استراماچونی: هر بازیکنی نظم نداشته باشد تصمیمی می گیرم که در خصوص دشتی گرفتم، برای فردا نگرانی های خودم را دارم

به گزارش بلاگ پو، من می دانم شما هم می دانید و همه می دانند اگر نیمه اول گل بزنیم می توانیم با اختلاف سه گل پیروز شویم. ما باید راهمان را ادامه دهیم و پیشرفت کنیم و از اشتباهات گذشته درس بگیریم. همچنین باید کوشش کنیم تیم کلین شیت داشته باشد و این مسئله برای تیم های بزرگ مهم است.

استراماچونی: هر بازیکنی نظم نداشته باشد تصمیمی می گیرم که در خصوص دشتی گرفتم، برای فردا نگرانی های خودم را دارم

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت:اگر هر بازیکنی در نظم و انضباط تیمی ما حضور نداشته باشد من باز هم این تصمیم را می گیرم، ارزش فنی یک بازیکن با رفتاری که او انجام می دهد متفاوت است.

به گزارش فارس، آندره آ استراماچونی در نشست خبری پیش از دیدار استقلال و سایپا گفت: بازی فردا قطعا بازی سختی برای استقلال خواهد بود و یکی از دلایل این موضوع این است که ما انرژی زیادی در مسابقه جام حذفی صرف کردیم و برای من خیلی سخت است در این شرایط از بازیکنانی استفاده کنم که در چند بازی پشت سر هم به میدان رفته اند.

سایپا یک روز بیشتر از ما استراحت نموده است

استراماچونی اضافه نمود: یکی از دلایل برای سختی بازی این است که سایپا یک روز بیشتر از ما استراحت نموده است اما ما به این تیم احترام می گذاریم.

مصطفوی با والتر زنگا کار نموده است

وی در مورد اینکه صالح مصطفوی توانسته به تیم و شما یاری کند یا نه، گفت: شما اطلاعات بیشتری از ما دارید. من صالح مصطفوی را می شناسم. او با والتر زنگا کار نموده بود و با ما همکاری می نماید اما قراردادی امضا ننموده است.

هر بازیکنی نظم و انضباط نداشته باشد تصمیمی می گیرم که در مورد دشتی گرفتم

سرمربی تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سؤال که شما روز گذشته علی دشتی را از حضور در تمرینات منع کردید و با این شرایط به نظر می رسد دست تان خالی تر از گذشته شده است، گفت: قطعا همین طور است. وقتی یک بازیکن کمتر داشته باشیم برای هیچ کسی خوب نیست. اما ارزش کار ما به این مسائل ربطی ندارد. اگر هر بازیکنی در نظم و انضباط تیمی ما حضور نداشته باشد من باز هم این تصمیم را می گیرم. ارزش فنی یک بازیکن با رفتاری که او انجام می دهد متفاوت است. شما می توانید بهترین بازیکن باشید اما اگر رفتار حرفه ای نداشته باشید خوب نیست.

برای بازی فردا نگرانی های خودم را دارم

استراماچونی در مورد اینکه استقلال مقابل گل گهر، گل ریحان و فجر سپاسی پیروز شد اما موقعیت های زیادی از دست داد و فکر می کنید مقابل سایپا بتوانید مثل بازی های قبل در دقایق پایانی گل بزنید و پیروز شوید، گفت: همانطور که گفتم بازی فردا فوق العاده سخت خواهد بود. به دلایل مختلف نگرانی های خودم را دارم به همین دلیل به بازیکنانم گفته ام باید با همان روش و روند خودمان کار را ادامه دهیم. سایپا هم با بازی مستقیمی که برای سلیمانی انجام می دهد باعث می گردد که مدل بازی ما که پرسینگ است، مشکل ایجاد خواهد شد و ما باید دقت لازم را داشته باشیم.

چند بازیکن مدنظر دارم ولی الان نمی توانند به استقلال بیایند

به گزارش فارس، وی در مورد اینکه بعد از منتفی شدن حضور هوپر در جمع آبی پوشان آیا در حال حاضر گزینه ای را برای حضور در استقلال مدنظر قرار داده یا خیر، گفت: صادقانه می گویم یکسری گزینه ها را به باشگاه پیشنهاد دادم و آنها هم یکسری گزینه ها را معرفی کردند اما در مورد هیچ فرد خاصی تصمیم گیری نشده است. ممکن است برای بعضی بازیکنان که می خواهند اینجا بیایند تست و حضور در تمرینات را در نظر بگیریم. البته این چیزی است که در اروپا مرسوم نیست ولی به من گفته اند در اینجا شدنی است. اگر بخواهم به سؤال شما جواب کوتاهی بدهم باید بگویم فعلا بازیکنی که آزاد باشد و بتواند به تیم ما بیاید را در اختیار نداریم و من به چند بازیکن علاقه دارم اما در حال حاضر زمانی برای حضور آنها وجود ندارد چون مهلت جابجایی فرا نرسیده است.

باید کوشش کنیم کلین شیت داشته باشیم این برای تیم بزرگ مهم است

سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه استقلال با استرس بازی می نماید، گفت: اگر به آمار به بازی قبلی توجه نموده باشید و به استایل تیم دقت نموده باشید ما با سیستم و استایل مشخصی بازی می کنیم. می دانیم برای انجام بازی با روش جدید این کار زمان بر است و برای این کار باید بازیکنان مشخص کننده در محوطه داشته باشیم. من نمی توانم نقدی به عملکرد بازیکنان داشته باشیم زیرا در چند بازی اخیر ما 14-15 موقعیت گلزنی ایجاد نموده ایم و موقعیت بالای 70 درصد هم داشته ایم.

من می دانم شما هم می دانید و همه می دانند اگر نیمه اول گل بزنیم می توانیم با اختلاف سه گل پیروز شویم. ما باید راهمان را ادامه دهیم و پیشرفت کنیم و از اشتباهات گذشته درس بگیریم. همچنین باید کوشش کنیم تیم کلین شیت داشته باشد و این مسئله برای تیم های بزرگ مهم است.

منبع: عصر ایران
انتشار: 12 آذر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 13991

به "استراماچونی: هر بازیکنی نظم نداشته باشد تصمیمی می گیرم که در خصوص دشتی گرفتم، برای فردا نگرانی های خودم را دارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استراماچونی: هر بازیکنی نظم نداشته باشد تصمیمی می گیرم که در خصوص دشتی گرفتم، برای فردا نگرانی های خودم را دارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید