رضایی: به جای جام سرکیسیان با تیم های منتخب استان ها کشتی می گیریم!، از لیگ چیزی عاید امیدها نشد، متضرر شدیم

به گزارش بلاگ پو، سرمربی تیم ملی کشتی آزاد امید گفت: لیگ تک کشتی است و قدرت می خواهد نه استقامت، بچه ها از حضور در لیگ متضرر گردیده و چیزی عاید ما نگردیده است.

رضایی: به جای جام سرکیسیان با تیم های منتخب استان ها کشتی می گیریم!، از لیگ چیزی عاید امیدها نشد، متضرر شدیم

علیرضا رضایی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران با اشاره به مشکلاتی که به خاطر لغو اعزام تیمش به جام بین المللی سرکیسیان، در مسیر آماده سازی و انتخاب ملی پوشان پیش آمده گفت: متاسفانه حضور در این تورنمنت لغو شد، درحالیکه تیم ما صددرصد به حضور در این جام احتیاج داشت و طبیعتا این مسئله اثر منفی خودش را خواهد گذاشت. قرار بود در 4-5 وزن نفرات مان را حتما در سرکیسیان محک بزنیم که حضور در این جام منتفی شد. البته فقط ما نبودیم که با این مشکل روبرو شدیم حتی اعزام تیم بزرگسالان به جام بین المللی مدوید هم منتفی شد که قطعا این موضوع به آنها هم لطمه خواهد شد.

وی در مورد اینکه قصد دارد چطور این خلاء را جبران کند، گفت: به هر شکل این مشکل به وجود آمده و ما هم باید به نوعی اثرات آن را کم کنیم. یکی دو مسابقه با تیم های منتخب داخلی استان ها از جمله تهران، مازندران، خراسان رضوی و البرز خواهیم داشت. فدراسیون در این زمینه هماهنگی های لازم را انجام می دهد. در شرایطی که هست ما در یکی دو وزن گره هایی داریم و کارنامه مشخصی از نفرات وجود ندارد، اگر با برگزاری مسابقه با تیم های استانی تردیدها رفع نشد، آن وقت شاید کشتی درون اردویی برگزار کنیم.

رضایی در مورد کاهش اردوهای تیمش برای حضور در مسابقات رومانی توضیح داد: از ابتدا قرار بود تا رقابت های جهانی 7 مرحله اردو را پشت سر بگذاریم اما اردوی اخیرمان تشکیل نشد. دلیلش را به درستی نمی دانم ولی اعلام کردند برپایی اردو تا روز 31 شهریور در خانه کشتی مقدور نیست. البته ما برنامه تک تک نفرات مان را به آنها اعلام کردیم تا خودشان طبق برنامه تمرین نمایند. به این ترتیب دو مرحله اردو را پشت سر گذاشته ایم و سه مرحله دیگر هم از اول مهر ماه تا روز اعزام خواهیم داشت.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد امید ادامه داد: این اردوهایی هم که پشت سر گذاشتیم به هرشکل تیم را به صورت کامل در اختیار نداشتیم و بچه ها در اختیار تیم های لیگ برتری، اردوهای جوانان و بزرگسالان بودند. لیگ با برنامه های ما تداخل داشت چون کشتی گیر در اردوی ملی، برنامه های استقامتی را پشت سر می گذارد اما لیگ تک کشتی است و قدرت می خواهد نه استقامت. بچه ها از حضور در لیگ متضرر گردیده اند و چیزی عاید ما نگردیده است.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 شهریور 1400 بروزرسانی: 13 شهریور 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 1471

به "رضایی: به جای جام سرکیسیان با تیم های منتخب استان ها کشتی می گیریم!، از لیگ چیزی عاید امیدها نشد، متضرر شدیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضایی: به جای جام سرکیسیان با تیم های منتخب استان ها کشتی می گیریم!، از لیگ چیزی عاید امیدها نشد، متضرر شدیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید