اعلام محدودیت های ترافیکی در محور های مواصلاتی

به گزارش بلاگ پو، پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا محدودیت های ترافیکی در محور های مواصلاتی را اعلام کرد.

اعلام محدودیت های ترافیکی در محور های مواصلاتی

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، به منظور افزایش ایمنی و تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت ها و ممنوعیت های تردد از سوی پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا در محور های ذیل به اجرا در می آید.

1- تردد موتورسیکلت

از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه مورخ 99/6/19 الی ساعت 6 روز شنبه مورخ 99/6/22 از محور های کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

تبصره- تردد موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام مأموریت های ضروری در راستا مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

2- محور کرج - چالوس

الف - تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج - چالوس کماکان ممنوع است.

ب - تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 روز جمعه مورخ 99/6/21 الی ساعت 2 روز های بعد از کرج و ابتدای آزادراه تهران -شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 21 روز جمعه مورخ 99/6/21 الی ساعت 2 روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یک طرفه خواهد بود.

در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 روز چهارشنبه و پنج شنبه 15 و 99/05/16 الی ساعت 2 روز های بعد از کرج (دو راهی شهرستانک) و آزاد راه تهران - شمال به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

3- محور هراز

الف - تردد کلیه تریلر ها از محور هراز کماکان ممنوع می باشد.

ب - تردد کلیه کامیون ها، کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 الی 24 روز چهارشنبه مورخ 99/6/19 و همچنین از ساعت 6 الی 24 روز های پنج شنبه و جمعه 20 و 99/6/21 از محور هراز ممنوع می باشد.

ج- تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت 15 الی 24 روز جمعه مورخ 99/6/21 از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت 17 الی 24 همان روز در صورت اعلام مأموران مستقر در محل، از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) به صورت یک طرفه می باشد.

تبصره:

اجرای محدودیت های مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محور ها خواهد بود و چنانچه شرایط ترافیک عادی باشد، با هماهنگی اجرای محدودیت ها کان لم یکن تلقی می گردد.

abanhome.com: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 دی 1400 بروزرسانی: 25 دی 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 33599

به "اعلام محدودیت های ترافیکی در محور های مواصلاتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام محدودیت های ترافیکی در محور های مواصلاتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید