تفاهم فدراسیون فوتبال و AFC درباره مسئله دبیرکلی

به گزارش بلاگ پو، فدراسیون فوتبال و کنفدراسیون آسیا درباره ایرادهای مربوط به کنار گذاشتن ابراهیم شکوری و روی کار آمدن مهدی محمدنبی به تفاهم و یک راه حل واحد دست یافتند.

تفاهم فدراسیون فوتبال و AFC درباره مسئله دبیرکلی

به گزارش بلاگ پو، در پی وقوع بعضی ایرادهای اساس نامه ای در انتخاب مهدی محمدنبی به جای ابراهیم شکوری، کنفدراسیون فوتبال آسیا نسبت به فرایند انتخاب دبیرکل جدید معترض شد.

پس از این اتفاق چندین مرتبه مکاتباتی میان طرفین انجام شد که در نهایت فدراسیون از موضع خود کوتاه آمد و روز گذشته جلسه ای میان سرپرست ریاست و اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال با مسئول و اعضای کمیته امور فدراسیون های کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار گردید.

در این جلسه نگرانی AFC و توضیحات فدراسیون فوتبال مطرح شد و بعد از یک جلسه مجزا میان وحید کردانی، رئیس ایرانی کمیته امور فدراسیون های AFC به همراه ابراهیم شکوری، دبیرکل سابق فدراسیون، اختلافات رفع شد و طرفین به تفاهم دست یافتند.

وحید کردانی نیز در اظهارنظری طرح مسائلی مانند تعلیق فدراسیون فوتبال را به علت بعضی ایرادها در انتخاب دبیرکل جدید منطقی ندانست و گفت که درباره این موضوع پاسخ سازنده به اطلاع فدراسیون فوتبال خواهد رسید.

با این شرایط، سایه اختلافات کنار رفت و از این پس فدراسیون تمرکز لازم را برای تصمیم گیری درباره اصلاح اساس نامه، سرنوشت لیگ برتر و ... خواهد داشت و مهدی محمدنبی نیز می تواند به عنوان دبیرکل جدید امور این فدراسیون را دنبال کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 خرداد 1399 بروزرسانی: 7 خرداد 1399 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 23376

به "تفاهم فدراسیون فوتبال و AFC درباره مسئله دبیرکلی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تفاهم فدراسیون فوتبال و AFC درباره مسئله دبیرکلی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید