حمله تند محمود فکری به فرهاد مجیدی و استقلال

به گزارش بلاگ پو، محمود فکری سرمربی پیشین استقلال یکی از منتقدان سرسخت فرهاد مجیدی در ماه های گذشته بوده است. فکری که مصاحبه های تندی را علیه مجیدی انجام داده بود، حالا بعد از ملاقات با الهلال که با شکست آبی پوشان همراه بود بار دیگر مجیدی را به باد انتقاد گرفته و حرف هایی را بر زبان می آورد که عجیب است.

حمله تند محمود فکری به فرهاد مجیدی و استقلال

سرمربی سابق آبی ها صحبت هایی را درباره باخت استقلال و شرایط خودش اعلام کرد که در ادامه می خوانید:

**کادری که 3 جام از دست داده، چه فرصتی می خواهد؟

از شب گذشته مصاحبه های پیشکسوتان را می بینم و همه به به و چه چه می نمایند! همه تعریف می نمایند و می گویند فرصت بدهید. چه فرصتی؟ کادری که 3 جام را از دست داده، چه فرصتی باید به او داده گردد؟

**با ارتش فحاش نمی توانند جام بگیرند

با ارتش فحاش درست کردن شاید دوران ماندن را زیاد نمایند، اما باید با این افراد جام هم بگیرند. استقلال تیمی نیست که یکی یکی جام ها را از دست بدهد و بعد بگویند مدیریت ایراد داشته، وزیر ایراد داشته است. بگویند فکری بعد از بازی یک استوری می گذارد و مصاحبه می نماید. به نوعی بخواهند باخت ها را گردن یک نفر دیگر بیندازد.

**امیدوارم مدیران استقلال شهامت داشته باشند

این ها از سادگی مردم و پیشکسوتان سوءاستفاده می نمایند و فعلا می تازند! در حالی که حق استقلال نیست این شکلی اداره گردد. امیدوارم مدیران استقلال شهامت داشته باشند و تصمیماتی که به سود استقلال است را بگیرند.

**مثل زمان ما با فضای مجازی تصمیم می گیرند

زمانی که ما بودیم تصمیمی گرفتند تا فقط فضای مجازی و رسانه ای را آرام نمایند. الان هم آنگونه تصمیم می گیرند. هرچه فضای مجازی بخواهد اجرا می نمایند. در حالی که حق استقلال نیست.

**پرسپولیس بود، الهلال را شکست می داد

اینکه استقلال از قبل بازنده باشد و بگویند می دانستیم می بازیم، عجیب است. اگر پرسپولیس به الهلال می خورد، شک نکنید برایش مشکل ساز می شد. من احساس می کنم بررسیی نسبت به آن تیم صورت نگرفته بود. اینکه چه ضعف هایی داشت. فقط بازیکنان را ترساندند و گفتند الهلال بازیکنان گرانقیمت دارد. در حالی که قیمت بازیکن که به داخل زمین نمی رود.

**هرکس انتقاد کند، به او فحاشی می گردد

نفراتی دیروز به زمین رفتند که تجربه کافی نداشتند و می توانستند نفرات باتجربه تری را به زمین بفرستند. نفراتی که در آسیا بازی نموده بودند. من فکر می کنم استقلال به اشتباهات خودش باخت. متاسفانه می بینم همه تعریف می نمایند. البته اگر انتقادی نمایند ارتش فحاش به آن ها فحاشی می نماید. آن ها اجازه نمی دهند کسی انتقاد کند و حرفی بزند. اگر قرار باشد همه از این ها تعریف نمایند نتایج هم از حالا تعیین است. با انتقاد است که ایراد ها تعیین می گردد.

**هیچ بررسیی از الهلال ننموده بودند

زمانی که ما در استقلال بودیم تراکتور را در زمین خودش بردیم و می دانستیم با پرس از جلو پیروز شویم. در بازی با گل گهر هم همین کار را کردیم و بردیم. بعد از بازی با تراکتور گفتند اشتباهات خط دفاع تراکتور بوده است. بعداز گل گهر هم گفتند اگر رشید مظاهری نبود استقلال پیروز نمی شد. در حالی که الهلال را بررسی می کردند و پرس از جلو انجام می دادند و استقلال با ترس وارد زمین نمی شد می توانستند برنده از زمین خارج شوند. اینکه می گویند استقلال بازی خوبی انجام داد را متوجه نمی شوم. کجای این بازی خوب بود؟ الهلال آنقدر قدرتمند نبود که بزرگش نمایند و بازیکنان بترسند.

**می خواستند فرار روبه جلو داشته باشند

به نظر من بازی قابل قبول نبود. استقلال از قبل باخته وارد زمین شد. چون یکسری صفحات که حامی این دوستان هستند می خواستند فرار روبه جلو داشته باشند. اگر می بردند می گفتند کار بزرگی کردیم. اگر باختند هم بگویند این تیم خیلی قوی بوده و بازیکنان میلیاردی داشته است.

**دفاع الهلال خیلی ضعیف بود اما...

آمار بازی های استقلال و الهلال تعیین است و در گذشته آمار برد استقلال بیشتر هم بود. در ادوار مختلف الهلال همواره بازیکنان گرانقیمت داشته است. ولی استقلال همین تیم را می برد. اگر بازی را دیده باشید هیچ بررسیی از بازی نشده بود. 10 دقیقه اول را دیدید؟ بازیکنان استقلال اگر کمی فشار روی خط دفاع الهلال می گذاشتند موقعیت درست می کردند. نشان دادند که در دفاع الهلال خیلی ضعیف است. اگر پرس از جلو می گذاشتند می توانستند توپ گیری نمایند و با برد زمین را ترک نمایند

**استقلال را از پیش بازنده به زمین فرستادند

مصاحبه سیاوش یزدانی را دیدید. آنقدر گفتند الهلال تیم خوبی است، آنقدر خوب نبود. بازیکنی مثل یزدانی که ملی پوش است از این فضا ترسیده بود. او فکرمی کرد تیم الهلال خیلی قدرتمند است. متاسفانه استقلال را از پیش بازنده به زمین فرستادند و کادرفنی استقلال در بحث روحی بازیکنان را آماده ننموده بود. الهلال، اما آن تیم از پیش برنده نبود. اگر اشتباهات فردی نبود حتی آن گل ها هم وارد دروازه استقلال نمی شد. استقلال به خاطر ترس خودش باخت نه به بازیکنان گرانقیمت الهلال.

**این کادرفنی نه عشق دارد، نه دانش؛ فقط ارتش فحاش پشت شان است

تو این کادر نه تعصب می بینیم، نه عشق و نه دانش فنی. فقط ارتش فحاش می بینیم. یک ارتشی را آماده کردند تا به دیگران فحاشی نمایند.

**نمی خواستند در مسجدسلیمان کار کنم

با نفت مسجدسلیمان توافق نموده بودیم و امضای قرارداد را می خواستم با حضور مدیربرنامه هایم باشد. در آن فاصله اتفاقاتی افتاد و خواستند بند هایی را در قرارداد بگنجانند تا باعث فراری دادن ما شوند. من احساس می کنم مدیر حقوقی باشگاه نفت مسجدسلیمان ظاهرا زیاد دوست نداشت من آنجا باشم. می دیدم تیم با تفکرات من باید بسته گردد وبرای کسی منابع اقتصادی ندارد. به همین دلیل احساس می کنم بند هایی را آوردند که عجیب بود. یکی از بند ها این بود که اگر 3 باخت متوالی داشته باشید، بتوانند یک طرفه فسخ نمایند. این تیم نفت مسجدسلیمان است و هنوز هم شکل نگرفته است. بیشتر تیم ها بسته شده، اما این تیم شکل نگرفته است.

**بند هایی گذاشتند تا فراری ام بدهند

وقتی اینطور می گردد معلوم است که نمی خواهند این همکاری ادامه پیدا کند. بند دیگری آوردند که اگر تا نیم فصل 22 امتیاز کسب نکنم می توانند قراردادم را یکطرفه فسخ نمایند. در حالی که نیم فصل نفت سال پیش 18 امتیاز گرفته بود. یا اینکه من با استقلال در نیم فصل 26 امتیاز گرفتم. اینکه با نفت 22 امتیاز بگیرید عجیب است. شاید اگر زودتر تیم را می بستند بند قهرمانی هم می گذاشتند! همین موضوعات را مطرح کردند و باعث شد تا من نپذیرم. از طرفی من هم وقتی این ها گفتند بند هایی را بیاوریم در عوض گفتم که به شرطی می پذیرم که در پرداختی ها یکروز تاخیر نداشته باشید و بازیکنان مد نظرم را هم جذب کنید. این موضوعات باعث شد تا دوستان به هدفشان برسند و من جدا شوم. مدیرعامل باشگاه آقای نظری هم مصاحبه ای کردند و موضوعاتی را مطرح کردند که اصلا برعکس بود. بند ها را آن ها آوردند، اما از طرف من اعلام کردند. 22 امتیاز را گفته بود که نظرشان روی 18 امتیاز بوده است. به هر حال شرایط برای همکاری مهیا نشد و جدا شدیم. انگار هم از قبل با آقای پورموسوی صحبت نموده بودند وهمه چیز تمام شده بود.

**مدیرحقوقی باشگاه جان مادرش را قسم خورد

همان مدیرحقوقی که جان مادرش را قسم می خورد که من نمی مانم، وقتی من رفتم در تمام عکس های تیمی کنار مجموعه بود. نمی دانم ناگهان چه شد که او برگشت و کارش را ادامه داد. این دور زدن قبلا هم از نفت مسجدسلیمان دیدیم. سالی که تیم را به لیگ برتر آوردیم همین شکلی بهانه آوردند و باعث فراری دادن ما شدند. سال جاری هم دوباره این رخ داد.

ورزش سه

abanhome.com: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: فرارو
انتشار: 25 دی 1400 بروزرسانی: 25 دی 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 54286

به "حمله تند محمود فکری به فرهاد مجیدی و استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله تند محمود فکری به فرهاد مجیدی و استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید