فراوری مواد ضدعفونی و الکل در منطقه آزاد اروند

به گزارش بلاگ پو، معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کار منطقه آزاد اروند گفت: روزانه 40 هزار لیتر مواد ضدعفونی، شوینده و الکل درواحدهای فعال خرمشهر فراوری و به بازار عرضه می گردد.

فراوری مواد ضدعفونی و الکل در منطقه آزاد اروند

به گزارش از ،سیدعلی موسوی معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کار منطقه آزاد اروند گفت:از 40 هزار لیتر مواد ضدعفونی 15 هزار لیتر مواد شوینده و ضدعفونی نماینده و 25 هزار لیتر الکل توسط واحدهای فراوریی منطقه آزاد اروند فراوری می گردد.

او اضافه کرد:صنایع فعال در شهرک صنعتی خرمشهر محصولات ضدعفونی و الکل مورد احتیاج مراکز درمانی، بیمارستانی، داروخانه ها ، اداره ها را تامین نموده و علاوه بر تامین احتیاج شهرهای آبادان و خرمشهر بخشی را به دیگر نقاط کشور ارسال می نمایند.

معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کار منطقه آزاد اروند ادامه داد: روزانه 6 هزار ماسک قابل شستشو در واحدهای صنعتی، فراوری و برای مصرف شهرهای آبادان، خرمشهر و شادگان توزیع می گردد.

موسوی به فعالیت 2 واحد فراوری اکسیژن در منطقه آزاد اروند اشاره نمود و گفت: در حال حاضر 2 واحد صنعتی فراوری کپسول اکسیژن در منطقه فعال و اکسیژن مورد احتیاج بیمارستان های آبادان و خرمشهر را تامین می نمایند.

اتاق های بازرگانی آبادان و خرمشهر نیز مسولیت تامین بخشی از ماسک و تجهیزات مورد احتیاج بیمارستانی را برعهده دارند.

د

wonder-hanger.ir: واندر هنگر | مجله معرفی کالاها و خدمات و تولید داخلی

10az10.ir: مجله سرگرمی، مجله گردشگری، موفقیت، پزشکی، سلامت، مد و لباس

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 14 مهر 1400 بروزرسانی: 14 مهر 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 23246

به "فراوری مواد ضدعفونی و الکل در منطقه آزاد اروند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراوری مواد ضدعفونی و الکل در منطقه آزاد اروند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید