حیدریان: عذرخواهی توکلی قلبی بود و ناظم الشریعه پذیرفت

به گزارش بلاگ پو، مربی تیم ملی فوتسال ایران گفت: عذرخواهی رسمی فرهاد توکلی از سرمربی تیم و سایر اعضای کادر فنی، مورد پذیرش ناظم الشریعه قرار گرفت.

حیدریان: عذرخواهی توکلی قلبی بود و ناظم الشریعه پذیرفت

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، محمدرضا حیدریان مربی تیم ملی فوتسال در مورد سومین اردوی برگزار شده با حضور بازیکنان باتجربه گفت: شرایط اردو با وجود محدودیت های ایجاد شده به دلیل شیوع ویروس کرونا بسیار خوب بود. ضمن اینکه انگیزه و همدلی بازیکنان باعث شد تا این اردو فضای بسیار خوب و متفاوتی داشته باشد. به هرحال حضور بازیکنان باتجربه و قدیمی بسیار اثرگذار است و بار فنی اردو را هم دستخوش تغییرات می کند.

وی ادامه داد: البته بازیکنان در بهترین شرایط عملکردی خود قرار ندارند و با توجه به دور بودن از تمرینات، تا حدودی هم منطقی است. از چند روز آینده با آغاز فعالیت پیش فصل باشگاه ها، بازیکنان درگیر تمرینات خواهند شد و این موضوع به رسیدن بازیکنان به سطح ایده آل کمک زیادی می کند. از نظرم مسئله ای برای رساندن بازیکنان به حداکثر آمادگی جسمانی و فنی تا پیش از آغاز مسابقات قهرمانی آسیا نداریم، اما از زمان باید بهترین استفاده را کنیم. ضمن اینکه با چشم بر هم زدنی پس از اتمام مسابقات قهرمانی آسیا، جام جهانی نیز فرا می رسد.

مربی تیم ملی فوتسال ایران با اشاره به جلسه ای که با حضور فرهاد توکلی برگزار شد، گفت: توکلی بازیکن خوبی است و خدمت زیادی به تیم ملی فوتسال ایران کرده است، اما بازیکن باید همیشه مطیع نظرات کادر فنی باشد و از رفتار احساسی و غیرحرفه ای پرهیز کند. تیم ملی شرایط بسیار متفاوتی دارد و پیراهن آن مقدس است و هر بازیکنی باید قدر پوشیدن آن را بداند.

حیدریان اضافه کرد: توکلی از من خواست که برای بازگشت به تیم ملی پیش ناظم الشریعه وساطت کنم. وقتی صحبت هایش را شنیدم و پشیمانی او برایم مسجل شد و متوجه شدم که عذرخواهی وی قلبی است، از سرمربی تیم ملی درخواست کردم که حداقل فرصتی را در نظر بگیرد تا توکلی صحبت هایش را حضوری بیان کند.

وی گفت: به این منظور جلسه ای با حضور کلیه اعضای کادر فنی و یکی، دو بازیکن قدیمی و بزرگتر تیم ملی برگزار کردیم. عذرخواهی رسمی او از سرمربی تیم و سایر اعضای کادر، مورد پذیرش ناظم الشریعه قرار گرفت. توکلی هم از نظر اخلاقی و هم فنی بازیکن خوبی است و در این جلسه قول داد که با همه وجود و مثل یک سرباز در خدمت خواسته های کادر فنی و پیراهن تیم ملی باشد. بازیکنان باید همگی روی هدف مان برای مسابقات قهرمانی آسیا متمرکز باشند و با توجه به زمان کمی که در پیش است، کوچک ترین اشتباهی از هیچ نظر مورد قبول نخواهد بود.

abanhome.com: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 دی 1400 بروزرسانی: 25 دی 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 31130

به "حیدریان: عذرخواهی توکلی قلبی بود و ناظم الشریعه پذیرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حیدریان: عذرخواهی توکلی قلبی بود و ناظم الشریعه پذیرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید