ترابی با اصرار همسرش و علاقه یحیی پرسپولیسی می گردد؟

به گزارش بلاگ پو، گفته می گردد دوستان مهدی ترابی خبر داده اند که اصرار همسر ترابی برای بازگشت او به پرسپولیس هم در تصمیم این بازیکن بی تاثیر نبوده است.

ترابی با اصرار همسرش و علاقه یحیی پرسپولیسی می گردد؟

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، بعد از اینکه ترابی در لیست خروج العربی نهاده شد، علاوه بر پرسپولیس، 2 باشگاه سپاهان و تراکتور نیز با ارسال نامه به این باشگاه قطری خواستار به خدمت دریافت او شدند. اما ترابی که عقاید خاص خودش را دارد، به نزدیکانش اعلام نموده انتخاب اول او برای بازی در ایران پرسپولیس است و اگر بنابر هر دلیلی این انتقال انجام نشود، ترجیح می دهد به تیمی برود که از آن پا گرفته است و در سایپا توپ بزند.

البته دوستان این بازیکن خبر داده اند که اصرار همسر ترابی برای بازگشت او به پرسپولیس هم در تصمیم این بازیکن بی تاثیر نبوده است. ضمن اینکه رابطه خوب ترابی با یحیی و صحبت های سرمربی سرخ ها با این بازیکن هم تا حدود زیادی ذهن او را از سایر پیشنهادات خالی نموده و به دنبال مهیا کردن انتقال خود به پرسپولیس است.

فرهیختگان

abanhome.com: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 دی 1400 بروزرسانی: 25 دی 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 41848

به "ترابی با اصرار همسرش و علاقه یحیی پرسپولیسی می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترابی با اصرار همسرش و علاقه یحیی پرسپولیسی می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید