بوستان ولایت فرامنطقه ای است

به گزارش بلاگ پو، در حالی که بسیاری از محله های جنوب تهران با کمبود سرانه های ورزشی روبه رو هستند.

بوستان ولایت فرامنطقه ای است

استفاده بهینه از فضاهای مناسب مانند بوستان ولایت اهمیت قابل توجهی دارد، اما به نظر می رسد نگاه فرامنطقه ای به این مجموعه تفریحی و ورزشی سبب تضییع حق و کاهش دسترسی اهالی همجوار بوستان به امکانات آن شده است. محمد مشهدی کمک سرپرست اداره تفریحات سازمان ورزش شهرداری تهران در گفت وگوی زیر درباره موانع موجود برای افزایش بهره وری امکانات بوستان ولایت شرح داده است.

  • رواج ورزش های مهیج در بعضی نقاط مناطق جنوبی به خصوص در بوستان ولایت، اتفاق مهمی است، اما فعالیت بعضی از رشته های مجموعه شهر ورزش متوقف یا محدود است. دلیل این اتفاق چیست؟

بله متأسفانه مدتی است بعضی رشته ها به دلیل سرانجام قرارداد با پیمانکاران یا بعضی محدودیت های قانونی متوقف یا محدود شده اند. برای مثال درباره رشته بانجی جامپینگ، فدراسیون ورزش های هوایی به اپراتورها کارت مربیگری نمی دهد و به دلیل عدم وجود مربی مدتی است که فعالیت آن متوقف است. فعالیت علاقه مندان در رشته صخره نوردی هم نیازمند انعقاد قرارداد جدید است که فعلاً اجرا نشده است.

  • چرا پیست های کارتینگ و اتومبیلرانی فقط به محلی برای برگزاری مسابقات فرامنطقه ای و نمایشگاهی برای نمایش خودروهای کلاسیک تبدیل شده اند و دوره های تفریحی و آموزشی برای شهروندان برگزار نمی گردد؟

به دلیل قراردادهای کوتاه مدت و استقبال محدود ساکنان جنوب شهر از این امکانات به خصوص در فصل های سرد سال، متأسفانه پیمانکاران از این فضا استقبال مناسبی نکردند. در حال حاضر به دنبال انعقاد قرارداد جدید هستیم و پس از عقد قرارداد شرایط بهتری را برای شهروندان ایجاد می کنیم.

  • برای جذب مخاطبان محلی چه برنامه هایی دارید؟

برگزاری جشنواره های متعدد تفریحات ورزشی، جذب مشارکت سازمان های دیگر و برگزاری دوره های آموزشی با ارائه تخفیف های خاص، از جمله برنامه هایی است که برای تبدیل شهر ورزش بوستان ولایت به پاتوقی فعال اجرا می کنیم.

  • با توجه به اینکه این مجموعه در منطقه ای کم برخوردار قرار گرفته، برای ساکنان این منطقه تخفیف خاصی در نظر می گیرید؟

شهر ورزش بوستان ولایت مجموعه ای فرامنطقه ای است و بسکمک از مراجعه کنندگان آن از نقاط مختلف شهر یا کشور هستند. اعمال تخفیف خاص فقط برای ساکنان امکان پذیر نیست و تفکیک این افراد و ارائه بن تخفیف کار ساده ای به نظر نمی رسد.

  • برای راه اندازی رشته های ورزشی مهیج در سایر مناطق جنوب تهران برنامه ای دارید؟

ارتقای کیفیت خدمات در بوستان ولایت از برنامه های آینده ماست و برای راه اندازی این رشته ها در مناطقی که از پتانسیل مناسبی برخوردار باشند، محدودیتی نداریم.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

asiaro.ir: سفر به آسیا و کشورهای شرق آسیا، آسیای مرکزی و خاورمیانه

thailandro.ir: سفر به تایلند با همه خوشی ها و تفریحات هیجان انگیز

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 6213

به "بوستان ولایت فرامنطقه ای است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بوستان ولایت فرامنطقه ای است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید