اعتراض رسمی باشگاه استقلال: میزبانی پارس جم استاندار نیست

برای استقلال بازی در جم تمام شد اما برای دیگر تیم ها این داستان ادامه دارد. استقلالی ها از استانداردهای میزبانی در جم راضی نبودند، آیا این نارضایتی به دیگر تیم ها هم سرایت می نماید؟

اعتراض رسمی باشگاه استقلال: میزبانی پارس جم استاندار نیست

به گزارش خبرنگاران ، گرچه استقلال بازی با پارس جم را باخته و در روزهای گذشته انتقاد های کمی به شیوه بازی این تیم در مقابل پارسی ها نگردیده اما نباید نیمه خالی لیوان را دید و باید به مشکلاتی که آبی ها در شهر جم بوشهر با آن دست به گریبان بودند نیز اشاره ای داشت. در همین راستا خبر هایی درباره نحوه میزبانی تیم جم و مشکلاتی از قبلی محل اسکان و مسافت های طولانی و جا به جایی های خطر آفرین به گوش می رسد که مسئولان باشگاه استقلال هم آن را تایید نموده اند.

علی خطیر، معاون ورزشی باشگاه استقلال با انتقاد از شرایط میزبانی در شهر جم بوشهر گفته است: ضمن احترام برای باشگاه پارس جم، باید بگویم شرایط میزبانی برای این دیدار اصلا مطلوب و در استانداردهای لیگ برتر نبود. بازی ما انجام گردیده و به انتها رسیده و استقلال تا فصل آینده به شهر جم سفری نخواهد داشت اما این صحبت ما برای سایر باشگاههایی است که می خواهند به شهر جم سفر نمایند، زیرا به هیچ وجه شرایط میزبانی نزدیک به استانداردهای لیگ برتر هم نیست. خطیر در ادامه گلایه هایش گفت: من نمی دانم در شهر جم هتل خوب و با امکانات وجود دارد یا خیر. اگر هست که چرا به استقلال ندادند و گفتند تیم باید در عسلویه ساکن شود.

اگر هم هتل خوب و مناسب وجود ندارد، که خلاف استانداردهاست. استقلال برای این مسابقه به ناچار در شهر عسلویه ساکن شد. سرمربی استقلال به خاطر احترام به مردم جم و رسانه ها، پس از ورود تیم به عسلویه، حدود یک ساعت و نیم با ماشین در راه بود تا برای کنفرانس به شهر جم رسید و یک ساعت و نیم هم در مسیر برگشت بود و طبیعی است که از تیم خود دور بود. سرپرست تیم هم چنین شرایطی برای جلسه هماهنگی داشت. خطیر مشکلات میزبانی در جم را بیشتر باز می نماید: روز بازی هم تیم استقلال یک ساعت و نیم با اتوبوس در راه بود تا از عسلویه به جم برسد. طبق قانون، همه تیمها یک ساعت و نیم قبل بازی هم باید در رختکن باشند و این یعنی استقلال 3 ساعت قبل بازی هتل را ترک کرد. یک ساعت و نیم در جاده بودن در هوای گرم و مسیر پر پیچ و خم قبل از بازی، برای هر تیمی مضر است و یک سفر محسوب می شود.

این شرایط به هیچ وجه مطلوب و استاندارد نیست و تیم های میهمان تیم پارس جنوبی از این شرایط گله مند هستند. خطیر به نمایندگی از باشگاه استقلال پیشنهادی را مطرح می نماید: درخواست ما از سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال این است که فکری برای این مساله بنمایند. اگر قرار است بازی در شهر جم برگزار شود، پس طبق قانون این شهر باید هتل مناسب و فرودگاه داشته باشد نه این که یک ساعت و نیم با فرودگاه و هتل فاصله داشته باشد. این موضوع برای تیم های میهمان مشکل آفرین است. ما این صحبت ها را قبل از بازی مطرح نکردیم تا در مسابقه اثری نگذارد اما حالا که بازی انجام گردیده، زمان اعلام این مسایل است و امیدواریم برای حل این مشکلات مهم، تصمیمی اتخاذ شود به طوری که شرایط و امکانات بازی برای دو تیم میزبان و میهمان یکسان باشد.

منبع: ایران ورزشی
انتشار: بروزرسانی: 20 شهریور 1397 شناسه مطلب: 665

به "اعتراض رسمی باشگاه استقلال: میزبانی پارس جم استاندار نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراض رسمی باشگاه استقلال: میزبانی پارس جم استاندار نیست"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید