اتفاق عجیب: کارمند باشگاه از جیب خودش هزینه استقلال در فرودگاه را داد!

به گزارش بلاگ پو، مسافرت استقلال به کویت کلی حاشیه داشت که نشان می دهد حرف های سعید رمضانی (حداقل قسمتی از آنها) اصلاً بی ربط نبوده است.

اتفاق عجیب: کارمند باشگاه از جیب خودش هزینه استقلال در فرودگاه را داد!

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، استقلالی ها صبح آدینه در راستا فرودگاه بودند که خبردار شدند قسمت ویژه فرودگاه امام (ره) که به عنوان CIP شناخته می گردد برای آن ها هماهنگ نشده است! این مسئله نارضایتی سرمربی تیم و مدیران باشگاه را در پی داشت؛ به همین خاطر خیلی سریع با عوامل اقتصادی و کارمندان باشگاه تماس گرفتند تا بابت این مسئله افراد مورد نظر را مؤاخذه نمایند، ولی پاسخی که شنیدند، خیلی تلخ بود: استقلال پول ندارد که بتواند هزینه اسکان تیم در قسمت CIP را بدهد و به همین خاطر همه باید از قسمت عادی استفاده نمایند و مانند سایر مسافران کار های مربوط به سفرشان را انجام بدهند! در واقع مسائل اقتصادی باشگاه موجب شده بود تا حساب استقلال خالی باشد و حتی برای پرداخت هزینه بخش ویژه هم پول نباشد.

یکی از مدیران استقلال نداشتن پول را تکذیب نموده و به همکارمان گفت: آقا، یعنی باشگاه استقلال به این عریض و طویلی لنگ 10، 12 میلیون پول CIP بود و چنین رقمی را نداشت؟ اصلاً این طوری نیست. بله، در آن موقع داخل حسابی که مربوط به این امور است، پول نبود، ولی در حساب های دیگرمان پول داشتیم، اما شما به روز سفر هم توجه کنید. استقلال آدینه در حال پرواز بود؛ یک روز تعطیل که نمی گردد برای پرداخت پول به بانک مراجعه کرد. انتقال به وسیله ساتنا هم وقت می گرفت.

اما در نهایت هزینه حضور در قسمت ویژه فرودگاه پرداخت شد و سؤال اینجاست چه کسی مشکل را حل کرد؟ ادامه داستان را از زبان یک بازیکن استقلال بخوانید. او که به هیچ عنوان نمی خواست نامش فاش گردد، به همکارمان گفت: ما رفتیم فرودگاه و در قسمت CIP استقرار یافتیم. در نهایت هم سوار هواپیما شدیم و پریدیم، اما جمه شب در کویت شنیدیم هزینه اقامت تیم در قسمت ویژه توسط یکی از کارمندان باشگاه استقلال و در واقع از حساب شخصی خود او پرداخت شده است. این بازیکن ادامه داد: این طور که فهمیدیم، کارمند فوق به حرمت مدیران باشگاه و به واسطه تعصبی که خودش به استقلال دارد، وقتی دید در حساب مربوط پول به اندازه کافی وجود ندارد، از این طرف و آن طرف پول جور کرد و در نهایت 10 میلیون تومان به حساب CIP ریخت تا همه ما بتوانیم از امکانات آن قسمت استفاده کنیم!

منبع: خبر ورزشی

0nlysms.ir: تنها پیامک | مجله موفقیت، پزشکی، خانواده، تکنولوژی، گردشگری، استارتاپ

thailandnet65.ir: سفر به تایلند | تور تایلند ارزان، تور لحظه آخری، تور نوروز بهار، تابستان، پاییز، زمستان

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 آبان 1400 بروزرسانی: 27 آبان 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 19974

به "اتفاق عجیب: کارمند باشگاه از جیب خودش هزینه استقلال در فرودگاه را داد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتفاق عجیب: کارمند باشگاه از جیب خودش هزینه استقلال در فرودگاه را داد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید