انتقاد باشگاه استقلال از صدا و سیما بعد از اتفاقات فرودگاه تبریز

به گزارش خبرنگاران، محمد نوری فر مدیر رسانه ای باشگاه استقلال پیش از نشست خبری آندره استراماچونی که ظهر امروز در سازمان لیگ برگزار شد، درباره اتفاقات رخ داده در تبریز توضیحاتی داد.

انتقاد باشگاه استقلال از صدا و سیما بعد از اتفاقات فرودگاه تبریز

نوری فر گفت: بازی استقلال با تراکتور از ساعت 15:30 به 18:30 تغییر کرد. همان موقع گفتیم برای برگشت به تهران مشکل داریم چون پرواز دیگری برای بازگشت نبود. وقتی بازی تمام شد به خاطر ترافیک اطراف ورزشگاه 40 دقیقه دیر به فرودگاه رسیدیم.

وی اضافه کرد: وقتی رسیدیم زرینچه سرپرست تیم ما از مسافران عذرخواهی کرد. متاسفانه یکی از مسافران که طرفدار تیمی غیر از استقلال بود توهین های زشت و رگ و ریشه ای نسبت به وریا غفوری و تعدادی از بازیکنان دیگر اعلام کرد. در آن لحظات بازیکنان ما خیلی خوشیتن داری کردند و حرف زشتی رد و بدل نشد.

نوری فر شرح داد: برای بخش خبری بیست و سی متاسفم. بر اساس ویدئوی دو دقیقه ای نمی توان قضاوت کرد. وسط آن ویدئو که مشخص است در تبریز تهیه شده مسائل را از جانب خودشان مطرح می کنند، به عنوان مثال خانمی که فریاد می زند. از کجا می دانید منظور آن خانم با بازیکنان استقلال بوده است؟ حتی آقای استیلی هم که طرف دیگر هواپیما نشسته بود و آن الفاظ رکیک را شنیده بود. متاسفانه می آیند اینطور برنامه سازی می کنند. این در شان یک برنامه خبری پرمخاطب نیست که قضاوت کند.

مدیر رسانه ای استقلال اضافه کرد: مسئولان تراکتور هم قول داده بودند ما سر موقع به فرودگاه برسیم که اینگونه نشد. فکر می کنم این سفر جزو کم حاشیه ترین سفرهای استقلال به تبریز بود. می توانید از مسئولان امنیتی هم سئوال کنید. در تبریز هم از طرف باشگاه تراکتور و نیروی انتظامی همه جوره همکاری کردند ولی ترافیک سنگین بود. بازهم از تمام مسافران عذرخواهی می کنیم. زمانی که به تهران رسیدیم شنیدم که مسافران از بازیکنان دلجویی کردند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 3 دی 1398 بروزرسانی: 3 دی 1398 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 15001

به "انتقاد باشگاه استقلال از صدا و سیما بعد از اتفاقات فرودگاه تبریز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد باشگاه استقلال از صدا و سیما بعد از اتفاقات فرودگاه تبریز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید