توانمندی ها و نیازهای کشورهای عضو D8 در بخش فناوری ارائه می گردد

به گزارش بلاگ پو، به گزارش خبرنگاران، پنجمین نشست شورای عالی شبکه D8ttn با حضور دکتر جعفر کوشاری دبیر کل سازمان D8 و میلاد صدرخانلو قائم مقام دبیر شبکه D8tten امروز به صورت آنلاین برگزار می گردد.

توانمندی ها و نیازهای کشورهای عضو D8 در بخش فناوری ارائه می گردد

این نشست با هدف هم افزایی فعالیت های کشورهای، آنالیز و بروز کردن برنامه ها و فعالیت ها، ارائه نظرهای کلی، توفان مغزی، ارائه توانمندی ها و نیازهای هر کشور راه را برای شبکه ترسیم نموده و تصمیمات جدید ارائه شده توسط کشورها را تصویب می نماید.

گروه D8، به عنوان سازمانی جهت بهبود موقعیت کشورهای در حال توسعه در اقتصاد جهانی، متنوع سازی و ایجاد فرصت های جدید در روابط تجاری، افزایش مشارکت در تصمیم گیرها در سطح بین المللی و فراهم آوردن استاندارد زندگی بهتر بین 8 کشور، بنگلادش، مصر، اندونزی، ایران، مالزی، نیجریه، پاکستان و ترکیه رسماً ایجاد شد.

پارک فناوری پردیس (PTP) به عنوان بهشت فناوری منطقه، محل استقرار دبیرخانه شبکه انتقال و تبادل فناوری d8tten است که در این نشست پارک فناوری پردیس به عنوان نماینده ایران حضور دارد.

همچنین موضوع Technology Transfer Awardجایزه انتقال فناوری که در دومین جلسه شورای عالی D8-tten در نیجریه در سال 2014 پیشنهاد شد و به تصویب رسید در پنجمین نشست مورد آنالیز قرار می گیرد.

دبیرخانه D8-tten (پارک فناوری پردیس) در این نشست پیشنهاداتی در مورد جایزه انتقال فناوری مطرح می نماید. از سوی دیگر در این نشست، Business Technology meeting جلسه فناوری کسب و کار و نشست سرمایه گذاری فناوری برگزار می گردد.

wonder-hanger.ir: واندر هنگر | مجله معرفی کالاها و خدمات و تولید داخلی

10az10.ir: مجله سرگرمی، مجله گردشگری، موفقیت، پزشکی، سلامت، مد و لباس

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 مهر 1400 بروزرسانی: 14 مهر 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 40155

به "توانمندی ها و نیازهای کشورهای عضو D8 در بخش فناوری ارائه می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توانمندی ها و نیازهای کشورهای عضو D8 در بخش فناوری ارائه می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید