اخبار صنعت

حمایت از بخش خصوصی حمایت از اهداف دولت است

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان مرکزی گفت: توقع ما به عنوان بخش خصوصی حمایت است، زیرا حمایت از بخش خصوصی حمایت از اهداف و سیاستگذاری های دولت است.

24 بهمن 1397

لزوم استفاده از نیروهای بومی در فاز دوم میدان نفتی آذر

نظام ملکشاهی در مصاحبه با خبرنگاران از دستور ویژه خود به شرکت های نفتی در منطقه به منظور پرداخت مطالبات کارگران تا یک ماه آینده اطلاع داد.

15 بهمن 1397

سال جاری خبری از خرمای درجه یک نیست

مدیر اداره جهاد کشاورزی آبادان گفت: فراوری خرمای درجه یک به دلیل مسایل کمبود آب بسیار اندک بوده است و حجم عمده ای از خرمایی که از کشاوزان خریدرای می گردد، درجه 2 و 3 خواهد بود.

2 بهمن 1397

اجرای طرح کاداستر در 450 هزار هکتار اراضی کشاورزی استان بوشهر

به گزارش خبرنگاران، احمد صحراکار صبح شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اهمیت بسیار بالای اجرای طرح کاداستر گفت: طرح کاداستر تاکنون در بیش از 265 هزار هکتار اراضی کشاورزی استان بوشهر به اجرا درآمده است.

25 دی 1397

افزایش 9 درصدی مصرف بنزین در ایلام

علی اصغر چاغروندی در مصاحبه با خبرنگاران گفت: در شش ماهه اول سال با توجه به مسافرت هایی که در سطح کشور و در تعطیلی تابستانی که مردم می گذرانند باعث می گردد که مصرف بنزین درصدی افزایش خود را نشان دهد.

14 آذر 1397

درآمد زایی گیاهان دارویی از نفت بیشتر است

به گزارش خبرنگاران، عباسعلی نورنیا، ظهر چهارشنبه در حاشیه مراسم جشنواره فراوری و تجارت گیاهان دارویی در جمع خبرنگاران استان اظهار کرد: گیاهان دارویی یک ظرفیت بسیار بزرگ برای ایجاد اشتغال و کسب درآمد هستند.

11 آذر 1397

غیبت بازیکنان خارجی در تمرین استقلال و صحبت شفر و حاجیلو + عکس

بازیکنان خارجی تیم فوتبال استقلال در تمرین امروز آبی پوشان حضور نداشتند.

29 آبان 1397

افزایش فراوری زیتون در امسال

مجری طرح زیتون وزارت جهاد کشاورزی از افزایش فراوری این محصول در امسال اطلاع داد و گفت: با افزایش تعرفه واردات روغن زیتون درصددیم فراوری روغن زیتون را افزایش دهیم و این بخش نیز ضریب خودکفایی ارتقا پیدا کند.

23 آبان 1397

عمران خان کابینه خود را معرفی کرد

عمران خان، نخست وزیر تازه منتخب پاکستان کابینه 20 عضوی خود را معرفی کرد.

20 شهریور 1397

ثبت یک فوت در هر 15 دقیقه درشهریور گذشته، قوه مصممی برای جلوگیری ازساخت برخی خودروها وجود ندارد

وزیر بهداشت اظهار داشت که در شهریور ماه سال گذشته به طور متوسط روزانه 66 نفر جان خود را به دلیل حوادث ترافیکی از دست دادند. این رقم بیش از آمار جانباختگان حادثه سقوط هواپیماری تهران - یاسوج بود.

20 شهریور 1397

گفته بودند ما غرق نمی شویم!

فرشاد حسن نژاد نوجوان 19 ساله روز جمعه بر اثر شنا در سد حسنلو غرق شد.

20 شهریور 1397

نصیرزاده: نمی دانم چرا سازمان لیگ برای تغییر نام باشگاه مقاومت می نماید، طلب مان از استقلال را در کمیته مشخص وضعیت پیگیری می کنیم

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد گفت: نمی دانم چرا سازمان لیگ برای تغییر نام باشگاه مقاومت می نماید و اجازه تغییر نام تیم فوتبال مان را در لیگ برتر نمی دهد.

20 شهریور 1397

ساخت دریاچه مصنوعی در آذربایجان شرقی تخلف محرز است، اعزام بازرسان سازمان محیط زیست به منطقه

به دنبال انتشار خبر ساخت یک دریاچه مصنوعی در آذربایجان شرقی و تعرض به حق آبه دریاچه ارومیه، مدیر دفتر برنامه ریزی و تلفیق ستاد احیای دریاچه ارومیه ساخت و آبگیری دریاچه مصنوعی را تخلف محرز از مصوبات هیات وزیران برای احیای دریاچه ارومیه دانست و از اعزام...

20 شهریور 1397

گرشاسبی: دلیل بدهی مالیاتی استقلال و پرسپولیس سهل انگاری باشگاه ها بوده است، قانون را درباره بازنشستگی قبول می کنم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: رقم بدهی مالیاتی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس نزدیک به هم است و با همت وزیر ورزش و وزیر اقتصاد و دارایی این موضوع فعلاً برای آنالیز به ماده 251 مکرر رفته است.

20 شهریور 1397

سقوط نفت تهران به لیگ دسته سوم پس از غیبت مقابل شهرداری تبریز، ادامه لیگ دسته اول با 17 تیم

تیم فوتبال نفت تهران پس از اینکه مقابل شهرداری تبریز حاضر نشد، به لیگ دسته سوم باشگاه های کشور سقوط کرد.

20 شهریور 1397

کاهش ارزبری 200 میلیون دلاری با استفاده گسترده کودهای زیستی

دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی افزایش سطح عملکرد کشاورزی را از مزایای کودهای زیستی مطرح نمود و گفت: استفاده از این نوع کودها، کاهش ارزبری 200 میلیون دلاری برای کشور به دنبال دارد.

20 شهریور 1397

تعطیلی کارخانه های لبنی همدان یکی پس از دیگری

معاون امور صنایع غیرفلزی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان با اشاره به تعطیلی کارخانه های محصولات لبنی استان بیان کرد: تعطیلی یکی پس از دیگری کارخانه های لبنی همدان طی سال جاری به یکی از مشکلات بزرگ استان تبدیل گردیده است.

20 شهریور 1397

اخذاستعلامات جدید در پرونده دکل نفتی، ادامه جلسات دادگاه در شهریور

محمود علیزاده طباطبایی در مصاحبه با خبرنگاران، در خصوص آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده موسوم به دکل نفتی، گفت: رسیدگی به این پرونده هنوز به اتمام نرسیده و همچنان مفتوح است.

20 شهریور 1397

بهبود وضع اشتغال در استان بوشهر با توسعه صنایع پائین دست نفت وگاز

به گزارش خبرنگاران، سکینه الماسی پیش از ظهر شنبه در نشست با خبرنگاران گفت: طرح سوال از رئیس جمهور را امضا نموده ام و آن را پس نگرفته ام. خط قرمز من منافع مردم است و با توجه به شرایط کشور و به خاطر مشکلات و معضلات زیاد در شهرستان ها این طرح سوال را فراتر...

20 شهریور 1397

تغییرات هفتگی قیمت نفت، طلای سیاه باز هم گران شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، با سرانجام معاملات روز جمعه قیمت های نفت بالا رفت؛ اما با نگرانی از این که عرضه بیش از حد بر بازارهای آمریکا سنگینی کند، قیمت ها از لحاظ هفتگی افت کردند؛ این درحالی است که مناقشات تجاری و کند شدن رشد اقتصادی جهان تقاضا...

20 شهریور 1397
تعداد: (91)