اقدام راننده بی فرهنگ پورشه در مقابل خودروی آمبولانس!

به گزارش بلاگ پو، در شرایطی که خودروی آمبولانس در حال انتقال یک مریض بد حال به بیمارستان بود، راننده پورشه با اقدامی غیرانسانی جان بیمار داخل آمبولانس را به خطر انداخت.

اقدام راننده بی فرهنگ پورشه در مقابل خودروی آمبولانس!

به گزارش خبرنگار، اقدام غیرانسانی یک راننده بی فرهنگ در یکی از خیابان های سنگاپور به سوژه رسانه های این کشور تبدیل شد. این راننده خودروی پورشه نه تنها راه را برای خودروی آمبولانسی که در پشت خودروی او در حال حرکت بود، باز نکرد بلکه در عملی سخیف از آنها خواست تا با ماشین گرانقیمتش عکس یادگاری بگیرند.

این حادثه هنگامی رخ داد که زن جوان 41 ساله ای با نام چام آهوئی در حال انتقال پدر 82 ساله اش که دچار سکته شده بود به بیمارستان بود. پس از سکته پدر چام به همراه برادرش قصد داشتند که با خودروی شخصی پدرشان را به بیمارستان برساند که بخاطر وضعیت اضطراری او با آمبولانس تماس گرفتند. در حالی که پدر چام در وضعیت خطرناکی قرار داشت و راننده آمبولانس در کوشش بود سریعا او را به یک بیمارستان دولتی سنگاپور برساند، راننده پورشه موجب ایجاد تأخیر در انتقال بیمار به بیمارستان شد.

یکی از تصاویری که این زن با تلفن همراه خود تهیه نموده، راننده پورشه را که در مقابل آمبولانس در حال رانندگی است و راه را برای عبور آمبولانس بازنمی کند نشان می دهد. بنا به گفته چام با وجود روشن بودن چراغ گردان آمبولانس و همچنین آژیر آن این راننده از بازکردن راستا خودداری کرد. این در حالی بود که تمام خودروهایی که در حال عبور از راستا بودند با دیدن آمبولانس راه را بازکردند. پایان راننده آمبولانس تصمیم گرفت با سبقت از سمت چپ خودروی پورشه بیمار را سریعا به بیمارستان منتقل کند. با این حال آنها با تأخیر حدود 20 دقیقه ای بیمار را به بیمارستان رساندند.

قرار دادن توضیح این حادثه در فیسبوک با واکنش کاربران زیادی همراه شد و بسیاری از آنها اقدام خودخواهانه و غیرانسانی راننده پورشه را مورد انتقاد شدید قرار دادند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 7 آذر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 13819

به "اقدام راننده بی فرهنگ پورشه در مقابل خودروی آمبولانس!" امتیاز دهید

1 کاربر به "اقدام راننده بی فرهنگ پورشه در مقابل خودروی آمبولانس!" امتیاز داده است | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقدام راننده بی فرهنگ پورشه در مقابل خودروی آمبولانس!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید