امضای 3 تفاهمنامه توسط شناسا از شرکت های گروه اقتصادی پاسارگاد

به گزارش بلاگ پو، در راستای توسعه فعالیت های مجموعه شناسا و هم افزایی با سایر سازمان های مؤثر در اکوسیستم کارآفرینی کشور، سه تفاهم نامه همکاری مشترک بین تریگ آپ و مجموعه های فعال منتخب زیست بوم کارآفرینی به امضا رسید.

امضای 3 تفاهمنامه توسط شناسا از شرکت های گروه اقتصادی پاسارگاد

به گزارش خبرنگاران، بنابر اعلام بانک پاسارگاد، با توجه به نقش آفرینی مجموعه شناسا در زیست بوم کارآفرینی کشور و با هدف یاری به رشد و توسعه این فضا، مجموعه اقدامات موثری که هم راستا با چشم انداز بلندمدت این مجموعه است، برنامه ریزی و پیاده سازی می گردد. از جمله این اقدامات برقراری تفاهم نامه هایی با نهادها و سازمان هایی است که به نوعی بخشی از این زنجیره ارزش بوده و خلق ارزش می نمایند.

در این راستا تفاهم نامه ای با موضوع توسعه اکوسیستم کارآفرینی فناوری های ورزشی و سلامت، با ایجاد هم افزایی و همچنین همکاری مشترک در زمینه توسعه سیاست های اقتصاد دانش بنیان و حمایت از ایده ها، مابین شتاب دهنده تریگ آپ و پژوهشگاه علوم ورزشی به امضا رسید.

تفاهم نامه دیگری نیز در زمینه توسعه زیست بوم کارآفرینی انرژی کشور و فناوری های مرتبط با آن، بین تریگ آپ و شتابدهنده آی تک به امضا رسید. مواردی همچون ایجاد هم افزایی و همکاری مشترک از طرح های فناورانه، سرمایه گذاری های مشترک در طرح های کسب و کاری این حوزه، برگزاری رویدادهای کارآفرینی و همچنین تعاملات سازنده بین این دو مجموعه، از جمله مفاد مورد تفاهم بوده است.

همچنین تفاهم نامه ای نیز مابین شتابدهنده تریگ آپ و شرکت ابرآروان، از مجموعه های پیروز در اکوسیستم کارآفرینی کشور، در راستای تقویت زیست بوم کارآفرینی و ارایه خدمات هرچه بهتر به استارتاپ ها و همچنین ارایه سرویس های متنوع زیرساخت ابری و با کیفیت جهت رشد استارتاپ های شتابدهنده تریگ آپ از طرف ابرآروان به صورت رایگان برای مدت یکسال به امضا رسید.

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکامپ در حوزه محصولات، خدمات و راهکارهای صنایع الکترونیکی، کامپیوتر و دیجیتال در اقتصاد ایران در27 تا 30 تیرماه 1398 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران با حضور مجموعه شناسا، از شرکت های گروه اقتصادی پاسارگاد برگزار گردید.

انتهای رپرتاژ خبری

dorezamin.com: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور ارزان، تور لحظه آخری، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

thailandro.ir: تایلند: سفر به کشور زیباییهای جنوب شرق آسیا، بانکوک، پوکت، پاتایا، سامویی، کرابی

asiaro.ir: آسیا رو: سفر به آسیا، جنوب شرقی آسیا، آسای مرکزی و خاورمیانه

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 آبان 1400 بروزرسانی: 27 آبان 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 9356

به "امضای 3 تفاهمنامه توسط شناسا از شرکت های گروه اقتصادی پاسارگاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امضای 3 تفاهمنامه توسط شناسا از شرکت های گروه اقتصادی پاسارگاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید