انتقاد عضو شورای شهر: ورزشگاه فدک را تالار عروسی کردند

به گزارش بلاگ پو، عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران از تبدیل ورزشگاه فدک به تالار عروسی و تحویل آن به برنامه تلویزیونی کودک شو انتقاد کرد.

انتقاد عضو شورای شهر: ورزشگاه فدک را تالار عروسی کردند

حجت نظری در گفت وگو با ایسنا، در مورد تغییر کاربری مجموعه ورزشی فدک در منطقه 16 با بیان اینکه متاسفانه در حال حاضر این مجموعه ورزشی به تالار عروسی تبدیل شده است، گفت: همچنین قرار بود بخشی از این تالار عروسی به محل لوکشین برنامه کودک شو تبدیل شود و حتی قسمتی از این تالار نیز به نصب دکل همراه اول اختصاص یابد که با ورود به موقع شورای شهر این اتفاق فعلا لغو شده است.

وی با بیان اینکه مالکیت این مجموعه ورزشی با توجه به اسناد موجود در شهرداری مربوط به منطقه 16 تهران است اما چند سالی است که بهره برداری از این مجموعه بدون انعقاد تفاهم نامه یا اجاره نامه و... در اختیار سازمان فرهنگی و هنری و فرهنگسرای بهمن قرار گرفته است، گفت: به نظر می رسد اولین مشکل در مورد مجموعه ورزشی فدک، بهره برداری از این ملک است.

نظری با بیان اینکه با وجود اینکه مجموعه فدک زیرساخت های خوبی دارد اما از آن بهره برداری ورزشی نمی شود اضافه کرد: نه تنها از این مجموعه استفاده ورزشی نمی شود بلکه بعنوان ملک تجاری مورد استفاده میکند در حال حاضر بخشی از این مجموعه ورزشی بعنوان تالار عروسی استفاده می شود و بخشی هم که قرار بوده زمین پاتیناژ باشد بلا استفاده شده و در برخی موارد محدود برای برگزاری مسابقات ورزشی رزمی و کشتی استفاده می شود که البته شهرداری منطقه16 در مورد رفع تصرف نامه نگاری هایی با سازمان فرهنگی و هنری داشته است.

رئیس کمیته ورزش شورای شهر تهران با بیان اینکه این اتفاقات در حالی رخ می دهد که سرانه ورزشی منطقه 16 بسیار کم است گفت: در حال حاضر از فضای ورزشی مسقف بعنوان تالارعروسی بهره برداری می شود و زمین چمن و زمین اسکیت این مجموعه نیز در حد ایده ال بهره برداری نمی شود و امید است بعد از تحویل زمین با اصلاحات و ترمیم زمین موجود اقدام شود تا حداقل سرانه ورزش در منطقه افزایش یابد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

asiaro.ir: سفر به آسیا و کشورهای شرق آسیا، آسیای مرکزی و خاورمیانه

thailandro.ir: سفر به تایلند با همه خوشی ها و تفریحات هیجان انگیز

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 7207

به "انتقاد عضو شورای شهر: ورزشگاه فدک را تالار عروسی کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد عضو شورای شهر: ورزشگاه فدک را تالار عروسی کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید