آغاز رقابت 2000 دانش آموز در جشنواره فرهنگی و هنری از امروز

به گزارش بلاگ پو، مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش وپرورش از آغاز سی و هفتمین جشنواره فرهنگی و هنری دانش آموزان از امروز در اردوگاه شهید باهنر خبرداد.

آغاز رقابت 2000 دانش آموز در جشنواره فرهنگی و هنری از امروز

به گزارش خبرنگاران، علی رمضانی با اشاره به آغاز جشنواره فرهنگی و هنری دانش آموزان سراسرکشور، اظهارکرد: این دوره از جشنواره در 5 گرایش و رشته آفرینش های ادبی و پژوهشی، رسانه و فضای مجازی، هنرهای آوایی، فیلم و هنرهای نمایشی، هنرهای دستی تجسمی برگزار می شود و حدود 10 میلیون و 83 هزار نفر رشته در مسابقات فرهنگی هنری شرکت کرده اند که بیش از دو هزار نفر از برگزیدگان دختر و پسر به مرحله نهایی رقابت ها راه یافته اند.

وی اضافه نمود: دانش آموزان در 4 سطح مدرسه، شهرستان، منطقه، استان و کشور و در بیش از60 رشته و گرایش باهم رقابت می کنند. این دوره از مسابقات برای بخش پسران از امروز 22 مرداد آغازشده و تا 25 مرداد ادامه دارد، همچنین در بخش دختران مسابقات از 28 مرداد آغازشده و تا 31 مرداد ادامه خواهد داشت.

مدیرکل فرهنگی، هنری اردوها و فضاهای پرورشی بابیان اینکه در این دوره از مسابقات کلاس های ویژه ای برای دانش آموزان در نظر گرفته ایم، گفت: یکی از کارهای جانبی، افتتاح نمایشگاه در حوزه دستی تجسمی است که 23 مرداد در اردوگاه شهید باهنر برگزار می شود.

رمضانی در ادامه با اشاره به برنامه جانبی جشنواره، اضافه نمود: برنامه ای را برای دانش آموزان در این دوره از مسابقات در نظر گرفتیم که تمام اجرای آن به دانش آموزان واگذارشده است و همچنین برگزاری جُنگ شبانه و برنامه های متنوع دیگر نیز برای آنان به اجرا درخواهد آمد.

به گزارش معاونت روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش، وی به هم خوانی داشتن این مسابقات با ساحت تربیت هنری و زیباشناختی سند تحول بنیادین اشاره کرد و اضافه نمود: این ساحت یکی از ساحت های مورد استقبال خانواده ها و دانش آموزان است به طوری که در سال گذشته6 میلیون و147 هزار نفر رشته در این مسابقات شرکت کردند و امسال رشد60 درصدی مشارکت دانش آموزان را داشتیم.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 شهریور 1400 بروزرسانی: 13 شهریور 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 10220

به "آغاز رقابت 2000 دانش آموز در جشنواره فرهنگی و هنری از امروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز رقابت 2000 دانش آموز در جشنواره فرهنگی و هنری از امروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید