آموزش مدیران اقامتگاه های بوم گردی در منطقه شهداد

به گزارش بلاگ پو، مدیر پایگاه جهانی لوت در استان کرمان از آموزش 32 مدیر اقامتگاه بوم گردی منطقه شهداد با همکاری شرکت هواپیمایی ماهان اطلاع داد.

آموزش مدیران اقامتگاه های بوم گردی در منطقه شهداد

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کرمان، مشخص افضلی با اشاره به اینکه در این دوره آموزشی مدیران اقامتگاه بوم گردی باید به مدت سه ماه در روزهای سه شنبه هر هفته در کلاس های مورد نظر حضور یابند، اظهار کرد: دیروز در تاریخ 11 تیرماه امسال اولین جلسه دوره آموزشی مذکور در محل سالن اجتماعات آموزش و پرورش منطقه شهداد برگزار گردید.

او با بیان اینکه دوره های بعدی در استان تهران و کشور ترکیه برگزار می گردد، اضافه نمود: مدیران اقامتگاه های بوم گردی شهداد بعد از گذراندن این دوره می توانند در دوره های بعدی شرکت نمایند که این راه یابی منوط به حضور مستمر و میزان یادگیری آنها در این دوره آموزشی است.

افضلی با اشاره به اینکه این دوره به منظور استانداردسازی و علمی سازی ارائه خدمات در اقامتگاه های بوم گردی برگزار می گردد، اضافه نمود: عناوین آموزشی دوره مذکور شامل مهارت مکالمه در زبان انگلیسی، آداب پذیرایی و تشریفات و روابط بین الملل می گردد.

او بیان نمود: با توجه به افزایش روزافزون اقامتگاه های بوم گردی در این منطقه امیدواریم بتوانیم دوره های بیشتری را در سطوح مختلف برگزار کنیم.

مدیر پایگاه جهانی لوت در استان کرمان گفت: در حال حاضر 32 اقامتگاه بوم گردی در منطقه شهداد فعال است و 13 اقامتگاه دیگر نیز در دست اقدام است.

او در انتها اظهار داشت: استان کرمان دارای 325 اقامتگاه بوم گردی است که بیشترین این اقامتگاه ها در منطقه شهداد، شهرستان بافت، جیرفت، فهرج، زرند و شهربابک واقع شده است.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

asiaro.ir: سفر به آسیا و کشورهای شرق آسیا، آسیای مرکزی و خاورمیانه

thailandro.ir: سفر به تایلند با همه خوشی ها و تفریحات هیجان انگیز

منبع: میراث آریا
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 8577

به "آموزش مدیران اقامتگاه های بوم گردی در منطقه شهداد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آموزش مدیران اقامتگاه های بوم گردی در منطقه شهداد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید