های جدید علیه 3 شخص و 7 نهاد به اتهام ارتباط با جمهوری اسلامی ایران اطلاع داد.

27 آبان 1399

آخرین مهلت دریافت تسهیلات کرونایی تا انتها مهر ماه

تهران (پانا) - معاون وزیر کار با بیان اینکه زمان ثبت نام فعالان کسب وکارهای آسیب دیده از کرونا، برای دریافت تسهیلات کرونایی تا پایان مهر ماه است و این زمان تمدید نخواهد شد می گوید تا به امروز ارزش تسهیلات پرداختی به 292 هزار بنگاه آسیب دیده بیش از 5,800 میلیارد...

25 آبان 1399

سفیر چین: پکن برای مقابله با آمریکا آماده همکاری با مسکو است

تهران (پانا) - سفیر چین در روسیه در مصاحبه مطبوعاتی که روزنامه ساوت چاینا مورنینگ پست منتشر نموده، گفت: پکن آماده همکاری با روسیه برای مقابله با سلطه جهانی آمریکا است.

24 آبان 1399

خبرنگاران معاون وزیرکار: ظرفیت های منطقه ای برای فراوری و اشتغال به کار گرفته می گردد

خرم آباد - خبرنگاران - معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ظرفیت ها و پتانسیلهای منطقه ای برای فراوری و اشتغال و همچنین حمایت از روستاییانی که توان پرداخت بیمه را ندارند به کار گرفته می گردد.

22 آبان 1399

خبر مهم برای سهامداران فولاد

به گزارش خبرنگاران، شرکت فولاد مبارکه امسال معادل 15 درصد رشد درآمد برای شرکت پیش بینی کرده است، این در حالی است که در سال گذشته فروش فولاد مبارکه به بیش از هفت میلیون تن افزایش یافت و میزان صادرات این شرکت به یک میلیون و 100 هزار تن رسید.

21 آبان 1399

کوشش های ترکیه نقش بر آب شد، اتحادیه اروپا مخالفت کرد

خبرنگاران : کمیسیون اتحادیه اروپا روز سه شنبه در گزارشی مدعی شد که ترکیه اقتصادش را تعضیف نموده، دموکراسی را از بین برده و دادگاه های مستقل را نابود نموده است.

20 آبان 1399

ظرفیت بالای فراوری ماسک در استان کرمانشاه

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه با اشاره به ظرفیت بالای فراوری ماسک در استان، گفت : در حال حاضر توان فراوری ماسک 1300 تومانی سه لایه استاندارد را برای کل استان داریم.

20 آبان 1399

بهاروند: صعود پرسپولیس عصاره لیگ برتر بود

سرپرست فدراسیون فوتبال صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا را نشان آمادگی و نتیجه برگزاری لیگ دانست و گفت: در صورت تأیید فیفا یاری داور الکترونیکی در لیگ برتر ایران طی یک سوم رقابت ها اجرایی می گردد.

18 آبان 1399

استخدام روباتها در سافت بانک ژاپن

سافت بانک در میان کمبود نیروی کار در رستوران، روبات های خدمت کننده Bear را به ژاپن می آورد. همکاری سافت بانک و Bear Robotics امسال بسیار صعودی بوده است و شروع آن با رهبری 32 میلیون دلاری سری A. در ژانویه است.

17 آبان 1399

تعبیر خواب قدم زدن (در باغ، پارک و...)

با تعبیر خواب قدم زدن در باغ، تعبیر خواب قدم زدن در پارک، تعبیر خواب قدم زدن کنار آب و تعبیر خواب قدم زدن در سبزه زار همراه ما باشید.

17 آبان 1399

استادی پرمیت کانادا

استادی پرمیت چیست؟استادی پرمیت (Study Permit) یا اجازه تحصیل در کانادا نامه ای است که به دانشجویان خارجی اجازه می دهد در دانشگاه های عالی کانادا ثبت نام وتحصیل کنند و ضروری است پس از دریافت پذیرش تحصیلی از یکی از داانشگاه های کانادا و پیش از سفر به کانادا،...

14 آبان 1399

خبرنگاران مشوق های سرمایه گذاری حوزه گردشگری چهارمحال و بختیاری تدوین شد

شهرکرد-خبرنگاران- مدیرکل اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری با اشاره به ظرفیت های طبیعی استان گفت: مشوق های سرمایه گذاری در حوزه گردشگری استان تدوین شده است.

13 آبان 1399

وام ودیعه مسکن به چند نفر رسید؟

درحال حاضر تعداد 55 هزار و 552 پرونده در بانک ها و موسسات عامل تشکیل شده است.

11 آبان 1399

امکان تحصیل دانشجویان افغان در منطقه آزاد چابهار فراهم شد

امکان تحصیل دانشجویان افغان با امضای تفاهمنامه گسترش تعامل علمی، همکاری های آموزشی، پژوهشی و فناوری بین دانشگاه بین المللی چابهار و دانشگاه جامی جمهوری اسلامی افغانستان فراهم شد.

7 آبان 1399

مجلس راه حل های کارشناسی تقویت بازار سرمایه راپیگیری می کند

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه امروز خود با مسئولان وزارت اقتصاد و بورس برای تقویت بازار سرمایه، تاکید کرد: مجلس با جدیت اجرای راه حل های کارشناسی را پیگیری و نظارت می کند.

7 آبان 1399

موافقت آذری جهرمی با اینترنت رایگان دانشجویان

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص تعلق بسته های اینترنتی رایگان به دانشجویان نیز، گفت: دانشگاه ها و دانشجویان نیز درخواستی داشتند که این بسته ها به آن ها هم تعلق گیرد، ما موافقت کردیم.

5 آبان 1399
تعداد: (466)