حمله تند و تیز مربی سابق استقلال به فرهاد مجیدی

به گزارش بلاگ پو، ورزش سه نوشت: فرشاد ماجدی یکی از اعضای سابق کادر فنی استقلال که به تازگی ازسوی فرهاد مجیدی کنار گذاشته شده است، نسبت به اظهارات اخیر سرمربی استقلال واکنش نشان داد.

حمله تند و تیز مربی سابق استقلال به فرهاد مجیدی

سرمربی استقلال در مورد چرایی این موضوع خطاب به خبرنگاران گفت: از روزی که به استقلال آمدم گفتم روی نظم و انضباط حساس هستم. آقای فرشاد ماجدی که رفیق 20 ساله من بشمار می رود شب بازی بدون اجازه من اردوی استقلال را ترک نموده و به خانه رفته و من در این زمینه با هیچ کس شوخی ندارم.

بعد از این اظهار نظر فرشاد ماجدی یادداشتی فرستاده است که از این قرار است:

من دوست 20 ساله فرهاد مجیدی نبودم بلکه رفیق 29 ساله ایشان بودم. زمانی که مربی تیم ملی امید بودم از من خواست کمکش کنم و به صورت قرضی به تیم استقلال آمدم و بر حسب وظیفه تو 8 بازی کمکش کردم و بعد برگشتم سر تمرین تیم امید ایران و وقتی آقای کرانچار فقید قراردادش را با تیم امید فسخ کرد من ایشان را به آقای استیلی معرفی کردم و گفتم مربی جوان و آینده داری است. ایشان (حمید استیلی) از شما (فرهاد مجیدی) دعوت کردند برای سرمربیگری تیم امید و حتی در انتخاب بازیکنانی مثل نادر محمدی بازیکن پیکان که یک پدیده در بازی های لیگ برتر به شمار میرود با من جنگیدی و او را خط زدی و کار را به طور کل از من گرفتی و حرفی نزدم. منی که در زمان کرانچار و بازی های مقدماتی بیشتر کار های فنی تیم امید را انجام می دادم و در نهایت مسائلی باعث شد با تیم امید و آقای استیلی همکاری نکنید. من هم بر حسب معرفی شما و دوستی از تیم امید ایران استعفا دادم و شما دوباره به استقلال برگشتید و حتی یک تماس با من نگرفتید. به خوبی می دانید من یکسال و اندی نتوانستم با تیمی قرارداد منعقد کنم و به رسم دوستی بسیاری از افراد من را سرزنش کردند، ولی حرفی نزدم، سکوت کردم و صبر کردم و حتی از فرهاد مجیدی بار ها در برابر مخالفانش حمایت کردم و مورد ناسزا گویی بسیاری از افراد قرارگرفتم و سال جاری با خواسته شما دوباره به تیم برگشتم، ولی متاسفانه کار های عجیب و غریبی از فرهاد دیدم و جدا تحمل کردم چه در بحث مسائل فنی و چه روی نیمکت.

فرشاد ماجدی صحبت هایش را خطاب به فرهاد مجیدی این چنین ادامه داد: رفتار های او نسبت به من دردناک بود و در عربستان به من تهمت زدند که ارنج تیم را پخش کردم! و بعد تعیین شد که اشتباه نموده و اطرافیان خط اشتباه به ایشان دادند. به خاطر غرور بیش از حد سرسری از این مسئله رد شدی زمانی که بسیار ناراحت بودم از این تهمتی که به من زده شد. سر تمرین حتی تشویق بازیکنان را به وسیله من ممنوع کردی و گفتی صحبت نکنم و بلند حرف نزنم و حتی ارتباط کمی با بازیکنان داشته باشم. علتش رو هنوز نفهمیدم و دو بار دیر رسیدن سر تمرین را به مدت 15 دقیقه تو بوق و کرنا کردی. در صورتی که من از 2 فروردین همواره 1 ساعت قبل آغاز تمرین در محل تمرین حاضر بودم. رفتار های بد و بی مورد شما نسبت به منی که رفاقت رو بیشتر از هر چیزی در زندگی خودم قبول دارم باعث جدایی من شد. در شبی که من به جای سرپرست تیم در جلسه هماهنگی شب قبل بازی در اراک شرکت و دو ساعت با داور یگان ویژه و... صحبت کردم که در دایره وظایف من نبوده و نیست.

در همان شب که مورد ضرب و شتم تماشاگرنما های اراکی قرار گرفتید و دق و دلی آن ها را سر من که ساعت 1 نصف شب در اتاقم خواب بودم و با داد و بیداد که چرا نیامدی پایین، ما را زدند و تو خواب بودی و دیگر از بعد بازی سر تمرین نیا و من هم به علت برخورد بی علت و ناجوانمردانه شما همان شب عطای حضور در استقلال را به لقایش بخشیدم و به تهران بازگشتم. حالا این اصول شماست که بعد رفتنم فن پیج های شما من را به اسم کسی که به خاطر پول تیم را ترک کردم یا به خاطر تیم ملی ترک کردم مورد ناسزا قرار دهند و به خانواده من فحش دهند و اخبار دروغ را منتشر دهند که من را خاطی و گناهکار جلوه دهند. نه اینطور نیست من را همه بازیکنان و مربیان می شناسند که حرف حق را درست می زنم و ترسی ندارم و متاسفم که اصول شما با تکبر شما یکی شده. من بر حسب رفاقت تحمل کردم، اما وقتی مصاحبه می کنی و می گویی من به رفیقم اجازه ندادم بیاید بگذار علت و علتش را همه بدانند و این راهم بدانند که من از 700 میلیون قرار دادم به خاطر حفظ شخصیتم گذشتم و به خاطر پول تیم را ترک نکردم و به خاطر رفتار های مغرورانه و متکبرانه ات تیم را کنار گذاشتم و تو رسم رفاقت را نه با من و نه باکسی نخواهی دانست.

البته من را با دوستم آقای مرتضایی به اسم آنالیزور خطاب کردی و این را همه می دانند که زمانی که شما فوتبال بازی می کردید من مدرک A مربیگری خود را از کنفدراسیون آسیا گرفته بودم و مربی تیم ملی جوانان ایران بودم و تیم ملی نونهالان را در آسیا قهرمان کردم.

البته حق دارید این حرف های دروِغ را بزنید تا من را کوچک کنید، اما بدانید جهان گرده و انسان ها به هم نیاز دارند و به هم خواهند رسید. برایت آرامش بسیار آرزومندم. به امید موفقیت تیم عظیم استقلال.

tafreh.ir: وبلاگ خبری، تحلیلی طفره

namasho.ir: وبلاگ فناوری، گردشگری و مسافرت نماشو

asiaro.ir: آسیا رو: سفر به آسیا، جنوب شرقی آسیا، آسای مرکزی و خاورمیانه

منبع: فرارو
انتشار: 27 آبان 1400 بروزرسانی: 27 آبان 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 52230

به "حمله تند و تیز مربی سابق استقلال به فرهاد مجیدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله تند و تیز مربی سابق استقلال به فرهاد مجیدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید