تغییرات در راستای قانون بازنشستگی در مهلت قانونی انجام خواهد شد

به گزارش بلاگ پو، به گزارش خبرنگاران، علی رضا رشیدیان شامگاه شنبه در حاشیه جلسه شورای اداری استان در جمع خبرنگاران اظهار کرد : طبق قانون و در مهلت دو ماه ابلاغ گردیده، باید تمامی کسانی که مشمول این قانون می شوند حداکثر تا سقف زمانی مشخص گردیده مسئولیت را واگذار نموده و کنار بروند.

تغییرات در راستای قانون بازنشستگی در مهلت قانونی انجام خواهد شد

وی اضافه نمود:در این راستا دستگاه ها موظف گردیده اند در رده های استانی جایگزین های خود را در مهلت قانونی جایگزین نمایند و در رده های کشوری هم،هیات دولت باید استانداران جدید را تایید و تصویب کند و معاونین استاندار هم براساس ضوابط حکم خود را پس از تایید معاونت ذیربط وزارت کشور از وزیر کشور دریافت می نمایند و این تغییرات در زمان مقرر انجام خواهدشد.

استاندار خراسان رضوی ادامه داد:بعضی از معاونان استانداری مشمول این قانون می شوند و آنها با تصویب این قانون استعفای خود را به صورت مکتوب اعلام کردند اما وزیر کشور مطرح نمود که پذیرش استعفای انان با سازمان بالادستی که حکم انان را صادر نموده است و وزیرکشور توصیه نموده که تا زمانی که جایگزینی برای آنها در مهلت قانونی انتخاب و معرفی نگردیده از پیگیری استعفا خودداری نمایند.

وی گفت: برخی جو بدی را در جامعه بوجود آورده اند و کسانی که باید بازنشسته شوند تعیین و در سیستم سامانه اداری کاملا قابل احصا هستند و نیازی نیست که بعضی توصیه نمایند که بگردیم و آنها را پیدا کنیم.

رشیدیان تاکید نمود: برخلاف آنچه که بعضی تبلیغ می نمایند،کسی ادعایی برای مقابله و مواجهه با این قانون ندارد و همین که امروز مشمولان این قانون باوجود جو روانی نامناسب موجود علیه آنها همچنان مشغول خدمت و انجام وظیفه هستند ، خود دلیلی بر صداقت آنان است.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

malayro.ir: مالزی: سفر به کشور زیبای مالزی و دیدار از شهرهای توسعه یافته کوالالامپور، پنانگ و لنکاوی

asiaro.ir: آسیا رو: سفر به آسیا، جنوب شرقی آسیا، آسای مرکزی و خاورمیانه

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 25 دی 1400 بروزرسانی: 25 دی 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 1971

به "تغییرات در راستای قانون بازنشستگی در مهلت قانونی انجام خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تغییرات در راستای قانون بازنشستگی در مهلت قانونی انجام خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید