اخبار اقتصادی

برگزاری تورهای ژئوتوریسم با همکاری اداره صنعت، معدن و میراث فرهنگی در تربت حیدریه

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تربت حیدریه از برگزاری تورهای گردشگری معدن با مشارکت اداره صنعت معدن و تجارت در این شهرستان اطلاع داد.

4 خرداد 1398

مهاجم جدید پرسپولیس را بهتر بشناسید

مهاجم جدید تیم فوتبال پرسپولیس تبحر خاصی در سر زدن دارد.

29 اردیبهشت 1398

چشم انداز امضای توافقنامه تجاری آمریکا و چین از نگاه بلومبرگ

تهران- خبرنگاران- شماری از مقامات مطلع از مذاکرات تجاری آمریکا و چین، از نزدیک شدن طرفین به امضای توافقنامه تجاری خبر دادند که طبق آن، تا زمانی که پکن به تعهداتش عمل کند، بیشتر یا همه تعرفه های گمرگی آمریکا لغو می گردد.

27 اردیبهشت 1398

تهدید به تحریم 2 باشگاه شرق اروپا از سوی یوفا

یوفا 2 باشگاه مطرح شرق اروپا به تحریم از شرکت در رقابت های اروپایی تهدید کرد.

21 اردیبهشت 1398

فعالیت کارخانجات چینی به کمترین میزان در 3سال اخیر رسید

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، در ماه فوریه با کاهش سفارشات صادرات که به کمترین میزان خود پس از بحران اقتصادی دنیا رسید، فعالیت کارخانجات چین به کمترین میزان 3 ساله خود کاهش یافت که این تاکیدی بر افزایش مسائل اقتصادی چین در مواجهه با کاهش تقاضا...

19 اردیبهشت 1398

امیر با مرگش جان 3 نفر را نجات داد

خانواده یک سرباز وظیفه با اهدای عضو فرزندشان جان چند بیمار را نجات دادند؛ این سرباز 20 ساله در یک حادثه مرگ مغزی شده بود.

17 اردیبهشت 1398

آمار دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در آمریکا و کانادا

به گزارش خبرنگاران به نقل از شورای عالی انقلاب فرهنگی، جلسه 94 کمیسیون نخبگان و آینده نگاری علم و نوآوری دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار گردید.

30 فروردین 1398

مذاکرات تجاری آمریکا و چین شروع شد

مذاکرات آمریکا و چین درباره مسائل تجاری در حالی امروز (پنج شنبه) شروع شد که ضرب الاجل اعمال تعرفه ها در ماه مارس به خاتمه می رسد.

28 فروردین 1398

سامان دهی گردشگری در شوش با حضور شهردار آنالیز شد

به منظور آنالیز تعامل پایدار پایگاه و اداره میراث فرهنگی شوش با شهرداری این شهرستان جلسه ای با حضور شهردار و مدیران حوزه میراث فرهنگی و گردشگری شوش در محل دفتر شهرداری این شهرستان برگزار گردید.

23 فروردین 1398

فشار اقتصادی چین به بازار کار آسیب خواهد زد

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، روز سه شنبه یک روز پس از انتشار داده هایی که نشان داد اقتصاد چین کمترین رشد خود از سال 1990 تا کنون را داشته است، یک مقام دولتی چین هشدار داد فشار اقتصادی رو به پایین، به بازار کار چین لطمه خواهد زد.

11 فروردین 1398

آخرین توییت های ترامپ درباره روابط تجاری با چین

رئیس جمهوری آمریکا با انتشار چندین توییت آخرین مواضع خود را درباره روابط تجاری کشورش با چین بیان کرد.

10 فروردین 1398

هزینه های سفر به چین را خود تقبل می کنم، خواهرخواندگی یک فرصت است

به گزارش خبرنگاران، علی اصغر یوسفی، شامگاه شنبه در صحن علنی شورای شهر گرگان اظهار کرد: هفته گذشته اعضاء پیشنهاد دادند که برای سفر به چین قرعه کشی گردد و من هم قبول کردم و به دلیل عدم حضور برخی از آن ها در جلسه فوق العاده، مقرر شد این کار در صحن علنی اتفاق...

10 فروردین 1398

چین هم از تحریم نفتی ایران معاف شد

تلویزیون مرکزی چین گزارش کرد چین به عنوان بزرگترین خریدار نفت ایران از فهرست تحریم های نفتی ایران از سوی آمریکا حذف شده است و به خریدهای خود از ایران ادامه خواهد داد.

23 اسفند 1397

آشنایی با جاذبه های گردشگری شانگهای

شانگهای یکی از مهم ترین و جذاب ترین شهرهای چین است و با 24 میلیون نفر، پرجمعیت ترین شهر دنیا محسوب می گردد. تورهای مختلفی به مقصد شانگهای و همین طور پکن برگزار می گردد و سالانه میلیون ها گردشگر به این شهر چینی سفر می نمایند. در این مطلب قصد داریم بهترین...

23 اسفند 1397

هشدار پکن به آمریکا درخصوص اقدامات تحریک آمیز این کشور در دریایی جنوبی چین

وزیر امور خارجه چین به آمریکا درخصوص حضور نظامی و اقدامات تحریک آمیز این کشور در مناطق مورد مناقشه در دریای جنوبی چین هشدار داد.

18 اسفند 1397

بیانیه وزارت امور خارجه هند در خصوص نشست شورای هماهنگی موسوم به موافقت نامه چابهار

وزارت امور خارجه هند پس از برگزاری اولین نشست شورای هماهنگی موافقت نامه تاسیس دالان حمل و نقل میان کشورهای ایران، هندوستان و افغانستان بیانیه ای منتشر کرد.

11 اسفند 1397

بهره گیری از تکنولوژی های روز جهان راهبرد توسعه اقتصادی کشور است

استاندار مرکزی گفت: بهره گیری از تکنولوژی های روز جهان در حوزه های مختلف فناوری اطلاعات و ارتباطات، راهبرد توسعه اقتصادی کشور است.

10 اسفند 1397

برطرف مسائل فراوری لاور آبزیان با مشارکت شرکت های داخلی و خارجی

به گزارش خبرنگاران، محسن یکتاپور با اشاره به به اهمیت تامین لارو با کیفیت به عنوان یکی از مهمترین چالشها جهت تامین غذای زنده مورد احتیاج مولدین پرورشی گفت: خوشبختانه شیلات هرمزگان در این راستا با همکاری بخش خصوصی مسیر خوبی را آغازه نموده است.

30 بهمن 1397

خلق اثر هنری مقابل دوربین های تلویزیون

سری جدید برنامه تخصصی هنرنامه جمعه ها ساعت 23 از شبکه چهار سیما پخش می گردد.

29 بهمن 1397

فوتبال باشگاهی پیشکسوتان، شکست استقلال مقابل شاهین

رقابت های فوتبال باشگاهی پیشکسوتان جام شهدای انقلاب اسلامی و بزرگان فوتبال، با پیروزی شاهین مقابل استقلال و شکست آرارات پیگیری شد.

29 بهمن 1397
تعداد: (131)