دعوت از 196 متقاضی در جدیدترین پذیرش منیتوبا

به گزارش بلاگ پو، استان منیتوبا در جدیدترین پذیرش مرتبط با برنامه مهاجرت استانی خود که به تازگی یعنی دیروز نوزدهم نوامبر برگزار نموده است برای 196 متقاضی توصیه نامه یا LAA برای تقاضا جهت انتخاب شدن از طرف استان صادر نموده است. این متقاضیان دارای پروفایل ابراز تمایل یا Expression of Interest بوده اند و پروفایل خود را در یکی از سه راستا مهاجرتی برنامه مهاجرت استانی منیتوبا ثبت نموده بودند: Skilled Worker in Manitoba ، Skilled Worker Overseas و International Education. بدین ترتیب استان منیتوبا از ابتدای امسال میلادی برای متقاضیان مهاجرت مجموعا 4,469 توصیه نامه یا LAA صادر نموده است.

دعوت از 196 متقاضی در جدیدترین پذیرش منیتوبا

جزییات حداقل امتیاز هر یک از دسته ها در زیر آورده می گردد:

Skilled Workers in Manitoba: 144 - حداقل امتیاز: 526

Skilled Workers Overseas: 22 - حداقل امتیاز: 769

International Education Stream: 30 - فاقد شرط حداقل امتیاز

اکسپرس انتری

در این پذیرش مجموعا 40 LAA برای متقاضیانی صادر شد که در سیستم اکسپرس انتری فدرال دارای پروفایل معتبر بوده اند. متقاضیان واجد شرایط ورود به صف انتظار اکسپرس انتری بر اساس امتیازشان در سیستم جامع رتبه بندی یا CRS رتبه بندی می شوند؛ این امتیاز بر اساس سن، تحصیلات، سابقه کار و تسلط بر زبان کسب می گردد. از متقاضیانی که بالاترین امتیاز را دارند طی پذیرش های متناوب دعوت می گردد تا تقاضای خود را برای اقامت دائم کانادا ارائه نمایند. افرادی که از طرف استان انتخاب می شوند هم 600 امتیاز اضافی در سیستم جامع رتبه بندی یا CRS دریافت می نمایند و بدین ترتیب در دور بعدی اداره مهاجرت حتما از آنها دعوت خواهد نمود. متقاضیان اکسپرس انتری که در این پذیرش از طرف استان منیتوبا امتخاب شدند دارای Express Entry ID و کد اعتبارسنجی جاب آفر بودند.

برنامه مهاجرت استانی منیتوبا در این پذیرش تنها آندسته از متقاضیان Skilled Worker Overseas را انتخاب نموده است که مستقیما به وسیله یک اقدام استخدام استراتژیک یا strategic recruitment initiative دعوت شده بودند. اگر امتیاز متقاضیان بیشتر از حداقل امتیاز بود ولی پیروز به دریافت توصیه نامه یا LAA نشده اند ممکن است به چند دلیل زیر بوده باشد:

  • آزمون زبان شخص ثالث متقاضی فاقد شماره معتبر بوده است؛
  • آزمون زبان متقاضی دیگر فاقد اعتبار است؛
  • متقاضی به وسیله strategic recruitment initiative دعوت شده است، اما
  • شماره دعوت معتبری ارسال ننموده است.

برنامه مهاجرت استانی منیتوبا در خبری اعلام نموده است که اگر هر یک از این موارد در خصوص شما صدق می نماید، باید پروفایل EOI خود را به روزرسانی کنید و اطلاعات صحیح را وارد آن کنید تا در پذیرش بعدی از صف انتظار اکسپرس انتری بیرون کشیده شوید.

در این پذیرش متقاضیانی که در شغلی احتیاجمند مجوز فعالیت می نمایند انتخاب شدند. برنامه مهاجرت استانی منیتوبا گفته است که ممکن است متقاضیانی که در شغلی بدون احتیاج به مجوز و اصطلاحا unregulated فعالیت دارند و یا متقاضیانی که تکمیل تمام فرایندهای منتهی به استخدام در منیتوبا را ثابت ننموده اند انتخاب نکند. اگر شما هم جزو این دو دسته هستید و LAA دریافت نموده اید می توانید آن را رد کنید.

سیستم مبتنی بر Expression of Interest

افرادی که مایل هستند به وسیله یکی از این سه راستا به منیتوبا مهاجرت نمایند باید ابتدا پروفایل ابراز تمایل یا EOI را بسازند و سپس وارد صف انتظار متقاضیان واجد شرایط شوند. پروفایل ها بر اساس عواملی نظیر تحصیلات، سابقه کار، داشتن ارتباطات در منیتوبا، تسلط بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی و سایر معیارها از 1000 امتیاز رتبه بندی می شوند. برنامه مهاجرت استانی منیتوبا از تعداد معینی متقاضی که بالاترین امتیاز را دارند توصیه نامه برای ارائه درخواست یا LAA صادر می نماید.

متقاضیانی که در خارج از کانادا هستند باید در منیتوبا ارتباطات خانوادگی، دوست و آشنا و سابقه کار داشته باشند یا از Strategic Recruitment Initiatives برنامه مهاجرت استانی منیتوبا دعوتنامه دریافت نموده باشند. متقاضیان لازم نیست در هنگام ارائه تقاضا در کانادا حضور فیزیکی داشته باشند. از دیگر شرایط برای انتخاب شدن از طرف استان منیتوبا این است که متقاضی در یکی از مشاغل مورد احتیاج منیتوبا سابقه کار داشته باشد و ابراز تمایل یا expression of interest خود را به برنامه مهاجرت استانی منیتوبا ارائه کند. متقاضیان اکسپرس انتری که از طرف استان انتخاب می شوند 600 امتیاز اضافی در سیستم جامع رتبه بندی یا به اختصار CRS دریافت می نماید و بدین ترتیب در دور بعدی حتما برای آنها دعوتنامه جهت تقاضا برای اقامت دائم کانادا صادر خواهد شد. بعلاوه، مجموعا 144 توصیه نامه نیز برای متقاضیانی صادر شد که در دسته Skilled Worker in Manitoba ابراز تمایل یا EOI خود را ثبت نموده بودند. این راستا مهاجرتی راهی را برای اخذ اقامت دائم کارگران ماهر خارجی موقت و دانشجویان خارجی که از موسسات آموزش عالی منیتوبا فارغ التحصیل شده اند باز می نماید. از جمله شرایط این راستا مهاجرتی داشتن پیشنهاد کار تمام وقت و دائمی از کارفرمای منیتوبایی و نیز داشتن سایر معیارها است. ابراز تمایل یا EOI کارگران ماهر از 1000 امتیاز رتبه بندی می شوند و متقاضیانی که بالاترین امتیاز را دارند توصیه نامه جهت تقاضا یا LAA دریافت می نمایند.

منبع: ویزا موندیال
انتشار: 11 بهمن 1400 بروزرسانی: 11 بهمن 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 59028

به "دعوت از 196 متقاضی در جدیدترین پذیرش منیتوبا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دعوت از 196 متقاضی در جدیدترین پذیرش منیتوبا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید